Probiotyki ginekologiczne ranking

0
821
Najlepszy


probiotyk ginekologiczny Exeltis Lacibios Femina 20Kaps

9.8
Exeltis Lacibios Femina 20Kaps
Wybór miesiąca


probiotyk ginekologiczny Trivagin, 20 kapsułek doustnych

9.7
Trivagin, 20 kapsułek doustnych
Najpopularniejszy


probiotyk ginekologiczny Lakcid INTIMA 10 kaps.

9.5
Lakcid INTIMA 10 kaps.

Najlepszy probiotyk ginekologiczny w 2024

Nieprzyjemne zapalenie układu moczowego lub bolesne infekcje pochwy to sytuacje, przez które przechodziła zapewne niejedna kobieta. Aby zapobiec tego typu kłopotliwym sytuacjom, warto włączyć do codziennego stosowania powszechne preparaty dostępne bez recepty w każdej aptece. Są to między innymi probiotyki ginekologiczne, które zawierają w składzie zdrowe kultury bakterii, korzystne dla mikroflory pochwy. Mogą być one stosowane zarówno wspomagająco w trakcie infekcji, jak i zapobiegawczo. Probiotyki te dostępne są w formie tabletek lub w postaci dopochwowych globulek.

Probiotyki ginekologiczne ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Exeltis Lacibios Femina 20Kaps

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Exeltis Lacibios Femina 20Kaps – Opis:

Lactibios Femina to fantastyczny suplement diety skomponowany z myślą o ochronie wrażliwych miejsc intymnych kobiet. Lek ten doskonale sprawdzi się u pań często przebywających na basenie, stosujących antykoncepcję lub ze skłonnością do nieprzyjemnych infekcji. Proponowany preparat zawiera w składzie dwa najważniejsze szczepy bakterii, w tym lactobacillus reuteri oraz lactobacillus rhamnosus, których zadaniem jest tworzenie bariery ochronnej, szybsza regeneracja w przypadku stanu zapalnego oraz utrzymywanie prawidłowego poziomu pH. Producent zaleca doustne spożywanie jednej kapsułki dziennie.

 • Kategoria: probiotyk ginekologiczny
 • Cena: 32,90zł

Trivagin, 20 kapsułek doustnych

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Trivagin, 20 kapsułek doustnych – Opis:

Trivagin to lek występujący pod postacią łatwych do połknięcia kapsułek, w które powinna zakupić każda kobieta zmagająca się z częstymi nawrotami infekcji intymnych. Skład suplementu bogaty jest w 3 miliardy bakterii kwasu mlekowego, które przywracają naturalne pH i stanowią codzienną dawkę korzystnych dla organizmu kobiety bakterii. Lek ten doskonale sprawdzi się także w objawowym leczeniu grzybicy pochwy. Jedno opakowanie zawiera 20 kapsułek, które regularnie stosowane z powodzeniem wystarczą na pełne 20 dni kuracji.

 • Kategoria: probiotyk ginekologiczny
 • Cena: 29,83zł

Lakcid INTIMA 10 kaps.

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Lakcid INTIMA 10 kaps. – Opis:

Lakcid Intima to świetny przykład suplementu diety, który może być stosowany przez kobiety w trakcie ciąży i połogu, menstruacji lub antybiotykoterapii. Jest to zapobiegawczy środek, który tworzy w pochwie kobiety barierę ochronną, przywraca jej naturalne pH i nie dopuszcza do powstania nieprzyjemnej infekcji lub bolesnego stanu zapalnego. Dodatkowo wykazuje silne działanie objawowe w przypadku zakażenia, w tym redukuje świąd, pieczenie oraz nieprzyjemną woń. Lek ten mogą przyjmować już kobiety w wieku 16 lat.

 • Kategoria: probiotyk ginekologiczny
 • Cena: 26,50zł

Hexagyn Duo globulki 10 sztuk

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Hexagyn Duo globulki 10 sztuk – Opis:

Kolejną rewelacyjną propozycją suplementu diety dla kobiet borykających się z problemami układu płciowego i moczowego jest lek występujący pod postacią globulek – Hexagyn Duo. Bogaty skład preparatu, w tym witamina A, polikarbofil, kwas mlekowy, olej z drzewa herbacianego i kwas hialuronowy, ma za zadanie zapobiegać powstawaniu stanów zapalnych oraz eliminować niekomfortowe uczucie suchości w pochwie, redukując tym samym podrażnienia i świąd. Forma leku jest bardzo przystępna, wygodna i nie stanowi problemu w codziennym stosowaniu.

 • Kategoria: probiotyk ginekologiczny
 • Cena: 24,73zł

SYNOPTIS PHARMA APTEO IMMUNO MULTIFLORA 20 kaps.

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

SYNOPTIS PHARMA APTEO IMMUNO MULTIFLORA 20 kaps. – Opis:

Produktem zamykającym nasz ranking w tej kategorii jest Health Labs Care IntiMe. Jest to przykład leku zawierającego zastrzeżony szczep drożdży probiotycznych Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3856. Regularnie stosowany wspiera florę bakteryjną i odpowiednio chroni układ moczowy oraz płciowy przed ewentualnymi infekcjami. Suplement ten zamknięty został w wygodnym w użytkowaniu słoiczku, mieszczącym 30 kapsułek, które według producenta należy przyjmować codziennie po posiłku. Lek powinien być przechowywany w lodówce.

 • Kategoria: probiotyk ginekologiczny
 • Cena: 14,34zł