Robot sprzątający z funkcją mopowania ranking

0
484
Najlepszy


robot szprzatajacy z funkcja mopowania iRobot Roomba Combo R111840

9.8
iRobot Roomba Combo R111840
Wybór miesiąca


robot szprzatajacy z funkcja mopowania iRobot Braava Jet 240

9.7
iRobot Braava Jet 240
Najpopularniejszy


robot szprzatajacy z funkcja mopowania Concept Vr2110 Robot Sprzątający Z Mopowaniem 2W1 Robocross Gyro

9.5
Concept Vr2110 Robot Sprzątający Z Mopowaniem 2W1 Robocross Gyro

Najlepszy robot szprzatajacy z funkcja mopowania w 2024

Obecne czasy wymagają naprawdę ciekawych i przykuwających uwagę rozwiązań. Czyste podłogi, przez wzgląd na nieustanną pracę, to marzenie. Nic łatwiejszego – wystarczy zakupić robota sprzątającego z funkcją mopowania. Na szczęście na rynku nie brakuje takich innowacyjnych urządzeń. Są to zwykle roboty poziome, najczęściej w rzucie z góry w kształcie koła. Świetnie sprawdzają się podczas codziennych porządków. Nie wymagają praktycznie żadnej obsługi, poza zaprogramowaniem oraz ewentualną wymianą wody.

robot sprzątający z funkcją mopowania ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

iRobot Roomba Combo R111840

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

iRobot Roomba Combo R111840 – Opis:

Robot Roomba Combo R111840 to wspaniały sprzęt, który jednocześnie mopuje i odkurza wnętrze. Cechuje się łącznością WiFi, dzięki czemu można zarządzać nim zdalnie. Posiada aż 2 tryby odkurzania oraz 3 tryby mopowania. Ten ciekawy wynalazek porusza się z sensem, dość logicznie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego praca i ładowanie nie pójdzie na marne. Jeśli chcesz, możesz śmiało dostosować tego robota do własnych potrzeb. Obsługa głosowa przy pomocy Asystenta Google sprawia, że robot może sprzątać w momencie, kiedy wydasz mu odpowiednie polecenie.

 • Kategoria: robot szprzatajacy z funkcja mopowania
 • Cena: 949,00zł

iRobot Braava Jet 240

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

iRobot Braava Jet 240 – Opis:

Świetnym przykładem dobrego robota mopującego jest Robot Braava Jet 240. Różni się kształtem od innych robotów, jednak wcale nie oznacza to, że jest gorszy. Doskonale radzi sobie z czyszczeniem 25 metrów kwadratowych w trybie wycierania podłogi na mokro oraz zamiatania na sucho. Dedykowany jest do kuchni i łazienki. Pozwala na codzienne odkurzanie bez kiwnięcia palcem. Charakteryzuje się rewolucyjnym designer, łatwym użytkowaniem oraz swobodą poruszania się pod meblami oraz wokół nich. Rewelacyjnie pracuje na wszystkich rodzajach podłóg.

 • Kategoria: robot szprzatajacy z funkcja mopowania
 • Cena: 899,00zł

Concept Vr2110 Robot Sprzątający Z Mopowaniem 2W1 Robocross Gyro

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Concept Vr2110 Robot Sprzątający Z Mopowaniem 2W1 Robocross Gyro – Opis:

Concept VR2110 Robocross Gyro to kolejna nasza propozycja, która wyposażona została w innowacyjną technologię nawigacji. Gwarantuje ona to, ze robot nie jeździ bez celu i nie sprząta kolejny raz tego samego odcinka pomieszczenia. Świetnie sprawdza się na podłogach każdego rodzaju, niezależnie od tego, czy jest miękka, czy bardziej twarda. Robot ten, poza odkurzaniem, oferuje również mopowanie. Podczas tej czynności jest w stanie usunąć mnóstwo bakterii i wirusów zasiedlających Twoją podłogę. Atutem tego robota jest mocny silnik oraz spora moc.

 • Kategoria: robot szprzatajacy z funkcja mopowania
 • Cena: 972,00zł

Viomi V3 Czarny

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Viomi V3 Czarny – Opis:

Viomi V3 to inteligentny, posiadający funkcję mopowania odkurzacz, który charakteryzuje się mocą ssącą na poziomie 2600 PA. Akumulator gwarantuje możliwość pracy przez 2,5 godziny. Robot wyposażony został w kilka trybów działania, możliwość sparowania z aplikacją Mi Home oraz inteligentną obsługą. W szybkim czasie pozbędzie się brudu z Twoich podłóg. Wystarczy nalać do zbiornika 550 ml wody, aby robot wytarł wszystkie podłogi także na mokro. 150 minut pracy wystarczy na wyczyszczenie 250 m2 podłóg.

 • Kategoria: robot szprzatajacy z funkcja mopowania
 • Cena: 1 299,00zł

Dreame D9 biały

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Dreame D9 biały – Opis:

Dreame Vacuum D9 to dobrej jakości robot sprzątający, posiadający rewolucyjne i innowacyjne ulepszenia. Zastosowano tutaj zupełnie nowy system laserowy 3.0 LDS, szybkie skanowanie 2080 punktów na sekundę, poprawioną wrażliwość oraz zwiększoną dokładność błędu do 10 mm. Zaletą tego odkurzacza i mopa w jednym jest kontrola za pomocą głosu. Japoński silnik bezszczotkowy Nidec o mocy ssania 3000 Pa to rewelacyjna opcja dla tego urządzenia. Zapewnia on długi oraz bezawaryjny czas pracy. Jeśli masz progi w swoim domu do wysokości 20 mm, ten odkurzacz bez problemu je pokona.

 • Kategoria: robot szprzatajacy z funkcja mopowania
 • Cena: 999,00zł