Nosidełko dla niemowlaka ranking

0
1071
Najlepszy


nosidełko dla niemowlaka Primabobo Nosidełko Dla Dzieci Ergonomiczne Siedzisko 8W1 Żółte

9.8
Primabobo Nosidełko Dla Dzieci Ergonomiczne Siedzisko 8W1 Żółte
Wybór miesiąca


nosidełko dla niemowlaka KinderKraft Nosidełko Milo Grey

9.7
KinderKraft Nosidełko Milo Grey
Najpopularniejszy


nosidełko dla niemowlaka Infantino Ergonomiczne Nosidełko Z Kapturkiem Cuddle Up 5331

9.5
Infantino Ergonomiczne Nosidełko Z Kapturkiem Cuddle Up 5331

Najlepszy nosidełko dla niemowlaka w 2024

Jednym z rewelacyjnych wynalazków, stworzonych z myślą o wygodzie rodzica i komforcie małego dziecka, jest nosidełko. Doskonale sprawdzi się w pierwszych miesiącach życia niemowlaka, kiedy maluszek nie potrafi jeszcze chodzić, a potrzebuje dużo bliskości rodzica. Odciąży to także sporo opiekuna, który w trakcie wykonywania wielu codziennych czynności, potrzebuje dwóch wolnych rąk. Nosidełko jest niezastąpionym elementem spacerów i rodzinnych wycieczek. Nasz ranking prezentuje kilka nowoczesnych modeli, które są w pełni ergonomiczne oraz bezpieczne dla malutkiego dziecka.

Nosidełko dla niemowlaka ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Primabobo Nosidełko Dla Dzieci Ergonomiczne Siedzisko 8W1 Żółte

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Primabobo Nosidełko Dla Dzieci Ergonomiczne Siedzisko 8W1 Żółte – Opis:

Nosidełko od Primabobo to świetny produkt, który sprawi, że codzienne życie z niemowlakiem stanie się o wiele bardziej praktyczne. Stworzone zostało z myślą o dzieciach do 24 kg. Model umożliwia wygodne noszenie dziecka w aż 8 pozycjach, w tym z przodu, na plecach, na boku lub w pozycji leżącej, co zapewnia komfortowe karmienie. Nosidełko to jest w pełni bezpieczne dla malucha – zapewnia szeroki rozstaw nóżek oraz pasy, gwarantujące stabilną pozycję. Uroczy motyw misia prezentuje się rewelacyjnie i przypadnie do gustu każdemu dziecku.

 • Kategoria: nosidełko dla niemowlaka
 • Cena: 119,00zł

KinderKraft Nosidełko Milo Grey

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

KinderKraft Nosidełko Milo Grey – Opis:

Komfortowym przedmiotem, idealnym na codzienne spacery, zakupy czy dłuższe wycieczki, jest nosidełko Milo w kolorze Grey od marki Kinderkraft. Materiał, z którego został wykonany proponowany produkt, jest wyjątkowo miękki i przyjemny zarówno dla maluszka, jak i rodzica. Możliwość podparcia główki to świetne rozwiązanie dla dzieci, które jeszcze nie potrafią trzymać jej samodzielnie. Sześciopunktowy system regulacji zapewnia rodzicowi komfort noszenia, a zastosowane klamry otoczono specjalną osłonką gwarantującą ochronę pociechy przed uciskiem.

 • Kategoria: nosidełko dla niemowlaka
 • Cena: 199,00zł

Infantino Ergonomiczne Nosidełko Z Kapturkiem Cuddle Up 5331

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Infantino Ergonomiczne Nosidełko Z Kapturkiem Cuddle Up 5331 – Opis:

Szukając praktycznej alternatywy dla chusty do noszenia niemowlaka, koniecznie sprawdź ergonomiczne nosidełko z kapturkiem producenta Infantino. Przedmiot ten zapewnia rodzicowi sporą dawkę bliskości z maluszkiem. Nosidełko stworzone zostało z myślą o dzieciach o wadze od 5,5 do 18 kg. W zależności od preferencji produkt można zamontować przodem bądź tyłem. Bezpieczeństwo i wygodę dziecka gwarantuje szeroki pas biodrowy, który umożliwia zdrowe ułożenie nóżek, a także miękkie siedzisko, dopasowujące się do kształtów pociechy. Miękkie, usztywniane ramiączka to dodatkowy atut nosidełka.

 • Kategoria: nosidełko dla niemowlaka
 • Cena: 173,00zł

Colibro Nosidełko 12W1 Nosidełko Biodrowe 18Kg Siedzisko+ Honey

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Colibro Nosidełko 12W1 Nosidełko Biodrowe 18Kg Siedzisko+ Honey – Opis:

Kolejnym fantastycznym przykładek nosidełka dla noworodka jest model 12w1 marki Colibro. Jego konstrukcja została tak przemyślana, aby móc nosić swoje dziecko na 12 różnych sposobów. Idealnie sprawdzi się w domu i poza nim. Materiał jest na tyle cienki, że pozwala maluszkowi na typowe odruchy, a jednocześnie zapewnia mu maksymalne bezpieczeństwo podczas przemieszczenia się. Szerokie, regulowane szelki to z kolei zaś ważna zaleta dla rodzica, trzymającego pociechę o najwyższej możliwej wadze – 18 kg. Dodatkowe boczne kieszonki to praktyczny atut przedmiotu.

 • Kategoria: nosidełko dla niemowlaka
 • Cena: 164,00zł

Lionelo Margareet IHDI Urban Grey

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Lionelo Margareet IHDI Urban Grey – Opis:

Nosidełko Lionelo Margareet to jedno z najwygodniejszych, zarówno dla maluszka, jak i rodzica przedmiotów, idealnych podczas codziennych spacerów oraz wycieczek. Fantastycznie sprawdzą się też do użytkowania w domu, kiedy rodzic musi wykonać różnorodne czynności, a dziecko akurat potrzebuje uwagi i czułości. Szeroki pas biodrowy zapewnia dziecku wyjątkową ochronę stawów biodrowych. Nosidełko utrzyma maluszka o maksymalnej wadze 20 kg. Klamra z podwójnym zabezpieczeniem i szerokie pasy to gwarancja bezpieczeństwa dziecka. Nietuzinkową zaletę stanowi wyciągany kapturek.

 • Kategoria: nosidełko dla niemowlaka
 • Cena: 125,00zł