Leki na prostatę bez recepty ranking

0
1312
Leki-na-prostatę-bez-recepty-ranking
Najlepszy


lek na prostatę bez recepty Doppelherz aktiv Na prostatę Forte 30 kaps.

9.8
Doppelherz aktiv Na prostatę Forte 30 kaps.
Wybór miesiąca


lek na prostatę bez recepty Prostactiv Extra Activlab Pharma 60 kaps

9.7
Prostactiv Extra Activlab Pharma 60 kaps
Najpopularniejszy


lek na prostatę bez recepty Prostaceum 60 tabletek

9.5
Prostaceum 60 tabletek

Najlepszy lek na prostatę bez recepty w 2024

Uciążliwym schorzeniem mężczyzn w dojrzałym wieku jest przerost gruczołu krokowego. Najbardziej niedogodnym i kłopotliwym dla wielu panów skutkiem tego problemu jest obniżenie sprawności seksualnej. Częstym zjawiskiem są także uporczywe dolegliwości w układzie moczowym. Chcąc uniknąć tego typu problemów, należy udać się do lekarza, który wdroży odpowiedni proces leczenia, dobierając odpowiednią suplementację. Ważne jest wykrycie problemu na wczesnym etapie, gdyż dopasowane leki na prostatę bez recepty, dostępne w każdej aptece, mogą znacząco wpływać na zmniejszenie dolegliwości.

Leki na prostatę bez recepty ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Doppelherz aktiv Na prostatę Forte 30 kaps.

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Doppelherz aktiv Na prostatę Forte 30 kaps. – Opis:

Doppelherz aktiv to lek zawierający starannie dobrane składniki dla mężczyzn po 40 roku życia, wspierające odpowiednie funkcjonowanie prostaty oraz dróg moczowych. Kompleksowe wyciągi z owoców palmy sabałowej, olej z nasion dynii oraz wyciągi z korzenia pokrzywy dbają o regularne oddawanie moczu, działają przeciwzapalnie, a także utrzymują sprawność seksualną mężczyzny. Dodatkowymi składnikami, pełniącymi ważne funkcje są witamina E, selen oraz cynk – chronią one przed wieloma chorobami i niekorzystnymi zmianami.

 • Kategoria: lek na prostatę bez recepty
 • Cena: 22,88zł

Prostactiv Extra Activlab Pharma 60 kaps

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Prostactiv Extra Activlab Pharma 60 kaps – Opis:

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek skutki rozrastającej się prostaty, koniecznie spróbuj suplementu diety Prostactiv Extra, który został opracowany z myślą mężczyznach, szczególnie tych aktywnych fizycznie. Substancja czynna leku – wyciąg z owoców boczni piłkowatej odpowiedzialna jest za złagodzenie dotkliwych objawów powiększającego się gruczołu krokowego i pomaga w wydalaniu moczu. Opakowanie zawiera 30 kapsułek, wystarczających na miesięczne, regularne stosowanie. Preparat należy przyjmować codziennie po jednej dawce, najlepiej po posiłku.

 • Kategoria: lek na prostatę bez recepty
 • Cena: 21,41zł

Prostaceum 60 tabletek

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Prostaceum 60 tabletek – Opis:

Jeśli Twoim głównym problemem są zaburzenia prawidłowego funkcjonowania prostaty, powinieneś spróbować leku Prostaceum, czyli kompozycji niezbędnych wyciągów roślinnych. Rekomendowane przez producenta 2 tabletki dziennie wystarczą, aby wystarczająco kontrolować prostatę i regularnie oddawanie moczu. Dodatkowo zawarte w suplemencie diety witaminy E i B6 wspomagają układ odpornościowy, a także oczyszczają organizm. Preparat dostępny jest łatwych do połknięcia, małych tabletkach zamkniętych w opakowaniu zawierającym 60 sztuk.

 • Kategoria: lek na prostatę bez recepty
 • Cena: 26,99zł

Prostamol Uno kapsułki miękkie 0,32 g 90 kapsułek

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Prostamol Uno kapsułki miękkie 0,32 g 90 kapsułek – Opis:

Przewodnim suplementem diety, znanym na rynku przez wielu klientów, jest Prostamol Uno, posiadający właściwości przeciwzapalne. Te miękkie kapsułki zostały skomponowane w szczególności dla mężczyzn zmagających się z I i II stadium przerostu gruczołu krokowego oraz płci męskiej mającej problemy z regularnym oddawaniem moczu. Lek łagodzi objawy związane z zaburzeniami prostaty, wspomaga częste wypróżniania, co ogranicza częste parcia na mocz, szczególnie w nocy. Za atrakcyjną cenę 90 zł można otrzymać opakowanie 90 tabletek, przeznaczonych do codziennego stosowania w dawce 1 tabletki dziennie.

 • Kategoria: lek na prostatę bez recepty
 • Cena: 89,89zł

Himalaya Himplasia 30 Tabletek Na Problemy Z Prostatą

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Himalaya Himplasia 30 Tabletek Na Problemy Z Prostatą – Opis:

Jednym z naturalnych środków dostępnych na męskie problemy z odpowiednim funkcjonowaniem prostaty jest Himalaya Himplasia. Lek ten doskonale pełni swoją rolę, stosowany jako dodatek przy leczeniu nowotworów. Skutecznie łagodzi objawy przerostu gruczołu krokowego, a także powstrzymuje rozrost prostaty. Zachęcające i atrakcyjne cenowo opakowanie zawiera 30 dość dużych, ale łatwych do połknięcia kapsułek, które w przypadku rekomendowanego przez producenta stosowania wystarczają na miesiąc stosowania.

 • Kategoria: lek na prostatę bez recepty
 • Cena: Ostatnia cena: 33,99zł