Poduszki do spania ranking

0
685
Poduszki-do-spania-ranking
Najlepszy


poduszka do spania Animex Poduszka Trzykomorowa Notte Dolce Puchowa 70X80

9.8
Animex Poduszka Trzykomorowa Notte Dolce Puchowa 70X80
Wybór miesiąca


poduszka do spania Janpol Poduszka Lateksowa Pokrowiec Medicott Silverguard 60X40

9.7
Janpol Poduszka Lateksowa Pokrowiec Medicott Silverguard 60X40
Najpopularniejszy


poduszka do spania Amw Poduszka Antyalergiczna Actigard 70x80

9.5
Amw Poduszka Antyalergiczna Actigard 70×80

Najlepszy poduszka do spania w 2024

Dobrej jakości, odpowiednio dobrana poduszka do spania zapobiega bólom kręgosłupa, przynosi ulgę w znanym wszystkim uczuciu sztywnienia karku lub drętwienia odcinka szyjnego, a przede wszystkim jest gwarancją spokojnego i głębokiego snu. Długotrwałe sypianie na niewygodnej poduszce może prowadzić do nieodwracalnych problemów z kręgosłupem. Dlatego też warto zwrócić uwagę na wypełnienie, rozmiar oraz kształt zagłówka. Duże znaczenie przy wyborze poduszki ma pozycja, w której najczęściej zasypiamy oraz budowa ciała – w tym szczególnie szerokość ramion.

Poduszki do spania ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Animex Poduszka Trzykomorowa Notte Dolce Puchowa 70X80

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Animex Poduszka Trzykomorowa Notte Dolce Puchowa 70X80 – Opis:

Poduszka trzykomorowa Notte Dolce od producenta Animex to jakość idąca w parze z ceną. Jest to jedna z droższych propozycji poduszek, ale wysoka jakość wykonania gwarantuje niesamowity komfort podczas nocnego wypoczynku, bez ryzyka bólu kręgosłupa lub drętwienia karku. Ręczne wypełnienie sortowanym puchem, luksusowe jedwabne poszycie i pleciona, gustowna lamówka stanowią niepodważalne atuty modelu, podkreślając przy tym prestiż i elegancję kolekcji. Proponowany produkt występuje w standardowym wymiarze 70×80 cm.

 • Kategoria: poduszka do spania
 • Cena: 1 400,00zł

Janpol Poduszka Lateksowa Pokrowiec Medicott Silverguard 60X40

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Janpol Poduszka Lateksowa Pokrowiec Medicott Silverguard 60X40 – Opis:

Występująca w rozmiarze 60×40 cm poduszka lateksowa producenta Janpol to fantastyczna propozycja dla osób szukających wygodnego modelu, zapewniającego podstawę długiego i komfortowego wypoczynku. Wypełnienie poduszki jest wyjątkowo miękkie i sprężyste, co zapewnia doskonałe podparcie dla szyi i głowy. Higienę i bezpieczeństwo użytkownika gwarantuje niesamowicie trwały lateks, który jest materiałem odpornym na uszkodzenia, kurz oraz rozwój grzybów i pleśni. Model ten został ukryty w odpowiednio dopasowanym pokrowcu, który z łatwością można zdjąć i wyprać.

 • Kategoria: poduszka do spania
 • Cena: Ostatnia cena: 206,00zł

Amw Poduszka Antyalergiczna Actigard 70×80

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Amw Poduszka Antyalergiczna Actigard 70×80 – Opis:

Doskonałą propozycją zagłówka dla osób ze skłonnością do alergii jest poduszka antyalergiczna od marki AMW. Polecany produkt pochodzi z serii Actigard, której nazwa nawiązuje do specjalnej substancji, zastosowanej do nasączenia tkaniny, z której została wykonana pościel. Preparat ten absorbuje i eliminuje brzydkie zapachy oraz zapobiega powstawaniu mikroorganizmów, grzybów i pleśni, co gwarantuje odpowiednią higienę. Dedykowana poduszka występuje w klasycznym, wygodnym do nocnego wypoczynku rozmiarze 70×80 cm.

 • Kategoria: poduszka do spania
 • Cena: 59,90zł

Dormeo Aloe Vera Poduszka Klasyczna

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Dormeo Aloe Vera Poduszka Klasyczna – Opis:

Poduszka z serii Aloe Vera producenta Dormeo to ciekawa propozycja dla osób szukających wielofunkcyjnego zagłówka, który idealnie posłuży w trakcie snu, niezależnie od ciężaru użytkownika lub ulubionej pozycji nocnego wypoczynku. Wypełnioną zaawansowanymi mikrowłóknami oraz nasączoną wyciągiem z aloesu poduszkę o nietuzinkowym wymiarze 50×70 cm charakteryzuje wyjątkowa miękkość, gwarantująca nie tylko wygodę i komfort, ale też odpowiednie podparcie dla odcinka szyjnego, a co za tym idzie – całego kręgosłupa.

 • Kategoria: poduszka do spania
 • Cena: Ostatnia cena: 59,99zł

TEMPUR Poduszka TEMPUR Millennium Ergonomiczne Podparcie 54x32x116 cm

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

TEMPUR Poduszka TEMPUR Millennium Ergonomiczne Podparcie 54x32x116 cm – Opis:

Jeśli szukasz poduszki o wyjątkowym kształcie, zapewniającym odpowiednie podparcie dla całego kręgosłupa i odcinka szyjnego oraz gwarantującego spokojny i relaksujący sen nocny, to model Millenium Ergonomiczne Podparcie od firmy Tempur będzie strzałem w dziesiątkę. Produkt ten występuje w niespotykanym rozmiarze 54x32x11/6 cm oraz specjalnie wyprofilowanym kształcie, który cechuje lekko pochylona przednia krawędź. Proponowana poduszka sprawdzi się także u osób, którym ortopeda zalecił wybór indywidualnie dobranego zagłówka.

 • Kategoria: poduszka do spania
 • Cena: Ostatnia cena: 554,00zł