Środki na komary ranking

0
719
Środki-na-komary-ranking
Najlepszy


środek na komary Arox Spray Na Komary I Kleszcze Max 250Ml

9.8
Arox Spray Na Komary I Kleszcze Max 250Ml
Wybór miesiąca


środek na komary Mosbito Emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml

9.7
Mosbito Emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml
Najpopularniejszy


środek na komary Bros Expel Kids Naklejki Na Komary Dla Dzieci 8Szt

9.5
Bros Expel Kids Naklejki Na Komary Dla Dzieci 8Szt

Najlepszy środek na komary w 2024

Okres wiosenno – letni to czas, w którym większość dnia spędzamy na świeżym powietrzu. W cieszeniu się z dobra natury, pięknej pogody i ciepłego słońca mogą nam przeszkodzić różnorodne insekty, w tym także komary. Szkodniki te potrafią ugryźć, powodując nieprzyjemne swędzenie różnych partii ciała, ale są często także nosicielami niebezpiecznych chorób. Chcąc chronić się przed ich inwazją, warto się zabezpieczyć, wybierając środki, które działają odstraszająco na komary i zapewniają długotrwałą ochronę.

Środki na komary ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Arox Spray Na Komary I Kleszcze Max 250Ml

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Arox Spray Na Komary I Kleszcze Max 250Ml – Opis:

Jesteś miłośnikiem częstych spacerów po lesie? Koniecznie kup środek Arox, który doskonale ochroni Ciebie i Twoją skórę przed niekomfortowymi i niebezpiecznymi dla zdrowia ukąszeniami komarów, meszek, a także kleszczy. Buteleczka o pojemności 250 ml wyposażona została w łatwy do użycia spray, który zawiera stężenie 35% substancji repelencyjnej DEET, odstraszającej wszelkiego rodzaju szkodniki. Arox gwarantuje ochronę do 8 godzin przed komarami, a także do 3 godzin przed kleszczami. Wystarczy popsikać skórę preparatem, aby cieszyć się długotrwałym zabezpieczeniem.

 • Kategoria: środek na komary
 • Cena: 32,89zł

Mosbito Emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Mosbito Emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml – Opis:

Twoje dziecko spędza dużo czasu na świeżym powietrzu, ale jego zabawa lub spokojna popołudniowa drzemka zostaje zakłócona przez atakujące owady? Preparat Mosbito na komary i meszki od producenta Verco zapewni rodzica o odpowiedniej ochronie bobasa, a dziecko zabezpieczy przed niekomfortowymi oraz niebezpiecznymi objawami ukąszeń komarów. Emulsja jest wyjątkowo delikatna, przebadana dermatologicznie, nie zawiera DEET oraz parabenów i nadaje się do stosowania u maluszków powyżej 6 miesiąca życia.

 • Kategoria: środek na komary
 • Cena: 17,90zł

Bros Expel Kids Naklejki Na Komary Dla Dzieci 8Szt

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Bros Expel Kids Naklejki Na Komary Dla Dzieci 8Szt – Opis:

Naklejki na komary dla dzieci Expel producenta Bros to fantastyczny, stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach, niezbędny preparat w domowej apteczce bobasa. Zostały nasączone aromatycznymi substancjami, które skutecznie odstraszają owady i stanowią w pełni bezpieczną, niezawodną ochronę przed komarami oraz meszkami aż do 4 godzin. Są niezwykle łatwe w użyciu, gdyż działanie rozpoczyna się od momentu naklejenia gadżetu na koszulkę lub wózek dziecka. Jedno opakowanie zawiera 8 naklejek o typowo dziecięcym designie, które wpasują się w gust nawrt najbardziej wybrednego maluszka.

 • Kategoria: środek na komary
 • Cena: 10,99zł

Bros Spray Max Na Komary I Kleszcze 90Ml

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Bros Spray Max Na Komary I Kleszcze 90Ml – Opis:

Spray Max na komary i kleszcze od znanej i chętnie wybieranej marki Bros to niezbędny w sezonie wiosenno-letnim preparat, stanowiący niezawodną ochronę przed niebezpiecznym ukąszeniem kleszczy lub komarów, dzięki zawartości 30% substancji czynnej DEET. Jedna buteleczka to 90 mililitrów produktu, którym wystarczy spryskać z odległości 15 cm ubranie oraz strategiczne miejsca, najbardziej narażone na ukąszenia. Twarz i szyję wystarczy posmarować spryskanymi dłońmi. Rozpylony na skórze preparat działa do 8 godzin.

 • Kategoria: środek na komary
 • Cena: 11,99zł

Bros Płyn Do Elektro Na Komary 45 Nocy Bros

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Bros Płyn Do Elektro Na Komary 45 Nocy Bros – Opis:

Twój spokojny sen często zakłóca bzyczący owad? Budzisz się ze swędzącym śladem na skórze i pół nocy spędzasz na poszukiwaniu szkodnika? Koniecznie zaopatrz się w wyjątkowo skuteczny płyn do elektrofumigatora od Bros. Sprzęt z preparatem wystarczy podłączyć do prądu, a zawarta w nim czynna substancja, wystarczy na 45 spokojnych, przespanych nocy. Płyn chroni pomieszczenia zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia oraz zapobiega wlatywaniu nowych owadów z zewnątrz. Preparat ten zdaje także egzamin w ochronie przed muchami i mrówkami.

 • Kategoria: środek na komary
 • Cena: 14,90zł