Wzmacniacz sygnału wifi ranking

0
830
Wzmacniacz-sygnału-wifi-ranking
Najlepszy


wzmacniacz sygnału wifi TP-Link TL-WA850RE

9.8
TP-Link TL-WA850RE
Wybór miesiąca


wzmacniacz sygnału wifi Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

9.7
Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro
Najpopularniejszy


wzmacniacz sygnału wifi D-Link DAP-1620E

9.5
D-Link DAP-1620E

Najlepszy wzmacniacz sygnału wifi w 2024

Dotkliwym problemem osób często korzystających z internetu są różnego typu zakłócenia jak brak zasięgu, brak połączenia z siecią internetową lub ograniczona prędkość pobierania danych, co może być spowodowane dużą odległością od routera. Nowinką technologiczną, po którą coraz częściej sięgają użytkownicy internetu, jest wzmacniacz sygnału WIFI. To małe, sprytne urządzenie wyposażone w kilka anten, pobiera sygnał z routera, wzmacnia go i przekazuje dalej, dzięki czemu internet dostępny jest na większej powierzchni i nic nie zakłóca jego pracy.

Wzmacniacz sygnału wifi ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

TP-Link TL-WA850RE

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

TP-Link TL-WA850RE – Opis:

Jeśli często masz problem z brakiem zasięgu lub prędkość pobierania internetu nagle zmalała, należy zastanowić się nad sprytnym, niewielkim i atrakcyjnym cenowo wzmacniaczem sygnału WIFI. Jednym ze spełniających te wymagania jest model TL-WA850RE od TP-LINK. Urządzenie to obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie N do 300 mb/s, co gwarantuje płynny przesył danych. Sprzęt ten posiada także port Ethernet, co pozwala wykorzystać model od TP – LINK jako kartę sieciową, wzmacniając jednocześnie bezprzewodowy sygnał.

 • Kategoria: wzmacniacz sygnału wifi
 • Cena: 69,00zł

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro – Opis:

Posiadasz duży dom, przez co częstym problemem w Twoim mieszkaniu jest brak połączenia z internetem? Polecamy sprzęt, dzięki któremu zapomnisz, co oznacza brak zasięgu – jest to wzmacniacz sygnału Mi Wi-Fi Range Extender Pro od Xiaomi. Urządzenie to wyposażone zostało w antenę zewnętrzną, co pozwala utrzymać prędkość internetu do 300 mb/s, zwiększając przy tym stabilność sygnału. Konfiguracja urządzenia jest banalnie prosta – wystarczy położyć model Xiaomi blisko routera i z pomocą aplikacji sparować oba modele, aby po chwili móc cieszyć się świetnym sygnałem w całym domu.

 • Kategoria: wzmacniacz sygnału wifi
 • Cena: 42,50zł

D-Link DAP-1620E

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

D-Link DAP-1620E – Opis:

Chcesz rozszerzyć zasięg istniejącej już w domu sieci i nie wiesz jak się za to zabrać? Polecamy zakup wzmacniacza sygnału WIFI DAP 1620/E od D – Link, który pozwala z dowolnego miejsca w mieszkaniu, po połączeniu z routerem, zwiększyć zasięg i przesył danych internetu. Model ten został na tyle sprytnie skonstruowany, że można podłączyć do bezpośrednio do gniazdka, bez użycia jakichkolwiek kabli elektrycznych. Przy wykorzystaniu standardowego gniazda Ethernet, urządzenie zacznie pełnić funkcję hotspota, dzięki któremu można cieszyć się dostępem do sieci z dowolnego miejsca.

 • Kategoria: wzmacniacz sygnału wifi
 • Cena: 189,00zł

Mercusys Wzmacniacz Sygnału

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Mercusys Wzmacniacz Sygnału – Opis:

Brak zasięgu doskwiera Twoim współlokatorom? Wystarczy zainwestować w wysokiej klasy wzmacniacz sygnału WIFI i bez żadnych obaw spokojnie korzystać z internetu. Polecany model MW300RE producenta Mercusys to idealne urządzenie, które wzmacnia otrzymany od routera sygnał oraz dociera do miejsc, w których do tej pory korzystanie z internetu nie było do wykonania. Sprzęt został wyposażony w 3 anteny zewnętrzne, przycisk WPS – umożliwiający rozszerzenie sieci oraz Reset. Jego klasyczny, niewielki rozmiar pozwala na montaż modelu na ścianie.

 • Kategoria: wzmacniacz sygnału wifi
 • Cena: 49,36zł

Techly Micro Extender REPEATER7

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Techly Micro Extender REPEATER7 – Opis:

Malutkie, wpinane prosto do gniazdka urządzenie sprawi, że w Twoim domu nigdy już nie będzie problemu z brakiem połączenia lub zasięgiem. Wzmacniacz sygnału WIFI Techly Micro Extender REPEATER7 współpracując z domową siecią, wzmacnia i przekazuje dalej otrzymane z routera informacje. Konfiguracja urządzenia jest dziecinnie prosta, nie jest wymaganie odpowiednie oprogramowanie, wystarczy połączenie z aplikacją w smartfonie lub tablecie. Dzięki wykorzystaniu wzmacniacza sygnału prędkość transmisji wynosi 300 mb/s.

 • Kategoria: wzmacniacz sygnału wifi
 • Cena: 107,00zł