Powerbank solarny ranking

0
585
Najlepszy


powerbank solarny Powerbank Xtorm Powerbank Rugged 10000 mAh XR101 + mata solarna 21W XAP275U

9.8
Powerbank Xtorm Powerbank Rugged 10000 mAh XR101 + mata solarna 21W XAP275U
Wybór miesiąca


powerbank solarny Powerbank Sunen 12000Mah Z Panelem Solarnym

9.7
Powerbank Sunen 12000Mah Z Panelem Solarnym
Najpopularniejszy


powerbank solarny Powerbank SOLARNY POWERBANK 20000 mAh Z WBUDOWANĄ LATARKĄ

9.5
Powerbank SOLARNY POWERBANK 20000 mAh Z WBUDOWANĄ LATARKĄ

Najlepszy powerbank solarny w 2024

Jednym z mniej popularnych, ale fantastycznych gadżetów dla każdego użytkownika telefonu, jest powerbank solarny. Pozwala on naładować smartfon lub tablet w dowolnym miejscu, szczególnie w tym, w którym nie ma dostępu do prądu. Powerbank jest ładowany w naturalny sposób, gdyż do poprawnego działania potrzebuje tylko i wyłącznie światła słonecznego. W pełni naładowany, przy pomocy wbudowanych portów USB, jest w stanie przekazać energię do rozładowanego urządzenia. W naszym rankingu każdy znajdzie coś dla siebie!

Powerbank solarny ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Powerbank Xtorm Powerbank Rugged 10000 mAh XR101 + mata solarna 21W XAP275U

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Powerbank Xtorm Powerbank Rugged 10000 mAh XR101 + mata solarna 21W XAP275U – Opis:

Powerbank Rugged Xtorm to fantastyczne urządzenie solarne występujące w zestawie z matą solarną. Jest to wyjątkowy duet, który dokładnie zbiera promienie światła słonecznego, dzięki czemu zbiera w sobie sporo energii elektrycznej, którą potem może łatwo oddać i naładować nasz telefon, tablet czy inne tego typu urządzenie. Powerbank wyposażony został w dwa porty USB oraz USB-C. Korzystanie z gadżetu ułatwia czytelny wyświetlacz LCD, na bieżąco wskazujący wydajność panelu oraz maty. Moc proponowanego powerbanka to 21 W.

 • Kategoria: powerbank solarny
 • Cena: 869,00zł

Powerbank Sunen 12000Mah Z Panelem Solarnym

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Powerbank Sunen 12000Mah Z Panelem Solarnym – Opis:

Powerbank Sunen z panelem solarnym o pojemności 12000 mAh sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brak prądu do bezpośredniego naładowania telefonu. Doskonale zda egzamin więc na biwaku, wycieczce górskiej lub na plaży. Urządzenie wystarczy wystawić na bezpośrednie działanie światła słonecznego, aby spokojnie móc później naładować nawet dwa telefony naraz – umożliwiają to dwa wbudowane gniazda USB. Dłuższą żywotność baterii gwarantuje bateria litowo-polimerowa, która jest zdecydowanie bardziej kompaktowa niż tradycyjne modele. Powerbank może także odgrywać rolę latarki.

 • Kategoria: powerbank solarny
 • Cena: 145,00zł

Powerbank SOLARNY POWERBANK 20000 mAh Z WBUDOWANĄ LATARKĄ

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Powerbank SOLARNY POWERBANK 20000 mAh Z WBUDOWANĄ LATARKĄ – Opis:

Jeśli często przebywasz w miejscu, w którym brak gniazdka z prądem elektrycznym, warto zaopatrzyć się w powerbank solarny. Charakteryzuje się dużą pojemnością – 20000 mAh oraz wbudowaną baterią litowo-jonową, znacznie przedłużającą żywotność sprzętu. Proponowany model jest wodoodporny oraz zabezpieczony przed działaniem wysokich temperatur. Obudowa powerbanka jest na tyle solidna, że bez problemu można go przyczepić dołączonym karabińczykiem do plecaka bądź torebki. Latarka to dodatkowa zaleta sprzętu.

 • Kategoria: powerbank solarny
 • Cena: 87,00zł

Powerbank Xtorm Solar Charger 5000mAh Pomarańczowy

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Powerbank Xtorm Solar Charger 5000mAh Pomarańczowy – Opis:

Wyjątkowym urządzeniem, które wspomoże Cię, jeśli nagle rozładuje Ci się telefon, a w pobliżu nie będzie gniazdka z prądem elektrycznym, jest powerbank Xtorm Solar Charger o pojemności 5000 mAh. Bateria ta umożliwia dwukrotne, pełne naładowanie smartfona, tabletu lub obu tych sprzętów jednocześnie, gdyż ma dwa wbudowane porty USB. Urządzenie ładuje się przy pomocy promieni słonecznych, co jest możliwe także w pochmurne dni. Odporność na zachlapania to niebagatelna zaleta powerbanka. Dodatkowe atuty stanowią latarka oraz ułatwiający doczepienie do torebki bądź plecaka karabińczyk.

 • Kategoria: powerbank solarny
 • Cena: 158,00zł

Powerbank Powerbank solarny Artnico 20000 mah niebieski

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Powerbank Powerbank solarny Artnico 20000 mah niebieski – Opis:

Powerbankiem, który zamyka nasz ranking w tej kategorii, jest model solarny od Artnico. Wyróżnia się dużą pojemnością – 20000 mAh oraz atrakcyjną ceną. Z jego pomocą oraz wbudowanych portów USB z łatwością można ładować dwa urządzenia jednocześnie – telefon komórkowy, smartfon lub tablet. Idealnie sprawdzi się więc na biwaku, w lesie, na wycieczce w górach czy innych miejscach z brakiem dostępu do prądu. Sprzęt jest na tyle mały i odporny, że bez problemu można go zapakować do torebki bądź plecaka między inne rzeczy. Jednym przyciskiem można również włączyć latarkę, która oświetli strategiczne miejsca.

 • Kategoria: powerbank solarny
 • Cena: 89,00zł