Słuchawki bezprzewodowe nauszne ranking

0
535
Najlepszy


słuchawki bezprzewodowe nauszne Sony WH-1000XM3 czarny

9.8
Sony WH-1000XM3 czarny
Wybór miesiąca


słuchawki bezprzewodowe nauszne  Shure Słuchawki bezprzewodowe nauszne z redukcją szumów - Aonic 40 White

9.7
Shure Słuchawki bezprzewodowe nauszne z redukcją szumów – Aonic 40 White
Najpopularniejszy


słuchawki bezprzewodowe nauszne  Apple Beats Solo3 Wireless

9.5
Apple Beats Solo3 Wireless

Najlepszy słuchawki bezprzewodowe nauszne w 2024

Najnowsze rozwiązania technologiczne umożliwiły stworzenie i wypuszczenie na rynek nowoczesnych bezprzewodowych, nausznych słuchawek. Cieszą się one sporą popularnością wśród zwolenników głośnego słuchania muzyki i są też często wybierane jako prezent dla bliskich osób. Największą zaletą tego typu gadżetu jest brak kłopotliwego, plączącego się kabla. Wiele modeli zostało wyposażonych także w praktyczne funkcje, umożliwiające korzystanie ze słuchawek w dowolnym miejscu – niezależnie od tego, czy jest to własny pokój, czy zatłoczony autobus. Paleta kolorystyczna dostępnych na rynku słuchawek jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie cos dla siebie. Warto zwrócić uwagę też na pojemność akumulatora oraz ich wytrzymałość.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Sony WH-1000XM3 czarny

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Sony WH-1000XM3 czarny – Opis:

Zasługującym na uwagę modelem nausznych słuchawek bezprzewodowych są Sony WH-1000XM3B, występujące w klasycznym, czarnym kolorze, który z pewnością trafi w gusta zarówno pań, jak i panów. Charakteryzuje je przede wszystkim wbudowany reduktor hałasu, umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki lub audiobooka bez przykrych zakłóceń płynących z otoczenia. Praktyczną funkcją jest też sterowanie dotykiem, zapewniające możliwość ściszenia muzyki w dowolnym momencie. Wydajny i pojemny akumulator po pełnym naładowaniu gwarantuje do 30 godzin nieprzerwanej pracy.

 • Kategoria: słuchawki bezprzewodowe nauszne
 • Cena: 1 099,00zł

Shure Słuchawki bezprzewodowe nauszne z redukcją szumów – Aonic 40 White

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Shure Słuchawki bezprzewodowe nauszne z redukcją szumów – Aonic 40 White – Opis:

Nauszne słuchawki bezprzewodowe Aonic 40 marki Shure to wyjątkowy przykład unowocześnionego technologiczne sprzętu. Ich czysty, studyjny dźwięk zapewnia użytkownikowi komfort słuchania muzyki podczas podróży w zatłoczonym środku komunikacji. Fantastyczną funkcją jest też tłumienie wszelkich szumów pochodzących z otoczenia, co znacznie ułatwia przeprowadzenie rozmowy. Dodatkowym atutem słuchawek jest ich niezwykła lekkość oraz niewielkie wymiary, dzięki którym użytkowanie to czysta przyjemność, a przewożenie w dołączonym etui jest całkowicie bezpieczne.

 • Kategoria: słuchawki bezprzewodowe nauszne
 • Cena: 899,00zł

Apple Beats Solo3 Wireless

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Apple Beats Solo3 Wireless – Opis:

Zwolennikom designerskich gadżetów z pewnością przypadną do gustu bezprzewodowe, nauszne słuchawki Solo 3 producenta Beats. Występują one w prześlicznym kolorze różowego złota, który skradnie serca wielu pań. Ich wyjątkowa jakość zapewnia czysty dźwięk podczas słuchania audiobooka lub muzyki przy jednoczesnej słyszalności tłumionego hałasu z zewnętrz – znacznie ułatwia to poruszanie się w mieście. Na uwagę zasługuje też pojemny akumulator, gwarantujący nieprzerwaną pracę słuchawek do 40 godzin po pełnym naładowaniu.

 • Kategoria: słuchawki bezprzewodowe nauszne
 • Cena: 1 078,79zł

Logitech G733 Lightspeed KDA

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Logitech G733 Lightspeed KDA – Opis:

Nauszne słuchawki bezprzewodowe Lightspeed K/DA G733 od marki Logitech to fantastyczny model, który sprawdzi się dla osób wykorzystujących to urządzenie w większości do celów służbowych. Brak plączących się kabli, wbudowany mikrofon i wyciszone hałasy z zewnątrz – wszystkie te zalety brzmią jak opis doskonałego narzędzia pracy dla tych, którzy prowadzą ważne telekonferencje, wykonując jednocześnie inne obowiązki. Lekka obudowa i czysty dźwięk umilą także wieczór spędzany w towarzystwie dobrej muzyki. Dodatkowymi atutami są duży zasięg – do 20 metrów oraz wydajny akumulator zapewniający 29 godzin pracy.

 • Kategoria: słuchawki bezprzewodowe nauszne
 • Cena: 519,00zł

JBL Tune 500BT czarny

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

JBL Tune 500BT czarny – Opis:

Najpopularniejszym modelem nausznych, bezprzewodowych słuchawek łączącym atrakcyjną cenę, elegancki wygląd i fantastyczną jakość, jest Tune 500BT od marki JBL. Występują one w klasycznym, czarnym kolorze. Wygodę użytkowania stanowi sterowanie za pomocą pilota z mikrofonem oraz automatyczna łączność z Bluetooth, umożliwiająca szybkie i łatwe przesyłanie ulubionych dźwięków bez konieczności stosowania kłopotliwych kabli. Jedno, pełne naładowanie wystarczy na około 16 godzin nieprzerwanej pracy proponowanego sprzętu.

 • Kategoria: słuchawki bezprzewodowe nauszne
 • Cena: 149,00zł