Niania elektroniczna ranking

0
492
Najlepszy


niania elektroniczna PHILIPS AVENT Video Premium Full HD SCD92326

9.8
PHILIPS AVENT Video Premium Full HD SCD92326
Wybór miesiąca


niania elektroniczna Babysense 7 Monitor Oddechu Noworodka + Niania Z Kamerą Video

9.7
Babysense 7 Monitor Oddechu Noworodka + Niania Z Kamerą Video
Najpopularniejszy


niania elektroniczna Xblitz Kinder

9.5
Xblitz Kinder

Najlepszy niania elektroniczna w 2024

Niania elektroniczna to wydajne, niewielkich rozmiarów urządzenie, które znacznie ułatwia wielu rodzicom sprawowanie opieki nad malutkimi dziećmi. Zasada działania sprzętu opiera się na transmitowaniu obrazu i dźwięku na odbiorniku z pomieszczenia, w którym zostało dziecko. Zazwyczaj więc są to dwa urządzenia, z których jedno zostawia się w pobliżu śpiącego lub bawiącego się malucha, a drugie opiekun trzyma w zasięgu ręki i na bieżąco obserwuje oraz sprawuje nadzór nad czynnościami dziecka. Niania elektroniczna to spore ułatwienie dla rodzica, które w trakcie opieki nad szkrabem musi wykonać kilka innych obowiązków domowych.

Niania elektroniczna ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: maj, 2024

PHILIPS AVENT Video Premium Full HD SCD92326

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS AVENT Video Premium Full HD SCD92326 – Opis:

Niezawodnym modelem niani elektronicznej, na który warto zwrócić uwagę, jest Philips Avent Video Premium Full HD SCD923/26. Wydajność i jakość sprzętu są w pełni dostosowane do nieco wyższej niż przeciętne urządzenia, ale nadal atrakcyjnej ceny. Wbudowana kamera zapewnia nieprzerwany, odpowiednio wyostrzony obraz oraz widoczność w nocy, co jest dodatkowym atutem tego sprzętu. Fantastyczną zaletą jest także możliwość wgrania 15 kołysanek, które z dowolnego miejsca można włączyć dziecku do snu. Model zapewnia zasięg do 50 m, a bateria doskonale służy przez około 12 godzin od naładowania.

 • Kategoria: niania elektroniczna
 • Cena: 1 220,49zł

Babysense 7 Monitor Oddechu Noworodka + Niania Z Kamerą Video

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Babysense 7 Monitor Oddechu Noworodka + Niania Z Kamerą Video – Opis:

Niania elektroniczna z kamerą video wraz z monitorem oddechu producenta Babysense to fantastyczny sprzęt, który ułatwi życie każdemu rodzicowi. Proponowana niania składa się z dwóch niezależnych urządzeń, z czego jeden to nadajnik, który stawia się w pobliżu dziecka, a drugi to odbiornik o wysokiej rozdzielczości i cyfrowej jakości obrazu. Model doskonale pracuje w zasięgu 300m. Dodatkowa funkcja białego szumu umożliwia spokojny i nieprzerwany sen dziecka. Atutem sprzętu jest też dołączony do zestawu monitor oddechu, który wystarczy zamontować pod materacem, a w przypadku jakichkolwiek problemów z oddechem malucha Babysense 7 zawiadomi rodzica głośnym alarmem.

 • Kategoria: niania elektroniczna
 • Cena: 799,00zł

Xblitz Kinder

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Xblitz Kinder – Opis:

Niania elektroniczna Kinder producenta Xblitz to fantastyczne urządzenie, które ułatwi kontrolę Twojego dziecka w trakcie wykonywania różnorodnych czynności. Ten bezprzewodowy model pracuje bez zarzutu w promieniu 260 m. Wydajność sprzętu gwarantuje wbudowany w nadajnik pojemny akumulator, a o dobrą jakość obrazu dba czytelny wyświetlacz – 3,2” monitora poglądowego. Praktyczną funkcją jest też zastosowany system dwukierunkowej komunikacji. Dodatkowymi atutami są wbudowany termometr, alarm przekroczenia zasięgu oraz możliwość odtwarzania kilku ulubionych kołysanek.

 • Kategoria: niania elektroniczna
 • Cena: 362,85zł

NENO Niania elektroniczna z kamerą GATO 2

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

NENO Niania elektroniczna z kamerą GATO 2 – Opis:

Kolejną propozycją naszego rankingu jest niania elektroniczna GATO 2 marki NENO. Ten zasilany sieciowo model przykuwa uwagę użytkownika typowo dziecięcym designem, którego motywem przewodnim jest kotek. Zestaw składa się z kamery z cyfrowym wyświetlaczem, emitującej dokładnie wyostrzony obraz oraz przenośnego odbiornika. Doskonały sygnał i dźwięk gwarantuje rekomendowany zasięg 50 m w pomieszczeniach i 260 m na zewnątrz. Wbudowany akumulator umożliwia kilka godzin nieprzerwanej pracy.

 • Kategoria: niania elektroniczna
 • Cena: 339,00zł

Lionelo Elektroniczna Niania Care Babyline 6.1 Biała

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Lionelo Elektroniczna Niania Care Babyline 6.1 Biała – Opis:

Popularnym i atrakcyjnym cenowo modelem niani elektronicznej jest Care Babyline 6.1 od marki Lionelo. Sprzęt wyróżnia elegancki design i niesamowita wydajność, ułatwiająca sprawowanie kontroli nad bawiącym się lub smacznie śpiącym dzieckiem. Doskonale sprawdza się w odległości 300 m. Idealnie wyostrzony obraz to zasługa czytelnego wyświetlacza o przekątnej 3,2 cala. Nieprzerwaną pracę do 20 godzin zaś gwarantuje pojemny akumulator. Atutem sprzętu jest także dwustronna komunikacja oraz wbudowany termometr.

 • Kategoria: niania elektroniczna
 • Cena: 299,99zł