Małe pralki automatyczne do 3 kg wsadu ranking

0
752
Małe-pralki-automatyczne-do-3 kg-wsadu-ranking
Najlepszy


mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu Pralka Electrolux EWC1351

9.8
Pralka Electrolux EWC1351
Wybór miesiąca


mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu Pralka Mesko MS 8053 Pralko-wirówka turystyczna

9.7
Pralka Mesko MS 8053 Pralko-wirówka turystyczna
Najpopularniejszy


mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu Pralka Adler AD 8055 Pralko-wirówka turystyczna

9.5
Pralka Adler AD 8055 Pralko-wirówka turystyczna

Najlepszy mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu w 2024

Pralka odgrywa bardzo istotną rolę w codziennym życiu każdej rodziny. Jest urządzeniem, które służy do prania odzieży, ale też do płukania lub wirowania ubrań przy odpowiednio nastawionym cyklu – dopasowanej do rodzaju tkanin temperaturze, przystosowanej liczbie i szybkości obrotów w trakcie wirowania oraz w nowszych modelach ustawienia czasu. Popularne stały się również pralki turystyczne, dzięki którym pranie na wyjeździe nie jest przykrym obowiązkiem. Ładowność takiego urządzenia zazwyczaj wynosi do 3 kg wsadu, więc z powodzeniem dobrze sprawdzi się również na co dzień w każdym domu.

małe pralki automatyczne do 3 kg wsadu ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: kwiecień, 2024

Pralka Electrolux EWC1351

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Pralka Electrolux EWC1351 – Opis:

Mieszkasz sam, nie masz dużo ubrań i potrzebujesz praktycznego rozwiązania do prania odzieży? Warto zdecydować się na pralkę Electrolux EWC1351, która dzięki swoim rzadko spotykanym rozmiarom wpasuje się w każdy, nawet ciasny kącik w mieszkaniu. Jest ładowana od frontu, pomieści 3 kg wsadu i posiada do wyboru kilka programów prania bawełny, syntetyków, wełny zużywając w jednym cyklu około 36 litów wody. Czyste pranie zostanie odwirowane z prędkością 1300 obrotów na minutę, co jest głównym atutem tej pralki.

 • Kategoria: mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu
 • Cena: 1 484,01zł

Pralka Mesko MS 8053 Pralko-wirówka turystyczna

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Pralka Mesko MS 8053 Pralko-wirówka turystyczna – Opis:

Dobrym wyborem dla osób poszukujących turystycznej pralko – wirówki, która idealnie sprawdzi się idealnie podczas wakacji pod namiotem lub w domku letniskowym jest model MS 8053 firmy Mesko. Urządzenie to wyposażone zostało dwie oddzielne komory, z czego jedna służy do standardowego prania, mieszcząc 3 kg odzieży, a drugą stosuje się w celu odsączenia mokrego prania i można tam zapakować 1 kg ociekających wodą ubrań. Pralka Mesko posiada dwa programy – normalny i do delikatnych tkanin, a jej kompaktowe rozmiary pozwolą na przenoszenie w dowolne miejsce.

 • Kategoria: mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu
 • Cena: 231,00zł

Pralka Adler AD 8055 Pralko-wirówka turystyczna

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Pralka Adler AD 8055 Pralko-wirówka turystyczna – Opis:

Idealnym produktem, który warto zabrać ze sobą na kemping, jest turystyczna pralko – wirówka AD 8055 od Adler. Pralka została skonstruowana tak, aby można było wyprać małą ilość ubrań, oszczędzając energię, wodę oraz miejsce w łazience lub w przysłowiowej walizce na wakacje. Ten model Adler pomieści 3 kg brudnych ubrań, z pomocą proszku lub płynu i dwóm programom do prania, usunie uporczywe zabrudzenia i idealnie odsączy. Pralka jest malutka, łatwo ją przenosić z miejsca na miejsce, ale doskonale zastąpi standardowe modele.

 • Kategoria: mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu
 • Cena: 209,00zł

Pralka OneConcept SG002

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Pralka OneConcept SG002 – Opis:

Przenośną, w małym rozmiarze i funkcjonalną pralką ze wsadem 2,8 kg, o mocy 250W jest model SG002 od producenta One Concept. Bez problemu zmieści się w ciasnym miejscu małego mieszkania lub w kąciku domku letniskowego. Niskie zużycie energii, oszczędność wody i niewielka waga pozwala na zabranie tego przedmiotu w daleką podróż, aby nawet na wakacjach można było szybko i sprawnie przeprać najpotrzebniejsze rzeczy, nie martwiąc się, że podczas wypoczynku i relaksu komukolwiek zabraknie czystego ubrania.

 • Kategoria: mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu
 • Cena: 319,00zł

Pralka Adler AD 8051 Pralko-wirówka turystyczna

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Pralka Adler AD 8051 Pralko-wirówka turystyczna – Opis:

Podróżujesz często z małymi dziećmi, które często brudzą swoje ubranie, a Ty nie chcesz brać kilku wypchanych walizek na krótki wyjazd? Polecamy zakup pralko – wirówki AD 8051 marki Adler. Wariant ten został wykonany z lekkiego tworzywa, jest małych rozmiarów – ma wysokość 50 cm i szerokość 36 cm, dzięki czemu turystyczna pralka jest mobilna, łatwo ją przenieść lub przewieźć w pożądane miejsce. Urządzenie pracuje z mocą 400 W i jest w stanie wyprać 3 kg ubrań w trakcie jednego cyklu, zużywając przy tym maksymalnie małą ilość wody.

 • Kategoria: mała pralka automatyczna do 3 kg wsadu
 • Cena: 256,79zł