Krem na zimę dla niemowląt ranking

0
942
Najlepszy


krem na zimę dla niemowląt Nivea Baby Krem Na Każdą Pogodę 50ml

9.8
Nivea Baby Krem Na Każdą Pogodę 50ml
Wybór miesiąca


krem na zimę dla niemowląt Linomag Cold Cream Od 1-Dnia Krem Ochronny Na Zimę 50Ml

9.7
Linomag Cold Cream Od 1-Dnia Krem Ochronny Na Zimę 50Ml
Najpopularniejszy


krem na zimę dla niemowląt Floslek Sopelek Krem Ochronny Dla Dzieci Na Zimę 50ml

9.5
Floslek Sopelek Krem Ochronny Dla Dzieci Na Zimę 50ml

Najlepszy krem na zimę dla niemowląt w 2024

Mroźny wiatr i niska temperatura to niekorzystne warunki atmosferyczne, przez którymi należy chronić delikatną i wrażliwą skórę niemowlaka. W tym celu należy zastosować ochronny, odpowiednio zabezpieczający buźkę dziecka, krem na zimę z dobrym składem. Tego rodzaju kosmetyk można zakupić w każdej aptece lub zwykłej drogerii kosmetycznej. Warto również wiedzieć, że skuteczność preparatu zależy głównie od precyzyjnie skomponowanego składu, który w przypadku kremów na zimę, nie powinien zawierać wody. Oleje zaś oraz składniki lipidowe są mile widziane, gdyż mają możliwość stworzenia ochronnej warstwy, idealnie osłaniającej subtelną skórę małego dziecka.

Krem na zimę dla niemowląt ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Nivea Baby Krem Na Każdą Pogodę 50ml

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Nivea Baby Krem Na Każdą Pogodę 50ml – Opis:

Fantastyczną propozycją w kategorii kremów ochronnych na zimę dla niemowląt jest emulsja na każdą pogodę od znanej marki Nivea Baby. Balsam występuje pod postacią luźnej, łatwej do rozprowadzenia konsystencji, a dokładnie rozsmarowany pozostawia na skórze cienką warstwę ochronną, łagodzącą wszelkie powstałe podrażnienia. Bogaty w pantenol i wyciąg z nagietka skład doskonale chroni oraz zabezpiecza delikatną skórę dziecka przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi podczas mroźnej zimy. Istotnym faktem jest także brak wody w składzie.

 • Kategoria: krem na zimę dla niemowląt
 • Cena: 12,89zł

Linomag Cold Cream Od 1-Dnia Krem Ochronny Na Zimę 50Ml

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Linomag Cold Cream Od 1-Dnia Krem Ochronny Na Zimę 50Ml – Opis:

Cold Cream marki Linomag to wyjątkowo delikatny, ale doskonale spełniający swoją funkcję krem ochronny na zimę dla niemowląt. Jest on na tyle lekki, że może być stosowany u dzieci już od 1 dnia życia. Za redukcję podrażnień, eliminację odparzeń oraz ograniczenie rozwoju bakterii odpowiadają odpowiednio dobrane substancje aktywne występujące w składzie kremu. Bezwodna emulsja wykazuje także działanie odżywiające i wzmacniające dla subtelnej buźki niemowlaka. Preparat zamknięty został w plastikowym słoiczku o pojemności 50 ml.

 • Kategoria: krem na zimę dla niemowląt
 • Cena: 15,88zł

Floslek Sopelek Krem Ochronny Dla Dzieci Na Zimę 50ml

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Floslek Sopelek Krem Ochronny Dla Dzieci Na Zimę 50ml – Opis:

Preparat Sopelek producenta Floslek to fantastyczny krem ochronny dla dzieci, który warto zakupić, jeśli rozpoczynają się chłodniejsze dni. Skład kosmetyku bogaty jest w naturalne olejki, w tym wosk łabędzi i olej migdałowy, które doskonale chronią delikatną skórę niemowlaka przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Krem może być stosowany u dzieci powyżej 6 miesiąca życia i przeznaczony jest do wszystkich typów skóry. Produkt jest też odpowiedni dla alergików, co gwarantują przeprowadzone badania.

 • Kategoria: krem na zimę dla niemowląt
 • Cena: 13,82zł

Diagnosis S.A. Novaclear Atopis Intensive Krem Na Zimę 100Ml

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Diagnosis S.A. Novaclear Atopis Intensive Krem Na Zimę 100Ml – Opis:

Jeśli Twoje dziecko zmaga się z atopową, suchą i wrażliwą skórą, w okresie zimowym warto dodatkowo zadbać o odpowiednią ochronę jego wymagającej buźki. Dobrym wyborem w tym wypadku będzie natłuszczający krem Novaclear Atopis Intensive Krem od producenta Diagnosis. Doskonale się rozprowadza i tworzy na twarzy malucha ochronną barierę, która odbudowuje naskórek i nawilża, chroniąc przed podrażnieniami i niekomfortowym swędzeniem. Preparat zamknięty został w wygodnej w użytkowaniu tubce o pojemności 100 ml.

 • Kategoria: krem na zimę dla niemowląt
 • Cena: 14,05zł

Skarb Matki Krem Z Filtrem Uv Na Zimę Dla Dzieci I Niemowląt 75ml

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Skarb Matki Krem Z Filtrem Uv Na Zimę Dla Dzieci I Niemowląt 75ml – Opis:

Skarb Matki to fantastyczny producent, który tworzy różnorodne produkty z myślą o ochronie i komforcie najmniejszych dzieci. Kultowym jego kosmetykiem jest krem na zimę, idealny dla maluchów od 6 miesiąca życia. Charakteryzuje się bogatym w oleje składem, który chroni delikatną buźkę bobasa przed zimnym wiatrem i mroźnym powietrzem, zabezpiecza przed promieniowaniem UV oraz dokładnie nawilża i pielęgnuje. Zaletą kremu jest także wodoodporność oraz lekka konsystencja ułatwiająca rozprowadzanie na skórze. Korzystny cenowo, proponowany produkt to aż 75 ml wydajnego kremu, stworzonego do regularnego stosowania.

 • Kategoria: krem na zimę dla niemowląt
 • Cena: 15,46zł