Leki na cholesterol ranking

0
1144
Leki-na-cholesterol-ranking
Najlepszy


lek na cholesterol LipiForma Plus 0,221 g 30 kaps.

9.8
LipiForma Plus 0,221 g 30 kaps.
Wybór miesiąca


lek na cholesterol Berimal 30 kaps.

9.7
Berimal 30 kaps.
Najpopularniejszy


lek na cholesterol Cholester 30 tabletek

9.5
Cholester 30 tabletek

Najlepszy lek na cholesterol w 2024

Odpowiedni poziom cholesterolu zależy przede wszystkim od zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, ale równie ważnym czynnikiem jest dobrze skomponowana suplementacja, która pomoże uniknąć skutków zaniedbanego problemu z wysokim cholesterolem. Leki na cholesterol dostępne bez recepty często bogate są w witaminy z grupy B, sterole roślinne i kwasy Omega – 3, odpowiedzialne za utrzymanie książkowego poziomu tego czynnika we krwi. Tego rodzaju środki farmakologiczne są także znane jako leki zapobiegające miażdżycy.

Leki na cholesterol ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

LipiForma Plus 0,221 g 30 kaps.

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

LipiForma Plus 0,221 g 30 kaps. – Opis:

LipiForma Plus to fantastyczny suplement diety wspomagający utrzymywanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Preparat ten jest wyjątkowym połączeniem sporej ilości substancji czynnej – monakoliny oraz witaminy B6, B12, kwasu foliowego i innych leczniczych substancji wspierających prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, a także kontrolujących stężenie cholesterolu. Lek zamknięty został w opakowaniu zawierającym 30 kapsułek, z czego jedną należy przyjmować codziennie w trakcie posiłku.

 • Kategoria: lek na cholesterol
 • Cena: 17,20zł

Berimal 30 kaps.

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Berimal 30 kaps. – Opis:

Znanym i chętnie wybieranym przez wiele osób lekiem na cholesterol jest Berimal. Ten wegański preparat zawiera w składzie związek polifenoli z bergamoty oraz czosnek pospolity, które wpływają nie tylko na utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu, ale także kontrolują poziom glukozy, działając przy tym antyoksydacyjnie. Aby dostrzec jak najlepsze działanie tego suplementu, należy regularnie przyjmować jedną, maksymalnie dwie kapsułki dziennie, najlepiej przed posiłkiem. 30 kapsułek zawartych w opakowaniu wystarcza na miesiąc codziennego stosowania.

 • Kategoria: lek na cholesterol
 • Cena: 52,94zł

Cholester 30 tabletek

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Cholester 30 tabletek – Opis:

Cholester jest jednym z suplementów diety, którego działanie w głównej mierze opiera się na dwóch składnikach, jakimi są sterole roślinne oraz monakolina, pozyskiwana z czerwonego ryżu. Taka kompozycja doskonale utrzymuje odpowiedni poziom cholesterolu we krwi, nie pozwala na wchłanianie zbyt dużej ilości jego stężenia do naczyń krwionośnych, co w efekcie sprawia, że jego nadmiar zostaje usunięty z organizmu. Lek ten mogą przyjmować dorośli, nie zaleca się stosowania Cholesteru u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 • Kategoria: lek na cholesterol
 • Cena: 17,88zł

ArmoLIPID tabletki na cholesterol 20 tabl

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

ArmoLIPID tabletki na cholesterol 20 tabl – Opis:

Codzienna suplementacja preparatu od Meda Pharma S.p.A. Armolipid, a także zdrowy styl życia i zbilansowana dieta znacznie pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji organizmu, a co za tym idzie, na odpowiedni poziom cholesterolu we krwi. Wszystkie zawarte w składzie substancje korzystnie wpływają na odporność, układ krążenia i pracę serca. Lek ten stworzony został z myślą o osobach dorosłych, co oznacza, że dzieci bezwzględnie nie mogą go przyjmować. Producent rekomenduje o nieprzekraczanie dziennej dawki preparatu – jedna tabletka przyjmowana wieczorem.

 • Kategoria: lek na cholesterol
 • Cena: 25,99zł

Bergamil Forte Bergamota 500 mg 30 kaps. roślinnych

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Bergamil Forte Bergamota 500 mg 30 kaps. roślinnych – Opis:

Naturalnym, polecanym dla wegan i wegetarian, środkiem wspomagającym utrzymywanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi jest Bergamil Forte. Jego bogaty skład zawiera wszystkie najpotrzebniejsze składniki: ekstrakt z bergamoty, czosnku oraz witaminę C. Kompozycja ta działa korzystnie nie tylko na cholesterol, ale dba też o dobre stężenie glukozy. Opakowanie zawiera 30 łatwych do połknięcia kapsułek, dostępnych w atrakcyjnej i zachęcającej cenie. Jedno pudełeczko preparatu z powodzeniem wystarczy na miesiąc regularnego stosowania.

 • Kategoria: lek na cholesterol
 • Cena: 25,96zł