Najlepsza maść na hemoroidy ranking

0
1012
Najlepszy


najlepsza maść na hemoroidy Aboca Neofitoroid Biomaść Doodbytnicza 40 ml + Płyn Kremowy Do Mycia 100 ml

9.8
Aboca Neofitoroid Biomaść Doodbytnicza 40 ml + Płyn Kremowy Do Mycia 100 ml
Wybór miesiąca


najlepsza maść na hemoroidy Proktosedon maść doodbytnicza 15g

9.7
Proktosedon maść doodbytnicza 15g
Najpopularniejszy


najlepsza maść na hemoroidy Procto-Glyvenol krem 30g

9.5
Procto-Glyvenol krem 30g

Najlepszy najlepsza maść na hemoroidy w 2024

Ból przy każdej wizycie w toalecie, problem z wysiedzeniem przez określony czas w jednym miejscu oraz swędzenie okolic odbytu to główne objawy hemoroidów. Jest to dość przykra dolegliwość, o której z reguły ludzie nie chcą rozmawiać. Jednak nieleczone sygnały mogą prowadzić do rozsiania guzków krwawniczych, a w efekcie do rozprzestrzenienia się stanu zapalnego. Można temu zapobiec stosując dostępne w każdej aptece maści bez recepty, których zadaniem jest przynieść ulgę w bólu i ucisku oraz chronić wrażliwe okolice przed nawrotem choroby.

Najlepsza maść na hemoroidy ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Aboca Neofitoroid Biomaść Doodbytnicza 40 ml + Płyn Kremowy Do Mycia 100 ml

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Aboca Neofitoroid Biomaść Doodbytnicza 40 ml + Płyn Kremowy Do Mycia 100 ml – Opis:

Naturalnym środkiem, doskonale radzącym sobie z niekomfortowymi objawami żylaków odbytu, jest maść Neofitoroid marki Aboca. Lek zawiera on starannie skomponowany kompleks roślinny, w tym kwiatostan kocanki, dziurawiec zwyczajny, korzeń ruszczyka oraz aloes. Jego dodatkowymi składnikami są gliceryna, olej jojoba i masło karite, co gwarantuje kremową, łatwą do rozprowadzenia konsystencję maści. Preparat działa znieczulająco, łagodzi podrażnienia i redukuje nieprzyjemny świąd. Jedno opakowanie zawiera 40 g maści.

 • Kategoria: najlepsza maść na hemoroidy
 • Cena: 24,90zł

Proktosedon maść doodbytnicza 15g

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Proktosedon maść doodbytnicza 15g – Opis:

Przykładem doodbytniczej maści, idealnie łagodzącej wszelkie objawy hemoroidów, jest Proktosedon. Za ustąpienie niekomfortowych skutków żylaków odbytu odpowiada hydrokortyzon, siarczan neomycyny, eskulina i chlorowodorek cynchokainy. Łatwość smarowania zaś gwarantują substancje pomocnicze – wazelina oraz lanolina. Dla najlepszych efektów należy smarować kilka razy dziennie, szczególnie rano i wieczorem, a także po każdym wypróżnieniu. Ustąpienie stanu zapalnego powinno nastąpić w ciągu 6 dni od momentu rozpoczęcia leczenia.

 • Kategoria: najlepsza maść na hemoroidy
 • Cena: 24,75zł

Procto-Glyvenol krem 30g

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Procto-Glyvenol krem 30g – Opis:

Najpopularniejszym, znanym z reklam telewizyjnych lekiem na uporczywe skutki hemoroidów jest łatwo dostępny, bez recepty krem Procto-Glyvenol. Lek zawiera tribenozyd oraz lidokainę, które działają przeciwzapalnie, przeciwświądowo i przeciwbólowo. Preparat ceniony jest za szybkość działania – pierwsze efekty już po 10 minutach oraz lekką, łatwą do rozsmarowania konsystencję. Krem jest całkowicie bezpieczny dla matek karmiących piersią oraz kobiet od 4 miesiąca ciąży. Jedno opakowanie zawiera 30 gram substancji.

 • Kategoria: najlepsza maść na hemoroidy
 • Cena: 22,49zł

Avenoc maść 30 g

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Avenoc maść 30 g – Opis:

Homeopatycznym lekiem, stanowiącym fantastyczne rozwiązanie problemów w przypadku swędzenia, pieczenia oraz silnego bólu odbytu, jest maść Avenoc marki Boiron. Zamknięta została w wydajnym, 100 gramowym opakowaniu. Jej skład bogaty jest w ziarnopłon wiosenny, chlorowodorek amyleiny, adrenalinę oraz piwonię lekarską, które działając wspólnie wykazują lecznicze działanie przeciwbólowe, znieczulające oraz przeciwświądowe. Maść jest bardzo łatwa w aplikacji, dzięki zawartości lanoliny i wazeliny. Dodatkową zaletą jej stosowania jest brak plam na bieliźnie.

 • Kategoria: najlepsza maść na hemoroidy
 • Cena: 17,90zł

Rectostop Plus, maść na hemoroidy, 50 g

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Rectostop Plus, maść na hemoroidy, 50 g – Opis:

Jeśli borykasz się ze wstydliwym problemem swędzenia, bólu i pieczenia okolic odbytu w trakcie siedzenia bądź czynności fizjologicznych, koniecznie zaopatrz się w maść na hemoroidy Rectostop Plus. Wykazuje ona doskonałe działanie zarówno objawowe, jak i pielęgnacyjne. Sprawdzi się znakomicie u osób ze skłonnością do nawracania problemu żylaków odbytu. Po rozsmarowaniu krem zostawia specjalną powłokę, idealnie chroniącą przed grzybami i bakteriami. Dobrze radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i zaczerwienieniem. Opakowanie zawiera 50 gram maści o lekkiej konsystencji.

 • Kategoria: najlepsza maść na hemoroidy
 • Cena: 12,98zł