Suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych ranking

0
836
Suszarka-z-dyfuzorem-do-włosów-kręconych-ranking
Najlepszy


suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych PHILIPS ThermoProtect Ionic HP823200

9.8
PHILIPS ThermoProtect Ionic HP823200
Wybór miesiąca


suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych Składana suszarka do włosów Adler AD 2267 2100W z gumowaną obudową + dyfuzor

9.7
Składana suszarka do włosów Adler AD 2267 2100W z gumowaną obudową + dyfuzor
Najpopularniejszy


suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych PHILIPS SenseIQ BHD82700

9.5
PHILIPS SenseIQ BHD82700

Najlepszy suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych w 2024

Suszarka do włosów to fantastyczny sprzęt, bez którego większość kobiet nie wyobraża sobie życia. Sprzęt ten stanowi niezbędne wyposażenie łazienki każdej pani, szczególnie przydatne w przypadku nagłej potrzeby szybkiego wysuszenia i wystylizowania fryzury. Dostępne modele na rynku zostały wyposażone w praktyczne funkcje, bez których obecnie ciężko wyobrazić sobie zabieg fryzjerski. Jednym z nich jest dodatkowy element suszarki – dyfuzor, przydatny w suszeniu włosów kręconych. Zaletą urządzeń jest też zimny nawiew, czujnik temperatury oraz istotna w sezonie grzewczym, eliminująca zjawisko elektryzowania włosów, jonizacja.

Suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

PHILIPS ThermoProtect Ionic HP823200

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS ThermoProtect Ionic HP823200 – Opis:

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 to fantastyczny sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w wyposażeniu łazienki kobiety o pięknych, ale często trudnych w ułożeniu i wystylizowaniu kręconych włosach. Suszarka ta pozwoli szybko wysuszyć mokre włosy, w stałej temperaturze – dzięki zastosowanej technologii ThermoProtect. Dodatkowymi jej atutami jest pielęgnacja jonowa, która zadba o blask włosów, nie niszcząc ich. W zestawie można znaleźć też końcówkę dedykowaną kręconej czuprynie, dzięki której z łatwością można uzyskać suche, z odpowiednią objętością pasma.

 • Kategoria: suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych
 • Cena: Ostatnia cena: 214,09zł

Składana suszarka do włosów Adler AD 2267 2100W z gumowaną obudową + dyfuzor

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Składana suszarka do włosów Adler AD 2267 2100W z gumowaną obudową + dyfuzor – Opis:

Suszarka do włosów AD 2267 od firmy Adler to urządzenie, które sprawdzi do każdego rodzaju włosów, a dzięki specjalnej nakładce dołączonej do zestawu, także kręconych. Sprzęt pracuje z mocą 2100 W, został wyposażony w 2 osobne stopnie dwupoziomowej regulacji nadmuchu i trzystopniowe ustawienie temperatury, a także przycisk do zimnego nadmuchu. Suszarka jest lekka i poręczna, gumowana obudowa zapewnia bezpieczeństwo, a składana rączka umożliwia transport, dzięki czemu zabranie urządzenia ze sobą nie stanowi żadnego problemu.

 • Kategoria: suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych
 • Cena: 64,90zł

PHILIPS SenseIQ BHD82700

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS SenseIQ BHD82700 – Opis:

Suszarka do włosów Philips SenselQ BHD827/00 jest świetnym urządzeniem, które będzie idealnym przyjacielem każdej kobiety, pragnącej uzyskać doskonale wystylizowaną fryzurę bez ingerencji specjalisty. Zastosowana w niej technologia pielęgnacji jonowej zapobiega puszeniu włosów, a także zachowanie aż 95% ich naturalnego nawilżenia. Suszarka została wyposażona w 5 trybów suszenia oraz czujnik, który dba o odpowiednią temperaturę suszenia. Do zestawu zostały dołączone 3 nasadki – dyfuzor, koncentrator i masażer, które ułatwiają proces stylizacji.

 • Kategoria: suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych
 • Cena: 1 129,00zł

REMINGTON Pro-Air Turbo D5220

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

REMINGTON Pro-Air Turbo D5220 – Opis:

Posiadaczki włosów kręconych z pewnością będą zadowolone z urządzenia Pro-Air Turbo D5220 od słynnej marki Remington. Sprzęt pracuje z mocą 2400 W, dzięki czemu włosy są szybciej suszone bez obawy o jakiekolwiek zniszczenia. Wbudowany generator jonów doskonale chroni włosy przez puszeniem i elektryzowaniem, a gładkie i pełne blasku pasma można uzyskać z pomocą funkcji chłodnego nawiewu. Długi kabel oraz uchwyt do zawieszenia suszarki stanowią jej niepodważalny i funkcjonalny atut w codziennym rytuale pielęgnacyjnym.

 • Kategoria: suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych
 • Cena: 129,00zł

Panasonic nanoe EH-NA67-K825

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Panasonic nanoe EH-NA67-K825 – Opis:

Jeśli masz kręcone włosy i szukasz sprzętu, który szybko i łatwo pomoże Ci uzyskać efekt niczym po wyjściu z salonu fryzjerskiego, to Panasonic nanoe EH-NA67-K825 będzie strzałem w dziesiątkę. Trzy stopnie prędkości i 4 poziomy ustawienia temperatury szybko suszą mokre włosy, a specjalna dysza chroni skórę głowy przed nadmiernym ciepłem. Dodatkowa dysza w zestawie idealnie sprawdzi się do włosów kręconych, nadając im odpowiedniej objętości i zdrowego blasku. Atutem sprzętu jest także długi kabel, umożliwiający swobodne wykonywanie ruchów.

 • Kategoria: suszarka z dyfuzorem do włosów kręconych
 • Cena: 453,00zł