Termos na zupę ranking

Termos na zupę ranking

0
764
Termos-na-zupę-ranking
Najlepszy


termos na zupę Kamille Termos Obiadowy Menażka Na Zupę Obiad 2L

9.8
Kamille Termos Obiadowy Menażka Na Zupę Obiad 2L
Wybór miesiąca


termos na zupę Witek Home Termos Na Zupę 550Ml 277446

9.7
Witek Home Termos Na Zupę 550Ml 277446
Najpopularniejszy


termos na zupę Termos obiadowy stalowy z łyżeczką z szerokim wlewem na zupę żywność próżniowy 700 ml

9.5
Termos obiadowy stalowy z łyżeczką z szerokim wlewem na zupę żywność próżniowy 700 ml

Najlepszy termos na zupę w 2024

Termos na zupę to idealny pojemnik dla wszystkich tych, którzy często zabierają ze sobą jedzenie do pracy, do szkoły lub na wycieczkę. Tego typu termosy mają za zadanie utrzymać świeżość oraz przede wszystkim odpowiednią temperaturę jedzenia. Wyróżnia je kształt, który w przypadku termosu obiadowego, jest zazwyczaj niski i szeroki, co ułatwia spożycie posiłku w dowolnym miejscu, bez użycia dodatkowych talerzy. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na rączkę termosu, która dla wygody powinna być składana oraz ich pojemność.

Termos na zupę ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Kamille Termos Obiadowy Menażka Na Zupę Obiad 2L

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Kamille Termos Obiadowy Menażka Na Zupę Obiad 2L – Opis:

Niezbędnym elementem często podróżujących osób jest odpowiednio dobrany termos obiadowy. Polecamy zakup 2 litrowej menażki na obiad producenta Kamille. Pozwoli ona zjeść smaczny i ciepły obiad, w warunkach, gdzie nie można użyć kuchenki mikrofalowej, aby pogrzać potrawę. Konstrukcja pojemnika wykonana została z podwójnych ścianek, zapewniających izolację, a szczelna, silikonowa uszczelka, znajdująca się w zakrętce wewnętrznej przez długi czas utrzymuje optymalną temperaturę. Produkt ten jest bardzo komfortowy w użytkowaniu, w zestawie znaleźć można także dołączone sztućce.

 • Kategoria: termos na zupę
 • Cena: 59,88zł

Witek Home Termos Na Zupę 550Ml 277446

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Witek Home Termos Na Zupę 550Ml 277446 – Opis:

Szukasz taniej, a efektownej w działaniu menażki na obiad? Lekki i funkcjonalny termos na zupę 2776446 o pojemności 550 ml producenta Witek Home jest połączeniem wszystkiego, czego potrzebujesz. Dzięki jego niewielkim rozmiarom, z łatwością uda się go wcisnąć do wypełnionego plecaka dziecka lub torby do pracy, zapewniając tym samym sobie lub najmłodszemu domownikowi ciepły, smaczny obiad, gotowy do spożycia w dowolnym miejscu poza domem. Model ten można zakupić w czterech wariantach kolorystycznych.

 • Kategoria: termos na zupę
 • Cena: 60,48zł

Termos obiadowy stalowy z łyżeczką z szerokim wlewem na zupę żywność próżniowy 700 ml

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Termos obiadowy stalowy z łyżeczką z szerokim wlewem na zupę żywność próżniowy 700 ml – Opis:

Popularnym i niezastąpionym produktem, często wybieranym przez osoby szukające termosów na obiad, jest próżniowy, stalowy, z szerokim wlewem termos o pojemności 700 ml od marki Orion. Idealnie sprawdzi się w pracy, szkole lub podróży, jego kształt ułatwia transport, bez obawy o rozlanie zupy czy napoju, a podwójna ścianka z komorą próżniową dba o odpowiednią temperaturę ciepłego i zimnego napoju. Do zestawu dołączony został praktyczny gadżet – łyżka umieszczona w pokrywce, z której pomocą, bez problemu można spożyć posiłek w wybranym miejscu.

 • Kategoria: termos na zupę
 • Cena: 66,48zł

Kociołek Termos Na Zupę Elektryczny Ze Stali Nierdzewnej Cool-Touch 400 W 10 L 35-80C Biały

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Kociołek Termos Na Zupę Elektryczny Ze Stali Nierdzewnej Cool-Touch 400 W 10 L 35-80C Biały – Opis:

Wybierasz się na biwak i zastanawiasz się, jaki przedmiot najlepiej sprawdzi się do zapakowania świeżego, ciepłego obiadu? Elektryczny kociołek marki Royal Catering o pojemności 10 litrów Cool – Touch L 35 – 80C, dzięki zastosowaniu wodnej łaźni i z pomocą grzałki o mocy 400 W, podgrzewa jedzenie do temperatury, którą można ustawić przy pomocy pokrętła. Produkt ten jest łatwy w użyciu, całkowicie bezpieczny i stanowi droższą, ale też bardzo efektowną alternatywę dla standardowych pojemników. Termos wykonany został ze stali nierdzewnej, odpornej na jakiekolwiek uszkodzenia.

 • Kategoria: termos na zupę
 • Cena: 440,99zł

Zojirushi Termos Obiadowy Na Zupę Sw-Eae50 500ml

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Zojirushi Termos Obiadowy Na Zupę Sw-Eae50 500ml – Opis:

Chcesz oszczędzić pieniądze i często do pracy zabierasz gotowy posiłek z domu? Polecamy zapakować go w termos obiadowy Sw-Eae 50 o pojemności 500 ml marki Zojirushi. Wykonany on został ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego, szczelnie dopasowana pokrywka pomaga utrzymać oczekiwaną temperaturę – przy temperaturze 95 stopni w stanie początkowym posiłku, po 6 godzinach utrzymuje się 64 stopnie. Menażka jest w pięknym kremowym kolorze, a także w dość atrakcyjnej cenie, jak na wszystkie możliwości tego termosu oraz materiały, z których został zbudowany.

 • Kategoria: termos na zupę
 • Cena: 169,99zł