Pralko suszarka z pompą ciepła ranking

0
1017
Pralko-suszarka-z-pompą-ciepła-ranking
Najlepszy


pralko suszarka z pompą ciepła Pralko-suszarka AEG L9WBA61BC

9.8
Pralko-suszarka AEG L9WBA61BC
Wybór miesiąca


pralko suszarka z pompą ciepła Pralko-suszarka AEG L9WBCN61B

9.7
Pralko-suszarka AEG L9WBCN61B
Najpopularniejszy


pralko suszarka z pompą ciepła Pralko-suszarka Electrolux EW9W161BC

9.5
Pralko-suszarka Electrolux EW9W161BC

Najlepszy pralko suszarka z pompą ciepła w 2024

Pralka stanowi jedno z niezbędnych urządzeń codziennego użytku w każdym domu, a w połączeniu z suszarką sprzęt ten staje się wielofunkcyjnym, niezawodnym oraz oszczędnym wyposażeniem. Pralko-suszarka jest także fantastycznym rozwiązaniem w małym mieszkaniu lub domu, w którym każdy domownik potyka się o nieustannie rozłożoną suszarkę na pranie. Najnowsze rozwiązania technologiczne doprowadziły do poszerzenia asortymentu sklepów AGD o urządzenia wyposażone w pompę ciepła, która pozwala na wydajniejsze i skuteczniejsze suszenie, oszczędzając przy tym energię oraz portfel użytkownika.

Pralko suszarka z pompą ciepła ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Pralko-suszarka AEG L9WBA61BC

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Pralko-suszarka AEG L9WBA61BC – Opis:

Przykładem wolnostojącej pralko-suszarki ze wbudowaną pompą ciepła jest model L9WBA61BC. Jest to nietuzinkowe, innowacyjne urządzenie, którego zadaniem jest dokładne pranie i wydajne suszenie ubrań przy jak najniższym zużyciu energii elektrycznej, co też potwierdza klasa energetyczna na poziomie A. W trakcie prania można załadować pralkę do 10 kg, a wsad przy cyklu suszenia nie może wynosić więcej niż 6 kg. Maksymalna prędkość wirowania materiałów to 1600 obrotów na minutę. Wyświetlacz LCD umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie wybranego programu według własnych preferencji oraz potrzeb materiałów.

 • Kategoria: pralko suszarka z pompą ciepła
 • Cena: Ostatnia cena: 6 099,00zł

Pralko-suszarka AEG L9WBCN61B

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Pralko-suszarka AEG L9WBCN61B – Opis:

Pralko-suszarka AEG L9WBC61B to fantastyczne urządzenie łączące dwie ważne czynności codziennego użytku – pranie oraz suszenie ubrań. Zastosowana w niej technologia SensiDry z pompą ciepła zapewnia wydajniejsze i oszczędniejsze programy. Atutem urządzenia jest również system ProSense, który automatycznie wybiera cykl, biorąc pod uwagę wielkość ładunku oraz DualSense, dostosowującej intensywność prania do stopnia delikatności tkanin. Funkcja pary, eliminująca zagniecenia, przypadnie do gustu tym, dla których prasowanie jest przykrym obowiązkiem.

 • Kategoria: pralko suszarka z pompą ciepła
 • Cena: 6 499,00zł

Pralko-suszarka Electrolux EW9W161BC

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Pralko-suszarka Electrolux EW9W161BC – Opis:

Jeśli szukasz innowacyjnych i wielofunkcyjnych urządzeń AGD do swojego domu, konieczne sprawdź pralko-suszarkę Electrolux EW9W161BC ze wbudowaną pompą ciepła. Ten wolnostojący, ładowany od frontu sprzęt można załadować do 10 kg w trakcie prania i 6 kg podczas cyklu suszenia. 1600 obrotów na minutę to maksymalna prędkość wirowania urządzenia. Technologia DelicateCare odpowiada za dostosowanie temperatury do rodzaju pranej lub suszonej tkaniny oraz dba o mniejsze zagniecenia, co ułatwia późniejsze prasowanie.

 • Kategoria: pralko suszarka z pompą ciepła
 • Cena: 5 859,00zł

Pralko-suszarka Electrolux EW9W161B PerfectCare

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Pralko-suszarka Electrolux EW9W161B PerfectCare – Opis:

Urządzenie Electrolux EW9W161B PerfectCare to wspaniałe połączenie pralki i suszarki w jednym. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni, w których nie ma miejsca dla dwóch sprzętów. To ładowane od frontu, wolnostojące urządzenie zmieści aż 10 kg ubrań podczas cyklu prania oraz jest w stanie wysuszyć 6 kg tkanin w trakcie zaprogramowanego suszenia. Wbudowana pompa ciepła z powodzeniem zwiększy wydajność pralko-suszarki, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii. Systemy SensiCare, DelicateCare i SteamCare stanowią niepodważalne zalety tego urządzenia.

 • Kategoria: pralko suszarka z pompą ciepła
 • Cena: 5 599,00zł

Pralko-suszarka Samsung QuickDrive WD10N84INOA

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Pralko-suszarka Samsung QuickDrive WD10N84INOA – Opis:

Fantastycznym modelem pralko-suszarki w kategorii innowacyjnych, wielozadaniowych sprzętów, jest Samsung QuickDrive WD10N84INOA. Została ona wyposażona w pompę ciepła, która zadba o portfel użytkownika, zapewniając niższe zużycie energii oraz jednocześnie większą wydajność w trakcie prania lub suszenia. Zastosowana technologia automatyki wagowej rozpoznaje ilość ubrań i dostosowuje temperaturę oraz ruchy bębna do każdego rodzaju tkaniny. Nietuzinkową rolę odgrywa klapka do dodawania zapomnianych ubrań – AddWash.

 • Kategoria: pralko suszarka z pompą ciepła
 • Cena: Ostatnia cena: 9 461,69zł