Smoczek dla noworodka ranking

0
503
Najlepszy


smoczek dla noworodka Bibs Smoczek Uspakajający Sage&Green S 2Szt

9.8
Bibs Smoczek Uspakajający Sage&Green S 2Szt
Wybór miesiąca


smoczek dla noworodka PHILIPS AVENT Ultra Air 0-6M 2 szt. SCF08501 słońlew

9.7
PHILIPS AVENT Ultra Air 0-6M 2 szt. SCF08501 słońlew
Najpopularniejszy


smoczek dla noworodka Suavinex Smoczek Silikonowy Fizjologiczny Dla Wcześniaków I Noworodków Pszczółka 2-4M 1Szt

9.5
Suavinex Smoczek Silikonowy Fizjologiczny Dla Wcześniaków I Noworodków Pszczółka 2-4M 1Szt

Najlepszy smoczek dla noworodka w 2024

Jednym z podstawowych elementów wyprawki noworodka jest dobrej jakości smoczek. Pełni on bardzo ważną funkcję, gdyż wspomaga rodziców w uspokajaniu pociechy oraz utrzymaniu jego naturalnego odruchu, jakim jest ssanie. Smoczek często pomaga także dziecku zasnąć oraz uspokoić jego nerwy i wyciszyć emocje. Przed zakupem tego niebagatelnego gadżetu, warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany oraz kształt. Jest to bardzo istotne, ponieważ nieprawidłowy smoczek może powodować zaburzenia odruchu ssania oraz wady zgryzu. Nasz ranking przedstawia 5 najchętniej wybieranych modeli, a ich dokładne opisy ze szczególnym wyróżnieniem zalet z pewnością ułatwią ich wybór.

Smoczek dla noworodka ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Bibs Smoczek Uspakajający Sage&Green S 2Szt

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Bibs Smoczek Uspakajający Sage&Green S 2Szt – Opis:

Jednym z najchętniej wybieranych w ostatnim czasie smoczków jest produkt duńskiej marki Bibs. Został on wykonany z organicznego kauczuku – miękkiego, elastycznego i całkowicie bezpiecznego dla malutkich dzieci. Swoją konstrukcją przypomina pierś mamy, dzięki czemu dziecko szybko się uspokaja. Ten konkretny model występuje w rozmiarze S i doskonale sprawdzi się u maluszków od pierwszych dni do 6 miesiąca życia. Brak zawartości BPA, PVC i ftalanów to dodatkowy atut przedmiotu. Jedno opakowanie zawiera dwie sztuki smoczków, dostępnych w neutralnych kolorach, które z pewnością przypasują zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

 • Kategoria: smoczek dla noworodka
 • Cena: 31,59zł

PHILIPS AVENT Ultra Air 0-6M 2 szt. SCF08501 słońlew

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS AVENT Ultra Air 0-6M 2 szt. SCF08501 słońlew – Opis:

Smoczek Ultra Air od Philips Avent to fantastyczny przykład profesjonalnego gadżetu, który powinien znaleźć się w wyprawce każdego noworodka. Występuje on w prześlicznych, przykuwających wzrok niebieskich oraz żółtych kolorach, wykończonych drobnymi, dziecięcymi elementami. Proponowany model, ze względu na swoją budowę, jest idealny dla maluchów do 6 miesiąca życia. Komfort i higienę użytkowania gwarantują wycięte otwory w konstrukcji, które umożliwiają skórze wentylację, dzięki czemu pozostaje ona sucha i bez podrażnień.

 • Kategoria: smoczek dla noworodka
 • Cena: 24,99zł

Suavinex Smoczek Silikonowy Fizjologiczny Dla Wcześniaków I Noworodków Pszczółka 2-4M 1Szt

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Suavinex Smoczek Silikonowy Fizjologiczny Dla Wcześniaków I Noworodków Pszczółka 2-4M 1Szt – Opis:

Stając przed wyborem pierwszego smoczka dla swojej pociechy, warto zwrócić uwagę na wykonany z medycznego silikonu gadżet od marki Suavinex. Został on tak zaprojektowany, aby doskonale służyć dzieciom od pierwszych dni życia – nadaje się on także dla wcześniaków. Komfort użytkowania gwarantuje fizjologiczny kształt oraz specyficzny krój tarczy, dzięki któremu smoczek nie przylega mocno do buzi, co eliminuje ryzyko podrażnień. Prezentowany model zwraca swoją uwagę prześlicznym, dziecięcym designem oraz uniwersalnym kolorem.

 • Kategoria: smoczek dla noworodka
 • Cena: 16,74zł

Tommee Tippee Smoczek Uspokajający Newborn 0-2M 1Szt Neutral

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Tommee Tippee Smoczek Uspokajający Newborn 0-2M 1Szt Neutral – Opis:

Smoczek uspokajający producenta Tommee Tippee to fantastyczny produkt stworzony we współpracy z profesjonalistami w dziedzinie zgryzu – stomatologami. Rozmiar oraz konstrukcja modelu z pewnością sprawdzi się u noworodków od pierwszego dnia do około 2 miesiąca życia. Wykonany on został z miękkiego, elastycznego i całkowicie bezpiecznego silikonu. Cechą wyróżniającą prezentowany model jest brak koloru – smoczek jest przeźroczysty i nie przylega mocno do buzi dziecka, co gwarantuje niesamowity komfort podczas ssania.

 • Kategoria: smoczek dla noworodka
 • Cena: 13,50zł

CANPOL BABIES SMOCZEK USPOKAJAJĄCY KAUCZUKOWY OKRĄGŁY 0-6M ANIMALS

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

CANPOL BABIES SMOCZEK USPOKAJAJĄCY KAUCZUKOWY OKRĄGŁY 0-6M ANIMALS – Opis:

Jednym z tańszych, ale doskonale sprawdzających się modeli smoczka jest produkt od Canpol Babies. Uwagę wielu rodziców zwraca przede wszystkim szeroką paletą kolorystyczną i typowo dziecięcym designem. Wykonany został z bezpiecznego, miękkiego i elastycznego kauczuku ułatwiającego ssanie. Dodatkowym atutem są otwory wentylacyjne w tarczy, które zapewniają prawidłową wentylację, eliminując ryzyko niekomfortowych podrażnień. Prezentowany model przeznaczony jest dla maluchów w wieku 0-6 miesięcy. Smoczek nadaje się do sterylizacji, może być także dezynfekowany.

 • Kategoria: smoczek dla noworodka
 • Cena: Ostatnia cena: 4,99zł