Urządzenia wielofunkcyjne ranking

0
537
Najlepszy


urządzenie wielofunkcyjne Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6957DW

9.8
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6957DW
Wybór miesiąca


urządzenie wielofunkcyjne Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T525W

9.7
Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T525W
Najpopularniejszy


urządzenie wielofunkcyjne Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256

9.5
Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256

Najlepszy urządzenie wielofunkcyjne w 2024

Czasy osobnej drukarki, niezależnej kopiarki i przewodowego skanera to już przeszłość. Innowacyjne możliwości technologiczne pozwoliły wprowadzić na rynek wielofunkcyjne urządzenia, które z powodzeniem zastąpią trzy najczęściej używane w każdym domu lub biurze sprzęty. Są one znacznie wydajniejsze i bardziej funkcjonalne niż goszczące jeszcze w wielu domach urządzenia. Dzisiaj wystarczy zaledwie kilka buteleczek, aby wypełnić specjalne głowice farbą i cieszyć się wyraźnym, czarno-białym bądź kolorowym oraz szybkim wydrukiem. Najnowsze modele mają też możliwość ustawienia wszelkich parametrów wydruku przy pomocy aplikacji w telefonie, co przypadnie do gustu zwolennikom nowinek technologicznych i znacznie zwiększy optymalność oraz komfort użytkowania sprzętu.

Urządzenia wielofunkcyjne ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6957DW

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6957DW – Opis:

Model MFC-J6957DW marki Brother to fantastyczny przykład wielofunkcyjnego urządzenia, które idealnie sprawdzi się w większym biurze. Przy jego pomocy szybko i z łatwością można zeskanować, wydrukować, skopiować oraz wysłać faksem potrzebne dokumenty o maksymalnej wielkości formatu A3. Producent gwarantuje wysoką rozdzielczość druku – 1200 x 4800 dpi oraz sporą prędkość, która wynosi do 30 obr/minutę przy jednostronnym drukowaniu, a 36 obr/minutę przy dwustronnym skanowaniu. Podajnik jest w stanie pomieścić łącznie 750 arkuszy papieru A4.

 • Kategoria: urządzenie wielofunkcyjne
 • Cena: 2 955,00zł

Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T525W

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T525W – Opis:

Urządzeniem wielofunkcyjnym dedykowanym do użytkowania w domowych warunkach bądź niewielkich biurach jest InkBenefit Plus DCP-T525W od marki Brother. Model jest w stanie wydrukować, skopiować i zeskanować dokumenty w maksymalnym formacie A4. Szybkość wydruku w kolorze wynosząca 9,5 strony na minutę świadczy o sporej wydajności proponowanego sprzętu. Łatwość obsługi gwarantuje także możliwość szybkiego uzupełnienia tuszu, poprzez włożenie butelki z atramentem do zbiornika. Sprzęt posiada aż 3 lata gwarancji.

 • Kategoria: urządzenie wielofunkcyjne
 • Cena: 949,00zł

Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256 – Opis:

Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3256 to fantastyczny przykład innowacyjnego sprzętu dedykowanego do użytku domowego. Z uwagi na swoją przyzwoitą wydajność dobrze sprawdzi się też w niewielkim biurze, gdyż gwarantuje szybki druk – 15 stron na minutę. Zaletą jest także spory podajnik, mieszczący do 100 arkuszy papieru jednorazowo. Model jest na tyle funkcjonalny, że można z jego pomocą wydrukować też zdjęcia bez obramowania o formacie 10 x 15 cm. Dołączone do zestawu buteleczki z atramentem wystarczą na około 3 lata użytkowania.

 • Kategoria: urządzenie wielofunkcyjne
 • Cena: 918,99zł

Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S czarna

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S czarna – Opis:

Niewielkim urządzeniem wielofunkcyjnym, ale niezwykle poręcznym i idealnie sprawdzającym się w każdym domu, biurze czy szkole, jest Canon Pixma MG3650S. Z uwagi na niską cenę i klasyczny, elegancki wygląd, jest on jednym z chętniej wybieranych sprzętów do codziennego użytku. Zapewnia on możliwość kopiowania, drukowania i skanowania w maksymalnym formacie A4. Nadaje się także do drukowania informacji na koperty oraz zdjęć bez ramek. Może być podłączony przez sieć Wi-Fi do wybranego dysku lub drukować z pamięci masowej, czyli elementów zapisanych w chmurze, dzięki systemowi Cloud Link.

 • Kategoria: urządzenie wielofunkcyjne
 • Cena: 289,00zł

Drukarka HP DeskJet 3750 AiO Instant Ink

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Drukarka HP DeskJet 3750 AiO Instant Ink – Opis:

Niezawodnym sprzętem, gwarantującym szybkie i łatwe wydruki, skanowanie oraz kopiowanie jest urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 Aio Instant Ink. Z jego pomocą w ciągu minuty wydrukujesz 8 stron w czarnym kolorze oraz 5,5 strony w kolorowych barwach. Sprawną pracę umożliwia podajnik mieszczący 60 arkuszy papieru oraz odbiornik na 25 kartek. Dodatkową zaletę stanowi zastosowana technologia Scroll Scan, która odpowiada za automatyczny dobór skanowania do nośników o różnej grubości. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że bez problemu zmieści się ona na małym biurku domowego centrum dowodzenia.

 • Kategoria: urządzenie wielofunkcyjne
 • Cena: 299,00zł