Leki na zatoki ranking

0
1199
Leki-na-zatoki-ranking
Najlepszy


lek na zatoki Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml

9.8
Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml
Wybór miesiąca


lek na zatoki IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

9.7
IBUPROM ZATOKI 12 tabl.
Najpopularniejszy


lek na zatoki Sinupret Extract 20 tabl

9.5
Sinupret Extract 20 tabl

Najlepszy lek na zatoki w 2024

Zapalenie zatok jest częstym schorzeniem towarzyszącym pacjentom z problemami górnych dróg oddechowych. Na rynku dostępnych jest wiele środków bez recepty, które są niezwykle pomocne w leczeniu zapalenia. Są to między innymi tabletki, proszki do rozpuszczania w saszetkach, kapsułki, aerozole oraz gotowe zestawy do płukania, które oczyszczają, działają przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie. Wybór tego typu leków warto skonsultować z lekarzem lub farmaceutą, gdyż odpowiednio dobrane środki skracają czas powrotu do zdrowia.

Leki na zatoki ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Sudafed XyloSpray HA aerosol do nosa 10ml – Opis:

Ulgę w przypadku przewlekłego zapalenia zatok z pewnością przyniesie aerozol do nosa Sudafed XyloSpray HA. Lek ten stosować mogą zarówno dorośli, jak i dzieci powyżej 6 roku życia. Wskazaniem do jego zastosowania są zdiagnozowane objawy kataru siennego lub zatkany nos w trakcie przeziębienia. Jego głównym zadaniem jest w krótkim czasie obkurczyć naczynia krwionośne, co w efekcie ułatwia oddychanie, dzięki zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa. Preparat ten został zamknięty w 10 mililitrowym opakowaniu z łatwym w użyciu aplikatorem.

 • Kategoria: lek na zatoki
 • Cena: 11,90zł

IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

IBUPROM ZATOKI 12 tabl. – Opis:

Chętnie wybieranym środkiem w trakcie przeziębienia lub grypy, dedykowanym głównie dla osób zmagających się z uporczywymi objawami zapalenia zatok jest Ibuprom Zatoki. Substancja czynna leku – ibuprofen oraz substancje pomocnicze doskonale łagodzą ból głowy i uczucie zatkanego nosa, a przy okazji świetnie radzą sobie z gorączką oraz bólami mięśniowymi. Opakowanie zawiera 12 łatwych do połknięcia tabletek o działaniu przeciwzapalnym, przeznaczonych do stosowania dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

 • Kategoria: lek na zatoki
 • Cena: 8,99zł

Sinupret Extract 20 tabl

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Sinupret Extract 20 tabl – Opis:

Sinupret Extract to fantastyczny, naturalny lek dostępny w formie tabletek, których łagodzące działanie, z łatwością radzi sobie z zatkanymi zatokami i silnym bólem głowy. Środek ten przede wszystkim rozrzedza zalegającą wydzielinę i ułatwia jej usuwanie. Dodatkowym atutem leku jest regeneracja zatok po przewlekłym stanie zapalnym oraz ochrona przed ewentualnym nawrotem choroby lub przeziębienia. Sinupret Extract polecany jest wyłącznie dla osób dorosłych. Jedno opakowanie zawiera 20 tabletek, które należy przyjmować przez okres od 7 do 14 dni.

 • Kategoria: lek na zatoki
 • Cena: 31,33zł

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Uzupełnienie 30 sasz

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Irigasin Zestaw Do Płukania Nosa I Zatok Uzupełnienie 30 sasz – Opis:

Irigasin to wyjątkowy zestaw idealnie oczyszczający zatoki poprzez dokładne płukanie roztworem przygotowanym na bazie wody i jednej saszetki proszku. W wyniku tego typu działania wydzielina zalegająca w zatokach zostaje z łatwością usunięta, co w efekcie łagodzi objawy przewlekłego oraz ostrego nieżytu nosa. Opakowanie to 30 saszetek przeznaczonych do stosowania u dorosłych i dzieci już powyżej 4 roku życia, jednak pod wyłączną kontrolą osoby dorosłej. W celu uzyskania jak najlepszych efektów w leczeniu zabieg płukania zatok należy wykonywać 1, maksymalnie 2 razy dziennie.

 • Kategoria: lek na zatoki
 • Cena: 11,32zł

Theraflu Zatoki 14 saszetek

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Theraflu Zatoki 14 saszetek – Opis:

Marką, znaną z produkcji skutecznych leków na objawy przeziębienia lub grypy, jest Theraflu. Jak sama nazwa wskazuje, Theraflu Zatoki stworzony został z myślą o osobach zmagających się z uciążliwym katarem, uporczywym bólem głowy, a często także gorączką. Ten dwuskładnikowy preparat świetnie radzi sobie z wszystkimi objawami zapalenia zatok, wykazując przy tym działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Lek występuje w łatwej do przygotowania formie saszetek, przeznaczonych do rozpuszczenia w ciepłej wodzie.

 • Kategoria: lek na zatoki
 • Cena: 16,74zł