Prostownica do włosów ranking

0
810
Prostownica-do-włosów-ranking
Najlepszy


prostownica do włosów PHILIPS ProCare Keratin HP836100

9.8
PHILIPS ProCare Keratin HP836100
Wybór miesiąca


prostownica do włosów BaByliss ST393E Super Smooth 235

9.7
BaByliss ST393E Super Smooth 235
Najpopularniejszy


prostownica do włosów LOreal Professionnel Steampod 30

9.5
LOreal Professionnel Steampod 30

Najlepszy prostownica do włosów w 2024

Pięknie wyglądające, wystylizowane różnymi metodami włosy są dzisiaj atutem każdej kobiety. Jednym z najchętniej wybieranych wśród klientek urządzeń do stylizacji jest prostownica do włosów. Służy ona, nie tylko jak sama nazwa wskazuje, do prostowania, ale także do kręcenia pasm. Na rynku istnieje wiele modeli różniących się funkcjami, materiałem, z jakiego zostały wykonane oraz zakresem możliwości ustawienia temperatury przy stylizacji. Prostownica pomaga nadać włosom odpowiedni kształt, tworzyć różnorodne fryzury, nadając przy tym wygląd niczym po wyjściu prosto z salonu z fryzjerskiego.

Prostownica do włosów ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

PHILIPS ProCare Keratin HP836100

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS ProCare Keratin HP836100 – Opis:

Przykładem urządzenia do stylizacji włosów, w które warto zainwestować, jest prostownica ProCare Keratin HP8361/00 od znanej z doskonałych produktów AGD marki Philips. Ten nietuzinkowy sprzęt charakteryzuje zastosowana technologia keratynowa, słynąca z najwyższego stopnia dbałości o włosy, niezależnie od ustawionej temperatury stylizacji. Prostownica została wyposażona w płytki ceramiczne, które zapewniają ochronę przed elektryzowaniem oraz niesamowity blask fryzury. Urządzenie zostało wyposażone w łatwy w obsłudze wyświetlacz, z którego pomocą można ustawić preferowaną temperaturę – maksymalnie 230 stopni.

 • Kategoria: prostownica do włosów
 • Cena: 279,00zł

BaByliss ST393E Super Smooth 235

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

BaByliss ST393E Super Smooth 235 – Opis:

Marką wiodącą na rynku prym od kilku lat jest Babyliss, a produkt ST393E Super Smooth 235 to jeden z najchętniej wybieranych sprzętów przez klientki. Prostownica ta nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, nawet tych falowanych i mocno skręconych. Zastosowana funkcja jonizacji, wbudowane płytki ceramiczne, a także 6 poziomów temperatury w szybki i prosty sposób pomogą stworzyć wymarzoną fryzurę, zapewniając odpowiednią ochronę pasmo, jednocześnie nadając im miękkość i blask. Dodatkową praktyczną funkcją jest automatyczny wyłącznik, gwarantujący najwyższe bezpieczeństwo.

 • Kategoria: prostownica do włosów
 • Cena: 212,18zł

LOreal Professionnel Steampod 30

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

LOreal Professionnel Steampod 30 – Opis:

Nietuzinkowym i rewolucyjnym urządzeniem, które powinien znaleźć się w łazience każdej kobiety, jest nowoczesny L’Oreal Professionnel Steampod 3.0. Tego rodzaju prostownica, dzięki zastosowanej w pełni bezpiecznej technologii pary w mgnieniu oka w domowych warunkach pomoże stworzyć fryzurę godną najwyżej klasy salonu fryzjerskiego. Steampod 3.0 zapewnia włosom zachowanie ich naturalnego blasku, a osobom farbującym pasma gwarantuje perfekcyjną ochronę koloru. Zaletą modelu jest wygodny w użyciu pojemnik na wodę oraz wskaźnik kontrolujący temperaturę urządzenia.

 • Kategoria: prostownica do włosów
 • Cena: 1 024,00zł

Remington S5901 Coconut Smooth

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Remington S5901 Coconut Smooth – Opis:

Prostownica do włosów Remington S5901 Coconut Smooth to fantastyczne urządzenie do stylizacji włosów w domowych warunkach. Nietuzinkową cechą charakterystyczną sprzętu są płytki ceramiczne wyposażone w mikrocząstki odżywki z dodatkiem kokosa, które zapewniają niesamowitą miękkość pasmom, ochronę przez elektryzowaniem, a kilkustopniowa regulacja temperatury zapobiega uszkodzeniom mechanicznym włosów. Kolejną zaletą prostownicy jest szybkość nagrzewania, dzięki której sprzęt jest gotowy do użycia już po 15 sekundach.

 • Kategoria: prostownica do włosów
 • Cena: 159,00zł

ROWENTA FOR ELITE EXPRESS LISS WET&DRY SF4012

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

ROWENTA FOR ELITE EXPRESS LISS WET&DRY SF4012 – Opis:

Prostownicą z niższej półki cenowej, ale doskonale spełniającą swoje funkcje jest urządzenie Rowenta For Elite Express Liss Wet&Dry SF4012. Jej ruchome płytki, dostosowujące się do pasma, wyposażone zostały w keratynę i turmalin, zapewniają blask włosom oraz zapobiega ich nadmiernemu puszeniu i elektryzowaniu. Zaawansowany system parowania pozwala na stylizację włosów mokrych, zapewniając im w trakcie odpowiednią ochronę, co jest dodatkowym atutem sprzętu. Kilka poziomów regulacji – od 130 do 230 stopni pozwala na łatwe i szybkie ustawienie preferowanej temperatury.

 • Kategoria: prostownica do włosów
 • Cena: 118,00zł