Zegarek z ciśnieniomierzem ranking

0
827
Zegarek-z-ciśnieniomierzem-ranking
Najlepszy


zegarek z ciśnieniomierzem Garett Women Naomi Pro Srebrny Stalowy

9.8
Garett Women Naomi Pro Srebrny Stalowy
Wybór miesiąca


zegarek z ciśnieniomierzem Xiaomi Mi Watch Czarny

9.7
Xiaomi Mi Watch Czarny
Najpopularniejszy


zegarek z ciśnieniomierzem Fitbit Versa 2 Różowy

9.5
Fitbit Versa 2 Różowy

Najlepszy zegarek z ciśnieniomierzem w 2024

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły na stworzenie praktycznych i bardzo przydatnych zegarków, które oprócz wskazywania czasu, mają szereg różnorodnych, fantastycznych funkcji. Na rynku spotkać można modele wyposażone w specjalne czujniki, które umożliwiają sprawdzenie tętna i ciśnienia krwi w dowolnym miejscu i czasie. Tego typu zegarki na nadgarstek dedykowane są osobom aktywnym fizycznie, monitorującym wszelkie funkcje życiowe w trakcie lub po wysiłku oraz osobom starszym, które często na bieżąco chcą kontrolować wszelkie parametry świadczące o aktualnym samopoczuciu lub stanie zdrowia.

Zegarek z ciśnieniomierzem ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Garett Women Naomi Pro Srebrny Stalowy

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Garett Women Naomi Pro Srebrny Stalowy – Opis:

Garett Women Naomi Pro to model popularnego na rynku Smartwatcha, z kolorowym, łatwym w obsłudze ekranem o przekątnej 1,3 cala. Stworzony został z myślą o płci pięknej i umożliwia kontrolę parametrów życiowych, w tym ciśnienie oraz tętno. Zegarek ten pozwala również na liczenie kroków, ilość spalonych kalorii podczas wysiłku fizycznego, a także sterowanie muzyką w telefonie. Z uwagi na swoją wytrzymałą i solidną konstrukcję, bez problemu można go zabrać ze sobą na basen – jest wodoodporny oraz nie przyciąga kurzu ani pyłu. Bateria umożliwia korzystanie z urządzenia przez około 3 dni bez ładowania.

 • Kategoria: zegarek z ciśnieniomierzem
 • Cena: 464,33zł

Xiaomi Mi Watch Czarny

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Xiaomi Mi Watch Czarny – Opis:

Jeśli lubisz na bieżąco kontrolować parametry dotyczące Twojego zdrowia, takie jak sen, ciśnienie, tętno i jakość treningów, powinieneś zakupić zegarek Xiaomi Mi Watch. Charakteryzuje go niewielki, ale poręczny i łatwy w obsłudze ekran o przekątnej 1,39 cala oraz bateria, która bez ładowania jest w stanie wytrzymać nawet do 16 dni ciągłego korzystania. Dodatkowym zabezpieczeniem zegarka jest jego odporność na wodę oraz szkło Gorilla Glass, które chroni ekran przed wszelkimi uszkodzeniami. Klasyczna, czarna kolorystyka Mi Watch trafi w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

 • Kategoria: zegarek z ciśnieniomierzem
 • Cena: 468,99zł

Fitbit Versa 2 Różowy

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Fitbit Versa 2 Różowy – Opis:

Smartwatch Fitbit Versa 2 jest fantastycznym, funkcjonalnym zegarkiem z ciśnieniomierzem, który idealnie sprawdzi się jako prezent dla mamy, żony czy siostry. Wygodny, duży i poręczny wyświetlacz zamknięty został w solidnej, wodoodpornej obudowie w kolorze różowym. Zegarek kontroluje wszelkie parametry związane z Twoim zdrowiem, w tym tętno, ciśnienie krwi, jakość snu i spalone kalorie podczas wysiłku fizycznego, ale także umożliwia obsługę wielu aplikacji zainstalowanych na telefonie. Atutem urządzenia jest też możliwość płatności zbliżeniowej.

 • Kategoria: zegarek z ciśnieniomierzem
 • Cena: 499,00zł

Samsung Galaxy Watch 3 SM-R855 41mm LTE Srebrny

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Samsung Galaxy Watch 3 SM-R855 41mm LTE Srebrny – Opis:

Wspaniałą propozycją w kategorii zegarków z ciśnieniomierzem jest model Galaxy Watch 3 Sm-R855 od producenta Samsung. Ten klasyczny, elegancki, ze skórzanym paskiem zegarek charakteryzuje łatwy w użytkowaniu ekran o przekątnej 1,2 cala oraz bateria i pojemość 247 mAh. Galaxy Watch pozwala na kontrolę wielu parametrów zdrowotnych w trakcie wykonywania codziennych czynności, w tym tętno i ciśnienie. Z jego pomocą można odbierać powiadomienia, pisać smsy i słuchać muzyki. Zaletą urządzenia jest, szczególnie ważny dla osób starszych, czujnik upadku, który rozpoznaje upadek i nadaje sygnał SOS na numer telefonu wybranej osoby kontaktowej.

 • Kategoria: zegarek z ciśnieniomierzem
 • Cena: 1 578,00zł

Apple Watch 6 Koperta 40mm Czerwona z Aluminium z Paskiem sportowym Czerwonym

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Apple Watch 6 Koperta 40mm Czerwona z Aluminium z Paskiem sportowym Czerwonym – Opis:

Apple Watch 6 to świetny przykład połączenia wysokiej jakości urządzenia z funkcjonalnymi możliwościami. Ten niezwykle elegancki, nowoczesny i wodoodporny zegarek, współpracujący z systemami Android i iOS, wykonany został z wytrzymałego, odpornego na mechaniczne uszkodzenia aluminium. Wbudowane funkcje pozwalają na monitorowanie jakości snu, spalonych kalorii podczas wysiłku fizycznego, ale także umożliwia pomiar ciśnienia, tętna, a nawet EKG w dowolnym momencie dnia. Z jego pomocą można korzystać także z wielu zainstalowanych w telefonie aplikacji, odbierać wiadomości i powiadomienia oraz słuchać muzyki.

 • Kategoria: zegarek z ciśnieniomierzem
 • Cena: 1 690,49zł