Zabawki sensoryczne dla 3 latka ranking

0
1039
Zabawki-sensoryczne-dla-3-latka-ranking
Najlepszy


zabawka sensoryczna dla 3-latka Janod Puzzle Sensoryczne 20 Elementów Farma J02772

9.8
Janod Puzzle Sensoryczne 20 Elementów Farma J02772
Wybór miesiąca


zabawka sensoryczna dla 3-latka Akuku Push bubble - zabawka sensoryczna

9.7
Akuku Push bubble – zabawka sensoryczna
Najpopularniejszy


zabawka sensoryczna dla 3-latka Viga Sensoryczna Tablica Nauka Alfabetu

9.5
Viga Sensoryczna Tablica Nauka Alfabetu

Najlepszy zabawka sensoryczna dla 3-latka w 2024

Zabawki sensoryczne to idealne przedmioty pobudzające zmysły każdego małego odkrywcy. Stymulują one słuch, wzrok, dotyk, a czasem nawet węch i smak. Aby wspierać rozwój swojej 3 – letniej pociechy, dobrze jest wybrać zabawki, angażujące jej sprawność ruchową, zachęcające do aktywności fizycznej i pomagające zachować równowagę. Warto także dopasowywać taką zabawkę do aktualnych zainteresowań dziecka. Im więcej zmysłów tego typu przedmiot będzie w stanie pobudzić tym większa szansa na lepszy rozwój.

zabawki sensoryczne dla 3 latka ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Janod Puzzle Sensoryczne 20 Elementów Farma J02772

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Janod Puzzle Sensoryczne 20 Elementów Farma J02772 – Opis:

Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko bezmyślnie wpatrywało się w ekran telewizora, kiedy za oknem pada deszcz, zaproponuj mu puzzle sensoryczne od firmy Janod. Zestaw ten zawiera 20 elementów, z których maluszek może ułożyć obrazek, przedstawiający codzienne życie na farmie. Może przy tym doskonale rozwijać zmysły wzroku, dotyku, koncentracji i pamięci, a także uczyć się nazw i odgłosów zwierząt. Układanka została wykonana z wytrzymałego kartonu, pozwalający dziecku dokładnie poznać kształt poszczególnych elementów oraz umożliwić bezproblemowe łączenie puzzli.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 3-latka
 • Cena: 65,00zł

Akuku Push bubble – zabawka sensoryczna

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Akuku Push bubble – zabawka sensoryczna – Opis:

Zabawką sensoryczną, która nada się nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych jest Push Bubble od Akuku. Produkt ten to doskonała imitacja folii bąbelkowej, a zabawa polega na zgniataniu pęcherzyków. Push Bubble umożliwia dziecku wyciszenie, wspiera rozwój jego zdolności motorycznych, a także ćwiczy małe paluszki pociechy. Mata bąbelkowa jest także doskonałą zabawą dla dzieci zmagających się z autyzmem. Proponowany przez nas przedmiot jest w neutralnym kolorze, wygodnym kształcie i zawiera dwustronnych bąbelków, dzięki którym zabawa nie ma końca.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 3-latka
 • Cena: 7,98zł

Viga Sensoryczna Tablica Nauka Alfabetu

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Viga Sensoryczna Tablica Nauka Alfabetu – Opis:

Wspaniałym prezentem dla ciekawego świata 3 – latka z pewnością będzie sensoryczna tablica marki Viga. Wytrzymała, wykonana z drewna bukowego zabawka przypomina labirynt, który jest zapełniony literkami alfabetu, a dziecko przesuwając je po torach, może ułożyć dowolne słowo. Tego typu zadanie pozwoli maluchowi pracować nad zręcznością, rozbudzi w nim ciekawość świata, a w późniejszym wieku wspomoże naukę alfabetu oraz czytania. Taka tablica będzie idealnym upominkiem na urodziny lub inne ważne okazje, a jakość tego produktu idzie w parze z jego zachęcającą ceną.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 3-latka
 • Cena: 131,38zł

Small Foot Koraliki Do Nawlekania Dla Dzieci

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Small Foot Koraliki Do Nawlekania Dla Dzieci – Opis:

Artykułem, rozwijającym zdolności manualne, cierpliwość i kreatywność, są koraliki producenta Small Foot Design. Kolorowe, o różnym kształcie 84 elementy, przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, służą do nawlekania na nitkę dołączoną w zestawie, a wszystko zamknięte jest w drewnianej skrzyneczce, zabezpieczoną pleksą. Twoja pociecha w trakcie zabawy może utrwalać nazwy kształtów oraz kolorów, a także pobudzić swoją wyobraźnię. Tego typu produkt, z niższej półki cenowej, jest w stanie pomóc dziecku rozwinąć zdolności motoryczne i koncentrację.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 3-latka
 • Cena: 34,45zł

Masterkidz Tablica Ścienna Sensoryczna Domek Z Luster

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Masterkidz Tablica Ścienna Sensoryczna Domek Z Luster – Opis:

Zabawką, która wspomoże rozwój sensoryczny Twojego dziecka, a także lepiej pomoże zrozumieć mu otaczający go świat oraz właściwości światła, jest Domek z luster firmy Masterkidz. Tego rodzaju tablicę ścienną charakteryzują przedmioty otoczone lustrami, dzięki którym dziecko poznaje zasadę działania lustra, a widząc w nich odbicia, analizuje w jaki sposób odbija się światło. Zabawka ta może być również miejscem do przechowywania różnych dziecięcych gadżetów. Domek Masterkidz doskonale sprawdzi się u maluchów z zespołem Aspergera lub z autyzmem.

 • Kategoria: zabawka sensoryczna dla 3-latka
 • Cena: 801,00zł