Router ranking

0
559
Najlepszy


router Qnap QHORA-301W

9.8
Qnap QHORA-301W
Wybór miesiąca


router Router ASUS RT-AC86U

9.7
Router ASUS RT-AC86U
Najpopularniejszy


router Router Synology Mesh WiFi

9.5
Router Synology Mesh WiFi

Najlepszy router w 2024

Internet to w dzisiejszych czasach dość istotny element dnia codziennego każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że jednym z najczęściej spotykanych urządzeń w każdym domu, biurze czy miejscu publicznym, jest router. Przy pomocy dobrej jakości tego typu sprzętu z łatwością można uzyskać połączenie z internetem, który nie ogranicza w żaden sposób mobilności w obrębie możliwego zasięgu. Stając przed zakupem routera, warto pamiętać, aby zwrócić uwagę na jego wszystkie parametry techniczne, które precyzyjnie określają jego wydajność. Biorąc pod uwagę już sprecyzowane miejsce docelowe użytkowania routera, należy sprawdzić jaki zasięg oferuje dany sprzęt, ile posiada wbudowanych portów, a także zapoznać się z jego wszelkimi potrzebnymi możliwościami.

Router ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

NAJPOPULARNIEJSZY

Qnap QHORA-301W – router

9.8

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 399,00zł

WYBÓR MIESIĄCA

Router ASUS RT-AC86U

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 774,09zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 716,68zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 319,00zł

Qnap QHORA-301W

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Qnap QHORA-301W – Opis:

Jednym z droższych przykładów innowacyjnego routera, charakteryzującego się fantastycznymi parametrami technicznymi, jest QHORA-301W marki Qnap. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w firmie, umożliwiając wszystkim użytkownikom nieprzerwany dostęp do internetu w dowolnej lokalizacji. Model wyposażony został w czterordzeniowy procesor Qualcomm 2,2 GHz, który swoją wydajność zawdzięcza wbudowanej pamięci RAM – 1 GB. Prezentowany router gwarantuje przesył danych do 3600 Mb/s. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki przejrzystemu pulpitowi nawigacyjnemu.

 • Kategoria: router
 • Cena: 1 399,00zł

Router ASUS RT-AC86U

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Router ASUS RT-AC86U – Opis:

Doskonałą propozycją w pełni solidnego oraz wydajnego routera jest model RT-AC86U od marki ASUS. Producent zapewnia, że jest to jeden z najszybszych urządzeń bezprzewodowych. Wyposażony on został w 4 dokręcane anteny, które gwarantują najlepszy z możliwych zasięgów, umożliwiając tym samym płynne pobieranie różnorodnych plików, komfortowe oglądanie ulubionych filmów lub szybkie wyszukiwanie istotnych informacji. Zastosowana technologia TurboQAM dostosowuje prędkość do wybranej częstotliwości i zapewnia o 33% wydajniejsze łącze niż standardowe routery.

 • Kategoria: router
 • Cena: 774,09zł

Router Synology Mesh WiFi

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Router Synology Mesh WiFi – Opis:

Ciekawym przykładem routera jest model MR2200AC Mesh marki Synology. Daje on możliwość udostępniania sieci w 2,4 GHz lub 5 GHz. Może on się pochwalić nietuzinkową technologią Synology Router Manager, który ma za zadanie zapewnić wielu użytkownikom stały dostęp do internetu, a jednocześnie chronić najmłodszych użytkowników przed niekontrolowanymi informacjami. Urządzenie jest na tyle inteligentne, że samo automatycznie kieruje podłączony sprzęt do pasma, w którym jest najlepszy sygnał. Dwie wbudowane anteny zapewniają płynność sieci oraz najwyższą prędkość.

 • Kategoria: router
 • Cena: 716,68zł

Router D-Link DIR-1960

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Router D-Link DIR-1960 – Opis:

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości niezbędnego sprzętu do udostępniania płynnego i szybkiego internetu, koniecznie wybierz router D-Link DIR-1960. Model wyposażony został w 4 anteny, 4 gigabitowe porty LAN oraz gigabitowy port WAN zapewniające fantastyczną jakość sieci, niezależnie od wykonywanych czynności i ilości podłączonych urządzeń. Technologia MU-MIMO jest w stanie zagwarantować na tyle dobry transfer – sięgający 1900 Mbit/s, aby spokojnie oglądać ulubione filmy, ściągać potrzebne pliki czy przeglądać zdjęcia. Kontrola rodzicielska to kolejna, praktyczna funkcja proponowanego urządzenia.

 • Kategoria: router
 • Cena: 319,00zł

Router TP-Link Archer AX10

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Router TP-Link Archer AX10 – Opis:

Ranking zamyka niebagatelny, jeden z tańszych modeli router TP-Link Archer AX10. Jest on niesamowicie wydajny i zapewnia stałą jakość połączenia, głównie dzięki wbudowanym czterem antenom. Charakteryzuje się trzyrdzeniowym procesorem. Szerokopasmową prędkość nawet do 1 Gb/s gwarantują wbudowane porty Ethernet. Za stabilne i nieprzerwane połączenie dla wszystkich domowników odpowiada zastosowana technologia Beamforming, zapewniająca świetny sygnał w każdym pomieszczeniu domu. Model jest niezwykle prosty w konfiguracji i można nim sterować przy pomocy poleceń głosowych Amazon Alexa.

 • Kategoria: router
 • Cena: 229,00zł