Telefon dla seniora dotykowy ranking

0
713
Telefon-dla-seniora-dotykowy-ranking
Najlepszy


telefon dotykowy dla seniora MaxCom MS459 Harmony

9.8
MaxCom MS459 Harmony
Wybór miesiąca


telefon dotykowy dla seniora Hammer Energy 2 332GB Pomarańczowy

9.7
Hammer Energy 2 332GB Pomarańczowy
Najpopularniejszy


telefon dotykowy dla seniora Doro 8035 Niebieski

9.5
Doro 8035 Niebieski

Najlepszy telefon dotykowy dla seniora w 2024

Coraz więcej starszych osób decyduje się na zakup dotykowego smartfona. Nowoczesna technologia posunęła się na tyle do przodu, że telefon dotykowy nie będzie sprawiał problemów osobie w podeszłym wieku. Duże ekrany, czytelny wyświetlacz, nieskomplikowany system operacyjny i prostota w działaniu z pewnością sprawią, że tego typu telefon stanie się najlepszym przyjacielem każdej starszej osoby. Taki smartfon bez problemu można dostosować do potrzeb seniora, powiększając ikony, czcionkę lub poziom jasności ekranu.

telefon dla seniora dotykowy ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 699,00zł

NAJLEPSZY

Doro 8035 Niebieski

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 006,02zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 370,21zł

MaxCom MS459 Harmony

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

MaxCom MS459 Harmony – Opis:

Jednym z tańszych, ale bardzo funkcjonalnych modeli telefonów dotykowych dla starszej osoby jest Maxcom Smart MS459 Harmony. Jest to mały, poręczny wariant smartfona, który przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom. Jego najważniejszymi zaletami są: duże i funkcjonalne przyciski, prosty interfejs, możliwość powiększania lub zmniejszania ikon na ekranie, pojemna bateria, a także inteligentny, zapewniający bezpieczeństwo przycisk SOS, który w razie jakichkolwiek problemów wyśle smsa lub zadzwoni do wskazanej osoby.

 • Kategoria: telefon dotykowy dla seniora
 • Cena: 699,00zł

Hammer Energy 2 332GB Pomarańczowy

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Hammer Energy 2 332GB Pomarańczowy – Opis:

Zbliża się dobra okazja, aby podarować najbliższej Ci starszej osobie prezent, który wspomoże jej kontakt z bliskimi, pozwoli na surfowanie w internecie, a jednocześnie będzie proste w obsłudze? Idealnym wyborem będzie telefon dotykowy myPhone Hammer Energy 2, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na wszelkie uszkodzenia, upadki czy zalanie. Jego kolejną pozytywną cechą jest pojemna bateria, umożliwiająca długi czas pracy. Posiada 4-rdzeniowy procesor oraz wbudowane 3GB pamięci, dzięki którym działa sprawnie i bez zarzutu. Ten poręczny model wraz z czytelnym wyświetlaczem będzie idealnym artykułem do codziennego stosowania przez seniora.

 • Kategoria: telefon dotykowy dla seniora
 • Cena: 699,00zł

Doro 8035 Niebieski

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Doro 8035 Niebieski – Opis:

Jeśli szukasz telefonu, który będzie poręcznym i funkcjonalnym modelem dla Twoich rodziców lub dziadków, proponujemy wybór smarfona Doro 8035. Charakteryzuje go prostota w obsłudze, ekran dopasowany do potrzeb starszej osoby i sprytny przycisk SOS. Posiada on 5-calowy wyświetlacz i duże ikony, z których pomocą senior może bez problemu telefonować lub wysyłać smsy do wybranych osób. Telefon dotykowy Doro 8035 został wyposażony także w aparat 5 Mpx, który może uwieczniać ważne momenty z życia użytkownika.

 • Kategoria: telefon dotykowy dla seniora
 • Cena: 1 006,02zł

Emporia Smart 3 Czarny

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Emporia Smart 3 Czarny – Opis:

Praktycznym i solidnie wykonanym smartfonem spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób jest Emporia Smart 3. Według producenta jest to najnowocześniejszy, idealny model dla starszych osób, gdyż jego najważniejszą cechą jest prostota w działaniu i obsłudze. Oprócz standardowych opcji, które posiadają telefony dla seniorów, Emporia Smart 3 jest odporny na wszelkie zachlapania, kompatybilny z aparatem słuchowym, a także posiada awaryjny przycisk SOS. Pojemna bateria – 2500 mAh pozwoli na długie rozmowy z bliskimi oraz przeglądanie wielu stron internetowych.

 • Kategoria: telefon dotykowy dla seniora
 • Cena: 1 370,21zł

Beafon M5 czarny

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Beafon M5 czarny – Opis:

Szukasz telefonu dla starszej, bliskiej Ci osoby? Wiesz, że bez problemu poradzi sobie z najnowszymi, dotykowymi nowinkami technologicznymi? Polecamy wybór modelu Beafon M5 z 5,5 calowym wyświetlaczem, 4-rdzeniowym procesorem, baterią o pojemności 2600 mAh i wbudowanym aparatem 13 Mpx. Wszystkie te cechy pomogą użytkownikowi bez problemów kontaktować się z bliskimi osobami, ale także z załatwianiem wielu codziennych rzeczy. Beafon M5 jest atrakcyjnym cenowo, solidnym i wytrzymałym urządzeniem, które z powodzeniem sprawdzi się u każdej starszej osoby.

 • Kategoria: telefon dotykowy dla seniora
 • Cena:633,88zł