Wózek spacerowy ranking

0
936
Wózek-spacerowy-ranking
Najlepszy


wózek spacerowy Baby Jogger City Elite 2 Jet Spacerowy

9.8
Baby Jogger City Elite 2 Jet Spacerowy
Wybór miesiąca


wózek spacerowy Kidwell Flash Beżowy Spacerowy

9.7
Kidwell Flash Beżowy Spacerowy
Najpopularniejszy


wózek spacerowy Moolino Compact Czarno Szary Spacerowy

9.5
Moolino Compact Czarno Szary Spacerowy

Najlepszy wózek spacerowy w 2024

Dobrej jakości wózek spacerowy będzie wyjątkowym kompanem w codziennych spacerach nie tylko dla rodzica, ale przede wszystkim dla dziecka. Z uwagi na częste zjawisko, jakim jest drzemka malucha podczas spaceru, warto zadbać, aby tego typu pojazd miał duże, sztywne i wygodne siedzenie oraz miękkie oparcie. Istotnym elementem dla rodzica są odpowiednio dobrane kółka o optymalnej wielkości, które pomogą w lekkim prowadzeniu wózka oraz pokonywaniu wszelkich nierówności na chodniku czy przejeżdżaniu przez krawężnik.

Wózek spacerowy ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: kwiecień, 2024

Baby Jogger City Elite 2 Jet Spacerowy

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Baby Jogger City Elite 2 Jet Spacerowy – Opis:

Baby Jogger Cite Elite 2 Jet to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci o maksymalnej wadze 22 kg, łączący klasyczne kolory z ponadczasowym designem. Model ten jest idealny dla rodziców kochających sport, gdyż 3 amortyzowane, piankowe koła doskonale sprawdzą się podczas szybkiej jazdy na nierównym terenie. Siedzisko wózka zostało usztywnione i ma możliwość regulacji, tak, aby zapewnić dziecku odpowiedni komfort podczas spacerów. Baby Jogger City Elite 2 można złożyć jednym ruchem, otrzymując rozmiary wózka idealne do przenoszczenia i transportu.

 • Kategoria: wózek spacerowy
 • Cena: 2 689,00zł

Kidwell Flash Beżowy Spacerowy

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Kidwell Flash Beżowy Spacerowy – Opis:

Wykonany z najwyżej klasy, wytrzymałych i odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów, wózek spacerowy Kidwell Flash to fantastyczny, służący dłuższy czas, pojazd dla Twojego malucha. Jest bardzo lekki, łatwy w prowadzeniu, posiada wiele regulowanych elementów – oparcie pochylane od pozycji siedzącej do leżącej, możliwość ustawienia podnóżka według wysokości i preferencji dziecka oraz dwustopniowy daszek z okienkiem z siateczki, chroniący dziecko przed silnym wiatrem lub pełnym słońcem. Niezbędne akcesoria można zapakować w umieszczony pod wózkiem pojemny kosz, który jest dodatkowym atutem prezentowanego modelu.

 • Kategoria: wózek spacerowy
 • Cena: 339,00zł

Moolino Compact Czarno Szary Spacerowy

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Moolino Compact Czarno Szary Spacerowy – Opis:

Popularnym modelem, cenionym przez wielu klientów jest wózek spacerowy Moolino Compact. Jego niewielka konstrukcja sprawia, że po złożeniu wózek przyjmuje kształt podobny do parasolki, dzięki czemu jest łatwy i lekki w transporcie lub przenoszeniu. Wyróżnia go sztywna, wytrzymała konstrukcja, odporny na przetarcia materiał oraz klasyczne kolory. W trosce o bezpieczeństwo maluchów producent zadbał o komfortowe siedzisko, regulowane pasy, oparcie i podnóżek oraz daszek z okienkiem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, wózek został wyposażony w praktyczne kieszenie i pojemny kosz.

 • Kategoria: wózek spacerowy
 • Cena: 188,29zł

Lionelo Emma Plus Stone Spacerowy

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Lionelo Emma Plus Stone Spacerowy – Opis:

Dobrej jakości wózek spacerowy to klucz do bezpieczeństwa i wygody dziecka, ale także komfortu rodziców. Lionelo Emma Plus Stone to wózek składający się z metalowej, wytrzymałej konstrukcji, regulowanego oparcia, miękkiego siedzenia, miejskich kółek z nieprzebijalnej pianki i przedłużonego daszku, chroniącego dziecko przed mocnym słońcem. Dodatkowym, praktycznym atutem są pojemny kosz pod wózkiem, uchwyt na dwa kubki dla rodzica lub opiekuna, tacka na przekąski lub napój dla dziecka, a także pakowna torba przeznaczona na wszelkie niezbędne drobiazgi.

 • Kategoria: wózek spacerowy
 • Cena: 460,00zł

X-Lander X-Cite Azure Grey Spracerowy

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

X-Lander X-Cite Azure Grey Spracerowy – Opis:

Jednym z droższych, ale adekwatnych jakościowo do ceny wózków spacerowych jest X Lander X Cite Azure. Jego cechą charakterystyczną jest wygodne kubełkowe siedzenie, rozkładane, które według lekarzy doskonale wpływa na rozwój kręgosłupa i stawy biodrowe, co pozwala na wożenie w nim dziecka tuż po urodzeniu. Zaletą wózka jest również obszerna budka, która w razie potrzeby, po rozłożeniu osłoni dziecko przed wiatrem, deszczem lub mocnym słońcem, gdyż materiał, w który wyposażono X Cite Azute, jest wytrzymały i nie przepuszcza do wewnątrz promieni UV.

 • Kategoria: wózek spacerowy
 • Cena: 1 999,00zł