Prezerwatywy ranking

0
759
Prezerwatywy-ranking
Najlepszy


prezerwatywa Durex prezerwatywy Performa 12 szt.

9.8
Durex prezerwatywy Performa 12 szt.
Wybór miesiąca


prezerwatywa Unimil Zero 10 szt.

9.7
Unimil Zero 10 szt.
Najpopularniejszy


prezerwatywa My Size 64

9.5
My Size 64

Najlepszy prezerwatywa w 2024

Wśród szerokiej gamy środków antykoncepcyjnych dostępnych na rynku najpopularniejszym i najchętniej wybieranym przez wielu klientów produktem są prezerwatywy. Stanowi ona w 99,9 % zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą, ale także ochronę przed wszelkimi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na grubość, rozmiar, a także w zależności od preferencji smak i zapach. Wiele z prezerwatyw ma także właściwości nawilżające, rozgrzewające lub chłodzące. W zależności od rodzaju produkty te mają za zadanie zwiększać doznania, dzięki zawartych w nim specjalnych składnikach lub użytych wypustkach.

Prezerwatywy ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Durex prezerwatywy Performa 12 szt.

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Durex prezerwatywy Performa 12 szt. – Opis:

Najbardziej znaną marką wśród najpopularniejszych środków antykoncepcyjnych na rynku, jakimi są prezerwatywy, jest Durex. Produkty z serii Performa wyprodukowane zostały z naturalnego lateksu i wyposażone w specjalny środek znieczulający, którego zadaniem jest opóźnienie wytrysku, za czym idzie dłuższe czerpanie przyjemności ze stosunku seksualnego. Dostępne w standardowych rozmiarach prezerwatywy to gładkie, przeźroczyste, o przyjemnym zapachu środki antykoncepcyjne zamknięte w opakowaniu zawierającym 12 sztuk.

 • Kategoria: prezerwatywa
 • Cena: 22,99zł

Unimil Zero 10 szt.

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Unimil Zero 10 szt. – Opis:

Produkty Unimil Zero to wyjątkowe połączenie ultracienkich, a zarazem wytrzymałych prezerwatyw, chętnie wybieranych przez pary szukające niezwykłych doznań bez ryzyka zajścia w ciążę lub przeniesienia zaraźliwej choroby. Środki antykoncepcyjne Unimil stworzone zostały z lateksu kauczuku naturalnego, a ich niepodważalnym atutem jest dodatkowe nawilżenie, wspomagające stosunek seksualny oraz długość jego trwania. Za zachęcającą cenę niecałych 12 złotych można otrzymać opakowanie zawierające 10 sztuk bezsmakowych prezerwatyw.

 • Kategoria: prezerwatywa
 • Cena: 11,99zł

My Size 64

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

My Size 64 – Opis:

My Size to marka środków antykoncepcyjnych stworzona z myślą o różnorodnych rozmiarach członków. Prezerwatywy te ściśle przylegają, nie zsuwają się, co jest wyjątkowo wygodne i komfortowe podczas stosunku seksualnego. Wybór tego rodzaju popularnych gumek będzie idealnym zakupem dla zwolenników bezzapachowych i bezsmakowych środków zabezpieczających przed niechcianą ciążą lub ciężkimi chorobami. Prezentowany komplet, zawierający 36 sztuk w opakowaniu, idealnie dopasuje się do penisa o obwodzie od 13 do 14 cm.

 • Kategoria: prezerwatywa
 • Cena: 75,85zł

Durex Surprise Me zestaw prezerwatyw 40 szt

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Durex Surprise Me zestaw prezerwatyw 40 szt – Opis:

Dla osób preferujących częste zbliżenia, szukających sposobów na większe doznania oraz produktów spełniających wszelkie oczekiwania użytkowników polecamy wybór zestawu Surprise Me od znanego i chętnie wybieranego producenta Durex. Komplet zawiera 40 sztuk popularnych gumek – 4 różne rodzaje pakowane po 10 sztuk. W ich skład wchodzą ultracienkie prezerwatywy Feel Thin, grubsze Extra Safe, wyposażone w wypustki Pleasuremax oraz prążkowane Arouser. Zestaw idealnie sprawdzi się dla wszystkich tych, którzy szukają swojego numeru 1 wśród dostępnych środków antykoncepcyjnych.

 • Kategoria: prezerwatywa
 • Cena: 57,49zł

Unimil SKYN Original – ultracienkie, nielateksowe 10 szt.

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Unimil SKYN Original – ultracienkie, nielateksowe 10 szt. – Opis:

Wytrzymałymi, potęgującymi doznania oraz prawie w 100% skutecznie chroniącymi przed ciążą lub niebezpiecznymi chorobami środkami antykoncepcyjnymi są prezerwatywy Unimil Skyn Original. Te nielateksowe, bezsmakowe i bezzapachowe produkty wytworzone zostały z wyjątkowo cienkiego materiału, który ledwo wyczuwalny potęguje doznania podczas stosunku seksualnego. Dodatkowym atutem jest środek nawilżający, idealnie spełniający swoją funkcję jako lubrykant. W jednej paczce znajduje się 10 sztuk prezerwatyw, dostępnych w zachęcającej cenie.

 • Kategoria: prezerwatywa
 • Cena: 17,90zł