Urządzenie do peelingu kawitacyjnego ranking

0
833
Najlepszy


urzadzenie do peelingu Liberex Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjnego Ultrasonic Skin Cleaner 3W1

9.8
Liberex Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjnego Ultrasonic Skin Cleaner 3W1
Wybór miesiąca


urzadzenie do peelingu Beautifly Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO

9.7
Beautifly Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO
Najpopularniejszy


urzadzenie do peelingu Inface Peeling Kawitacyjny Do Twarzy Biały

9.5
Inface Peeling Kawitacyjny Do Twarzy Biały

Najlepszy urzadzenie do peelingu w 2024

Peeling kawitacyjny to fantastyczny zabieg, który pozostawia nasza skórę na twarzy oczyszczoną oraz złuszczoną. Zabieg ten odpowiednio przygotowuje skórę do dalszych eksperymentów na twarzy. Jednak aby go wykonać w domowych warunkach, potrzebne jest specjalne urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Świetnie sprawdzi się zarówno u amatorek, jak i bardziej doświadczonych użytkowniczek. Warto jednak pamiętać, że na samym początku zabieg nie powinien być wykonywany częściej, jak raz w miesiącu. Dopiero po jakimś czasie można zwiększyć częstotliwość.

urządzenie do peelingu kawitacyjnego ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Liberex Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjnego Ultrasonic Skin Cleaner 3W1

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Liberex Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjnego Ultrasonic Skin Cleaner 3W1 – Opis:

Liberex Ultrasonic Skin Cleaner to dobrej jakości urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Działa z częstotliwością 28 000 wibracji na sekundę. Oferuje tym samym efektywne działanie rewitalizujące oraz oczyszczające. Sprawi, że Twoja skóra będzie oczyszczona i bardziej gładka, niż przed zabiegiem. Ergonomiczny kształt urządzenia pozwala na jego wygodne trzymanie w dłoni i użytkowanie. Niewielki rozmiar to ogromny atut, ponieważ możesz zabrać ze sobą to urządzenie w podróż. Zmieści się bez problemu w Twojej torbie.

 • Kategoria: urzadzenie do peelingu
 • Cena: 69,00zł

Beautifly Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Beautifly Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO – Opis:

Kolejną propozycją jest urządzenie Beautifly B-Scrub PRO. Sprzęt ten pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry twarzy. Ponadto, zapewnia wygładzenie oraz odpowiednią pielęgnację. Rozjaśnia przebarwienia, złuszcza martwy naskórek oraz skutecznie walczy z trądzikiem. Sprzęt wyposażony został w światła fotonowe, co znacznie wzmacnia efekt oczyszczenia. Efekty zobaczysz natychmiast po zabiegu. Kawitacja powinna odbywać się na mocno zwilżonej skórze. Ostry koniec szpatułki musi być przytknięty pod kątem 45 stopni do skóry.

 • Kategoria: urzadzenie do peelingu
 • Cena: 399,00zł

Inface Peeling Kawitacyjny Do Twarzy Biały

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Inface Peeling Kawitacyjny Do Twarzy Biały – Opis:

InFace Ultrasonic Ion Cleansing to nietuzinkowy, bardzo elegancki przyrząd do oczyszczania skóry twarzy oraz do wykonywania peelingu kawitacyjnego. Decydując się na takie urządzenie i używając go w odpowiedni sposób, możesz liczyć na takie efekty, jak usunięcie przebarwień naskórkowych, zanieczyszczeń i martwego naskórka, oczyszczenie skóry, uwolnienie nadmiaru bakterii czy łoju oraz przyspieszenie mikrokrążenia. W zestawie znajdziesz sam przyrząd, kabel USB, instrukcję użytkowania oraz opakowanie, w którym możesz przenosić sprzęt.

 • Kategoria: urzadzenie do peelingu
 • Cena: 139,00zł

Braders Peeling Kawitacyjny 6W1

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Braders Peeling Kawitacyjny 6W1 – Opis:

Jeśli szukasz wyjątkowego urządzenia do peelingu kawitacyjnego, koniecznie skuś się na urządzenie marki Braders. Jest to sprzęt 6w1, w pełni profesjonalny, a jednocześnie bardzo przystępny cenowo. W bezinwazyjny sposób usunie wszelkie zanieczyszczenia z Twojej twarzy, a przy okazji usunie również martwy naskórek. Urządzenie marki Braders ma zaprogramowane funkcje peeling kawitacyjny Clean 4+, jonoforezę z jontoforezą Nutri oraz EMS, czyli stymulację prądami galwanicznymi. Polecany jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

 • Kategoria: urzadzenie do peelingu
 • Cena: 100,00zł

Yasumi Peeling kawitacyjny skin scrubber Kawitacja Massiro Duo

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Yasumi Peeling kawitacyjny skin scrubber Kawitacja Massiro Duo – Opis:

Ostatnim urządzeniem, które znalazło miejsce w naszym rankingu jest Yasumi Skin Scrubber Massiro Duo. Jest to specjalna szpatułka, która napędzana jest ultradźwiękiem. Jej używanie daje efekt głębokiego oczyszczenia skóry. Kawitacja polega na implozji pęcherzyków gazu, a co za tym idzie – na usunięciu martwego naskórka i oczyszczeniu porów z łoju. To specjalne urządzenie fantastycznie sobie radzi, dzięki czemu nie trzeba myśleć o wizycie u kosmetyczki, która może kosztować bardzo dużo. Przy okazji zyskujesz pobudzenie fibroblastów do produkcji elastyny oraz kolagenu.

 • Kategoria: urzadzenie do peelingu
 • Cena: 309,00zł