Ranking karuzeli do łóżeczka dla chłopca

0
1095
Ranking-karuzeli-do-łóżeczka-dla-chłopca
Najlepszy


karuzela do łóżeczka dla chłopca Smily Play Muzyczna Karuzela 0845

9.8
Smily Play Muzyczna Karuzela 0845
Wybór miesiąca


karuzela do łóżeczka dla chłopca CANPOL BABIES KARUZELA PLUSZOWA Z POZYTYWKA MISIE Z BALDACHIMEM

9.7
CANPOL BABIES KARUZELA PLUSZOWA Z POZYTYWKA MISIE Z BALDACHIMEM
Najpopularniejszy


karuzela do łóżeczka dla chłopca Fisher-Price Karuzela z misiami Cdn41

9.5
Fisher-Price Karuzela z misiami Cdn41

Najlepszy karuzela do łóżeczka dla chłopca w 2024

Jednym z ważniejszych elementów wyprawki dla dziecka jest karuzela do łóżeczka. Towarzyszy ona dziecku w różnych momentach życia, rozwijając jego zmysły oraz wspomagając spokojne zasypianie bobasa. Spokojne dźwięki oraz delikatny ruch zawieszonych nad dzieckiem zabawek, pozwalają dziecku wyciszyć się przed snem, skoncentrować na danym przedmiocie, pobudzić wyobraźnię, a w późniejszych miesiącach rozwinąć odruch chwytny i wspierać rozwój motoryczny. Karuzela na łóżeczko doskonale sprawdzi się też jako prezent dla maluszka.

Ranking karuzeli do łóżeczka dla chłopca [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Smily Play Muzyczna Karuzela 0845

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Smily Play Muzyczna Karuzela 0845 – Opis:

Jednym z tańszych, ale doskonale spełniających swoją funkcję zabawek, jest muzyczna karuzela z projektorem od marki Smily Play, która może być stosowana u dzieci już od narodzin. Zabawka jest bardzo kolorowa i posiada wiszące miękkie pluszowe zwierzątka, co z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. Karuzela została wyposażona w projektor, który posiada także tryb zwykłej lampki, 15 relaksujących melodii oraz różnorodne ogłosy przyrody. Model bardzo prosty w montażu, a jego konstrukcja bezpieczna, nawet dla najbardziej ciekawskiego malucha.

 • Kategoria: karuzela do łóżeczka dla chłopca
 • Cena: 99,90zł

CANPOL BABIES KARUZELA PLUSZOWA Z POZYTYWKA MISIE Z BALDACHIMEM

2
9.9/10
OCENA OGÓLNA

CANPOL BABIES KARUZELA PLUSZOWA Z POZYTYWKA MISIE Z BALDACHIMEM – Opis:

Ciekawą propozycją do pokoju Państwa dziecka jest karuzela od Canpol Babies. Ze względu na design z pewnością będzie nie tylko zabawką dla dziecka, ale także kolorową ozdobą wnętrza. Karuzela ta posiada wiszące pod białym baldachimem misie, które z łatwością można także odpiąć i dać dziecku do zabawy. Wyposażona została w pozytywkę, której spokojne dźwięki wyciszą i uspokoją maluszka przed snem. Neutralna kolorystyka sprawia, że karuzela będzie idealnym prezentem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

 • Kategoria: karuzela do łóżeczka dla chłopca
 • Cena: 126,00zł

Fisher-Price Karuzela z misiami Cdn41

3
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Fisher-Price Karuzela z misiami Cdn41 – Opis:

Każdy świeżo upieczony rodzic powinien zwrócić uwagę na karuzelę z misiami marki Fisher Price. Jej każdy, drobny szczegół został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Wiszące kolorowe misie rozwiną umiejętność wodzenia wzrokiem dziecka, kojąca muzyka pomoże w zasypianiu, a projektor rozświetli gwiazdkami każdy sufit, informując tym samym dziecko, że jest pora na sen. Prezentowany model posiada także pilot, dzięki któremu rodzic w dowolnym momencie, może włączyć lub wyłączyć jeden z trzech trybów.

 • Kategoria: karuzela do łóżeczka dla chłopca
 • Cena: 149,00zł

Chicco First Dreams Karuzela Next2Dreams Niebieska

4
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Chicco First Dreams Karuzela Next2Dreams Niebieska – Opis:

W każdym dziecięcym pokoju sprawdzi się karuzela Next2Dreams producenta Chicco. Została ona wykonana pod potrzeby najmłodszych i z dbałością o każdy detal. Posiada 4 miękkie zawieszki – miś, chmurka, księżyc i gwiazdka, które obracają się w rytm kojącej, wyciszającej i klasycznej muzyki lub białego szumu. Konstrukcja karuzeli jest uniwersalna, pasuje do większości łóżeczek i jest na tyle prosta, że główny panel karuzeli można w szybki sposób odpiąć i przyczepić dziecku w wózku, tak aby spokojne melodie mogły towarzyszyć bobasowi w dowolnym miejscu.

 • Kategoria: karuzela do łóżeczka dla chłopca
 • Cena: 108,50zł

Karuzela Do Lozeczka – Boho Chic

5
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Karuzela Do Lozeczka – Boho Chic – Opis:

Jeśli szukasz karuzeli w jasnych, naturalnych kolorach i jesteś zwolennikiem stylu vintage to karuzela do łóżeczka Rośnij ze mną Boho Chic Tiny Love, jest idealnym wyborem dla Ciebie. Natomiast uwagę Twojego dziecka z pewnością przykują i przypadną do gustu pluszowe zabawki, 17 różnych melodii oraz dźwięki deszczu, bicia serca czy śpiewu ptaków. Wszystko po to, aby uspokoić maluszka, rozwinąć jego zmysły, pobudzić wyobraźnię, a także wspomóc zasypianie. Karuzela ta będzie więc praktyczną zabawką na różnych etapach rozwoju Twojej pociechy.

 • Kategoria: karuzela do łóżeczka dla chłopca
 • Cena: 159,00zł