Zabawki sensoryczne dla 2 latka ranking

0
952
Zabawki-sensoryczne-dla-2-latka-ranking
Najlepszy


zabawka sensoryczna dla 2-latka Piłki zabawki sensoryczne korekcyjne zestaw w siatce

9.8
Piłki zabawki sensoryczne korekcyjne zestaw w siatce
Wybór miesiąca


zabawka sensoryczna dla 2-latka Janod Układanka Drewniana Sensoryczna Kształty I Dźwięki J05332

9.7
Janod Układanka Drewniana Sensoryczna Kształty I Dźwięki J05332
Najpopularniejszy


zabawka sensoryczna dla 2-latka Wasilewicz Grażyna Baw Się I Dotknij W Dżungli Książeczka Sensoryczna

9.5
Wasilewicz Grażyna Baw Się I Dotknij W Dżungli Książeczka Sensoryczna

Najlepszy zabawka sensoryczna dla 2-latka w 2024

Najlepszymi zabawkami, jakimi możesz obdarować swoje dziecko, są zabawki sensoryczne. Tego typu zabawki mają za zadanie wspomagać rozwój zarówno fizyczny, jak i psychiczny dziecka. Stymulacja odbywa się poprzez oddziaływanie na dotyk, wzrok, słuch, a czasem też węch i smak pociechy. Zabawki te zazwyczaj są kolorowe – w nieprzypadkowych barwach, posiadają szeleszczące i świecące elementy, mają różne kształty i faktury – wszystko po to, aby pomóc maluszkowi odkrywać świat jego sposobem poprzez zabawę.

zabawki sensoryczne dla 2 latka ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Piłki zabawki sensoryczne korekcyjne zestaw w siatce

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Piłki zabawki sensoryczne korekcyjne zestaw w siatce – Opis:

Dotyk jest jednym z najlepszych sposobów na rozpoznanie kształtu, struktury oraz stopnia twardości. Idealną zabawką stworzoną z myślą o 2 – letnich, a także młodszych dzieciach są piłeczki sensoryczne. W tym zestawie otrzymają Państwo 6 piłek o różnych fakturach – z wypustkami, z paseczkami i z kolcami. Produkt ten jest idealny, nie tylko do zabawy, ale także do nauki – dziecko może uczyć się liczyć, poznawać kolory i nazywać kształty. Tego typu zabawka sensoryczna stosowana jest też przy rehabilitacjach, jako masaż pobudzający czucie głębokie, a może być idealnym dodatkiem przy kąpieli.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 2-latka
 • Cena: 13,41zł

Janod Układanka Drewniana Sensoryczna Kształty I Dźwięki J05332

2
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Janod Układanka Drewniana Sensoryczna Kształty I Dźwięki J05332 – Opis:

Dobrym pomysłem na prezent dla 2 – latka jest zapakowana w gustowne opakowanie drewniana układanka marki Janod. Jest nie tylko dobrej jakości, solidnie wykonaną i wytrzymałą zabawką, ale też kreatywną, pozwalającą dziecku na poznawanie kształtów, kolorów i dźwięków. Każdy z kloców został wyposażony w dodatkowy element – między innymi lusterko, grzechotka i klakson, który pozwoli maluszkowi rozwinąć słuch, dotyk i wzrok. Produkt jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym – nauki i zabawy, a obie te rzeczy są bardzo istotne dla każdego etapu rozwoju dziecka.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 2-latka
 • Cena: 118,87zł

Wasilewicz Grażyna Baw Się I Dotknij W Dżungli Książeczka Sensoryczna

3
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Wasilewicz Grażyna Baw Się I Dotknij W Dżungli Książeczka Sensoryczna – Opis:

Jeśli szukasz dla swojej 2 – letniej pociechy przedmiotu, który będzie w stanie posłużyć jej dłuższy czas, to dobrze trafiłeś. Książeczka jest zawsze trafnym wyborem, a „W dżungli. Baw się i dotknij” Grażyny Wasilewicz jest połączeniem treści ze specjalną powierzchnią dotykową, z wieloma wypustkami i kształtami, co kreatywnie wspomoże rozwój zmysłów słuchu, wzroku i dotyku dziecka. Książka jest w twardej oprawie, zawiera 10 kolorowych stron i jest przystępna cenowo. Książeczka ta będzie towarzyszyć dziecku na różnych etapach rozwoju – od nauki przez dotyk po próby czytania.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 2-latka
 • Cena: 25,18zł

Viga Sensoryczna Tablica Manipulacyjna Krokodyl

4
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Viga Sensoryczna Tablica Manipulacyjna Krokodyl – Opis:

Twoja pociecha zaraz będzie obchodzić swoje drugie urodziny, a Ty szukasz idealnego prezentu, który nie zagraci pokoju, a będzie jej kolorową ozdobą? Ciekawym wyborem będzie tablica manipulacyjna firmy Viga, którą można powiesić na ścianie. Zabawka sensoryczna w kształcie krokodyla wyposażona została w labirynt, logiczną układankę i pętlę motoryczną, zapewniając tym samym świetną zabawę, stymulowanie zmysłów wzroku, dotyku, a także ćwiczenie koncentracji. Pomoże również w nauce nazw zwierząt i kolorów.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 2-latka
 • Cena: 180,94zł

Fat Brain Toys Kolorowe Baloniki Sensoryczna Pracownia Klickity

5
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Fat Brain Toys Kolorowe Baloniki Sensoryczna Pracownia Klickity – Opis:

Zabawką sensoryczną, która pobudzi zmysły i wspomoże rozwój 2 – letniego maluszka jest sensoryczna pracownia Klickity od marki Fat Brain Toys. W specjalnej podstawie przypominającej kształt półkuli umieszczono kilka kolorowych, o różnych strukturach kul, służących do naciskania, wyciągania i obracania. Dziecko ma okazję poprzez fascynującą zabawę odkrywać kolory, kształty, a także dźwięki ukryte wewnątrz produktu. Artykuł ten to także idealny stosunek wysokiej jakości do adekwatnej, a zarazem atrakcyjnej ceny.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 2-latka
 • Cena: 167,63zł