Witaminy dla matek karmiących ranking

0
891
Najlepszy


witamina dla matki karmiącej Pregna PLUS 30 kaps.

9.8
Pregna PLUS 30 kaps.
Wybór miesiąca


witamina dla matki karmiącej Falvit Mama 60 tabletek

9.7
Falvit Mama 60 tabletek
Najpopularniejszy


witamina dla matki karmiącej Doppelherz aktiv Mama PREMIUM 60 kaps.

9.5
Doppelherz aktiv Mama PREMIUM 60 kaps.

Najlepszy witamina dla matki karmiącej w 2024

Poród jest nie tylko początkiem życia dziecka poza łonem matki, ale także rozpoczęciem procesu laktacji. Karmienie piersią dla wielu mam to fantastyczny etap w życiu, dla innych zaś może być to czas pełen wyrzeczeń. Z uwagi na spory wzrost zapotrzebowania na różnorodne witaminy, warto w tym okresie zadbać szczególnie o dostarczanie do organizmu odpowiednich substancji, zawartych w posiłkach młodej mamy oraz w specjalnie skomponowanych witaminach. Dedykowane suplementy diety powinien stanowić dodatek do codziennych potraw oraz dostarczać potrzebnych organizmowi kobiety w wymagającym czasie laktacji, składników odżywczych.

Witaminy dla matek karmiących ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: maj, 2024

Pregna PLUS 30 kaps.

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Pregna PLUS 30 kaps. – Opis:

Kapsułki Pregna Plus to fantastyczny zestaw witamin, idealnie skomponowany dla matek karmiących lub oczekujących dziecka. Powstały we współpracy z Polskim Towarzystwem Ginekologicznym preparat zawiera w składzie wszelkie niezbędne w okresie laktacji witaminy, takie jak żelazo, kwas foliowy, witamina D, jod, a także DHA z rodziny omega. Substancje te wspomagają prawidłowy rozwój płodu w okresie ciąży oraz zapobiegają możliwym powikłaniom i powstawaniu groźnych chorób. Jedno opakowanie zawiera 30 łatwych do połknięcia kapsułek.

 • Kategoria: witamina dla matki karmiącej
 • Cena: 29,35zł

Falvit Mama 60 tabletek

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Falvit Mama 60 tabletek – Opis:

Falvit Mama to wyjątkowy suplement diety dedykowany zarówno kobietom w okresie ciąży, jak i mamom w czasie laktacji. Każda tabletka zawiera aż 11 różnorodnych witamin oraz 8 składników mineralnych, takich jak cynk, wapń, żelazo, jod, selen, niacyna, kwas foliowy oraz witamina D. Regularnie spożywanie leku wspomaga dostarczenie do organizmu mamy wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Opakowanie zawiera aż 60, łatwych do połknięcia kapsułek, co w zupełności wystarczy na dwa miesiące codziennej suplementacji.

 • Kategoria: witamina dla matki karmiącej
 • Cena: 35,71zł

Doppelherz aktiv Mama PREMIUM 60 kaps.

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Doppelherz aktiv Mama PREMIUM 60 kaps. – Opis:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet karmiących lub oczekujących potomstwa, producent Queisser Pharma stworzył bogaty we wszelkie niezbędne składniki odżywcze suplement diety Doppelherz aktiv Mama Premium. Każda z 60 kapsułek zawartych w opakowaniu zawiera zalecaną dawkę potrzebnych witamin i składników mineralnych. Są to przede wszystkim kwas foliowy, magnez, DHA i kwasy omega, jod oraz żelazo. Odpowiadają one głównie za prawidłowy rozwój płodu oraz dostarczenie zdrowych substancji dziecku wraz z mlekiem w trakcie karmienia piersią.

 • Kategoria: witamina dla matki karmiącej
 • Cena: 31,99zł

Olimp Vita-min Plus Mama 30 kaps.

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Olimp Vita-min Plus Mama 30 kaps. – Opis:

Suplement diety Vita-min Plus Mama to starannie skomponowany preparat, dedykowany wszystkim kobietom w ciąży bądź w okresie karmienia piersią. Regularnie stosowany dostarcza do organizmu zarówno matki, jak i dziecka wszelkich niezbędnych składników mineralnych oraz podstawowych witamin. W składzie można spotkać witaminę A, C, D oraz żelazo, magnez, jod, ale także odpowiednią dawkę kwasu foliowego, umożliwiającą prawidłowy rozwój płodu. Jedno opakowanie leku zawiera 30 łatwych do połknięcia kapsułek, które zgodnie z rekomendacją producenta wystarczy przyjmować każdego dnia.

 • Kategoria: witamina dla matki karmiącej
 • Cena: 19,89zł

Femibion Natal 2 Plus dla kobiet w ciąży i karmiących 2×60 szt

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Femibion Natal 2 Plus dla kobiet w ciąży i karmiących 2×60 szt – Opis:

Karmisz piersią, a może dopiero spodziewasz się dziecka, ale już potrzebujesz starannie skomponowanego suplementu diety wzbogaconego o niezbędne witaminy i minerały? Wybierz preparat zalecany i stworzony z pomocą Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego Femibion Natal 2 Plus od Merck. Skład kapsułek został dopasowany do potrzeb każdego etapu ciąży oraz laktacji. Jego regularnie przyjmowanie dostarcza do organizmu prawidłową dawkę potrzebnych w tym wymagającym okresie składników. Jedno opakowanie zawiera aż 120 kapsułek, które można bez problemu zakupić w każdej aptece w atrakcyjnej cenie.

 • Kategoria: witamina dla matki karmiącej
 • Cena: 77,99zł