Patelnia do jajek sadzonych ranking

0
1042
Patelnia-do-jajek-sadzonych-ranking
Najlepszy


patelnia do jajek sadzonych Nordic Ware Patelnia Do Placków Pszczółki

9.8
Nordic Ware Patelnia Do Placków Pszczółki
Wybór miesiąca


patelnia do jajek sadzonych Krisberg Żeliwna Patelnia Do Placków Racuchów Naleśników 23Cm

9.7
Krisberg Żeliwna Patelnia Do Placków Racuchów Naleśników 23Cm
Najpopularniejszy


patelnia do jajek sadzonych Orion Patelnia Do Jajek I Placuszków Grande Face 27cm

9.5
Orion Patelnia Do Jajek I Placuszków Grande Face 27cm

Najlepszy patelnia do jajek sadzonych w 2024

Patelnia jest jednym z najpotrzebniejszych rzeczy w każdej kuchni. Służy ona przede wszystkim do smażenia, ale także do podgrzewania, duszenia czy grillowania różnorodnych potraw. Na rynku spotkać można wiele rodzajów i wielkości tego rodzaju garnka, a dużą popularnością cieszą się patelnie o specjalnym zastosowaniu, przeznaczone do smażenia jajek sadzonych, placuszków czy przygotowywania naleśników. Dobrej jakości patelnia to gwarancja nie tylko przepysznych posiłków, ale także inwestycja na długie lata.

patelnia do jajek sadzonych ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Nordic Ware Patelnia Do Placków Pszczółki

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Nordic Ware Patelnia Do Placków Pszczółki – Opis:

Jeśli masz dużą rodzinę, a na Twoim stole często goszczą jajka sadzone lub placuszki to wybór patelni Nordic Ware będzie strzałem w dziesiątkę. Posiada aż 7 specjalnych wgłębień, w różnych wzorach, których motywem przechodnim są pszczółki. Każdy z przygotowanych placków czy jajek będzie miał idealnie okrągły kształt i uśmiechniętą minkę. Smażenie z pomocą tej patelni staje się czystą przyjemnością, gdyż zawiera specjalną powłokę, dzięki której potrawy nie przywierają do jej powierzchni, a przygotowanie posiłku nie wymaga użycia tłuszczu.

 • Kategoria: patelnia do jajek sadzonych
 • Cena: 240,00zł

Krisberg Żeliwna Patelnia Do Placków Racuchów Naleśników 23Cm

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Krisberg Żeliwna Patelnia Do Placków Racuchów Naleśników 23Cm – Opis:

Jednymi z najtrwalszych patelni są żeliwne, dlatego taką takie polecamy Państwu z firmy Krisberg. Model KS7652 o średnicy 23 cm przygotuje aż 7 placuszków, naleśniczków czy jajek sadzonych jednocześnie, co jest bardzo istotne, jeśli kilka głodnych osób czeka na posiłek. Dzięki żeliwu, z jakiego zbudowana została patelnia, ciepło zostaje równomiernie rozprowadzane, a potrawa szybko i dokładnie smażona. Model ten nie nadaje się do mycia w zmywarce, jest natomiast kompatybilny z kuchenką indukcyjną.

 • Kategoria: patelnia do jajek sadzonych
 • Cena: 45,00zł

Orion Patelnia Do Jajek I Placuszków Grande Face 27cm

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Orion Patelnia Do Jajek I Placuszków Grande Face 27cm – Opis:

Masz w domu małego niejadka, którego ciężko zachęcić do zjedzenia zdrowego posiłku? Patelnia do jajek i placuszków firmy Orion może być rozwiązaniem Twoich problemów. Każdy z otworów przeznaczonych do smażenia posiada uśmiechniętą buźkę, która po wysmażeniu stanie się wzorkiem placka lub jajka. Model granitowy Grande Face jest o średnicy 27 cm, jego powierzchnia szybko się rozgrzewa, a posiłek równomiernie smaży. Rączka wykonana została z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie ulega nagrzaniu. Patelnia może być stosowana do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnej.

 • Kategoria: patelnia do jajek sadzonych
 • Cena: 123,49zł

Żeliwna patelnia z rączką, 25 cm, Żeliwo Cast Iron

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Żeliwna patelnia z rączką, 25 cm, Żeliwo Cast Iron – Opis:

Dobre i trwałe wyposażenie kuchni będzie stanowić patelnia teflonowa o średnicy 25 cm marki Orion. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla 4 – osobowej rodziny, gdyż posiada 4 wgłębienia, które równomiernie wysmażą jajka lub różnorodne placki. Powierzchnia patelni została pokryta nieprzywierającą powłoką, dzięki czemu, posiłki są zdrowsze – do ich przygotowania nie potrzeba oleju, a jej uchwyt został wykonany z bezpiecznego bakelitu. Model ten jest przystosowany do kuchenek gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych.

 • Kategoria: patelnia do jajek sadzonych
 • Cena: 87,00zł

Tescoma patelnia premium 22cm 601262

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Tescoma patelnia premium 22cm 601262 – Opis:

Do codziennego stosowania warto wyposażyć swoją kuchnię w patelnię o specjalnym zastosowaniu marki Tescoma. To urządzenie, o średnicy 22 cm, posiada 4 wgłębienia, dzięki którym szybko i sprawnie przygotujemy ulubione placki, czy jajka sadzone. Jej charakterystyczny kształt pozwala uzyskać idealny okrągły wygląd jajka, które podane na obiad lub śniadanie, będzie piękną ozdobą talerza. Powierzchnia patelni została pokryta teflonem i można ją stosować do wszystkich typów kuchenek, nadaje się również do mycia w zmywarce.

 • Kategoria: patelnia do jajek sadzonych
 • Cena: 136,00zł