Płyny do płukania ranking

0
1097
Płyny-do-płukania-rankingPłyny-do-płukania-ranking
Najlepszy


płyn do płukania Coccolino Płyn Do Płukania Tkanin Snapdragon & Patchouli 1450 Ml

9.8
Coccolino Płyn Do Płukania Tkanin Snapdragon & Patchouli 1450 Ml
Wybór miesiąca


płyn do płukania Silan Suprême Elégance Płyn Do Zmiękczania Tkanin 600 Ml 24 Prania

9.7
Silan Suprême Elégance Płyn Do Zmiękczania Tkanin 600 Ml 24 Prania
Najpopularniejszy


płyn do płukania Lenor Gold Orchid Płyn do płukania tkanin 1,5 l, 50 prań

9.5
Lenor Gold Orchid Płyn do płukania tkanin 1,5 l, 50 prań

Najlepszy płyn do płukania w 2024

Świeże, czyste i pięknie pachnące pranie to efekt nie tylko dobrego proszku lub kapsułek do prania, ale także sprawdzonego płynu do płukania tkanin. Jego głównymi zadaniami oprócz pozbycia się przykrego i nieznośnego zapachu, a pozostawienie pięknej woni, jest redukcja efektu elektryzowania tkanin, a także skrócenie czasu suszenia i ułatwienie prasowania. Dodatkowo tkanina często staje się przyjemniejsza w dotyku. Na rynku można spotkać różnorodne płyny do płukania. Warto więc zwrócić uwagę na rodzaj pranego materiału, zapach oraz pojemność.

Płyny do płukania ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: kwiecień, 2024

Coccolino Płyn Do Płukania Tkanin Snapdragon & Patchouli 1450 Ml

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Coccolino Płyn Do Płukania Tkanin Snapdragon & Patchouli 1450 Ml – Opis:

Płyn do płukania tkanin o zapachu Snapdragon & Patchouli to fantastyczna substancja zmiękczająca, wiodącego prym na rynku producenta Coccolino. Niesamowita woń produktu to połączenie starannie skomponowanych nut owocowych oraz kwiatowych, przypadająca do gustu każdemu wielbicielowi ekskluzywnych perfum. Zapach jest bardzo trwały i może utrzymywać się aż do 8 tygodni. Środek ten sprawia również, że tkaniny są miłe w dotyku, nie elektryzują się, szybciej schną oraz łatwiej się pasują. Płyn został zamknięty w eko butelce, mieszczącej 1,45 litra cieczy.

 • Kategoria: płyn do płukania
 • Cena: 13,00zł

Silan Suprême Elégance Płyn Do Zmiękczania Tkanin 600 Ml 24 Prania

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Silan Suprême Elégance Płyn Do Zmiękczania Tkanin 600 Ml 24 Prania – Opis:

Czarna, elegancka butelka z płynem z serii Supreme Elegance od marki Silan, będzie świetnym wyborem, jeśli równie ważne jest dla Ciebie opakowanie, jak sam produkt. Dzięki niemu każde Twoje pranie zyska cudowny, urzekający zapach, który jest wyjątkowym połączeniem aromatycznych kwiatów – szczególnie róży, piżma i drzewa sandałowego oraz świeżych owoców. W składzie płynu widoczny jest także środek konserwujący, który zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Jedna butelka to 600 ml zmiękczającego płynu, który wystarczy na 24 prania.

 • Kategoria: płyn do płukania
 • Cena: 7,49zł

Lenor Gold Orchid Płyn do płukania tkanin 1,5 l, 50 prań

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Lenor Gold Orchid Płyn do płukania tkanin 1,5 l, 50 prań – Opis:

Lenor to słynny i chętnie wybierany producent środków do prania, w tym także wysokiej jakości płynów do płukania. Polecany preparat o kwiatowym zapachu dominującej Orchidei dodany do każdego prania zapewnia niesamowitą, długotrwałą świeżość. Zawarte w składzie substancje wspaniale wnikają w strukturę tkaniny, pozostawiając ją miękką i miłą w dotyku. Serię Gold charakteryzuje ochrona przez blaknięciem koloru materiałów oraz eliminacja ryzyka mechacenia lub rozciągania się tkanin. Płyn jest również bardzo wydajny – jedna 1,5 litrowa butelka wystarczy na 50 prań.

 • Kategoria: płyn do płukania
 • Cena: 20,00zł

Sofin Koncentrat Do Płukania Tkanin Full Of Freshnes 1L+400Ml Extra Pink Fascination

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Sofin Koncentrat Do Płukania Tkanin Full Of Freshnes 1L+400Ml Extra Pink Fascination – Opis:

Koncentratem do płukania z niższej półki cenowej, ale równie dobrze, jak przewodnie marki, spełniającym swoją funkcję, środkiem do zmiękczania tkanin jest Sofin Full of Freshnes Extra Pink Fascination. Płyn charakteryzuje się zawartym w składzie innowacyjnym składnikiem, którego zadaniem jest ochrona płukanej tkaniny przed blaknięciem, zapewniając przy tym wyjątkową intensywność barw oraz miękkość i delikatność materiałów. Piękny, długotrwały zapach jest fantastyczną kombinacją woni kwiatów oraz nut owocowych.

 • Kategoria: płyn do płukania
 • Cena: 12,49zł

Lovela Hipoalergiczny Płyn Do Płukania Tkanin 2l 33 Prania

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Lovela Hipoalergiczny Płyn Do Płukania Tkanin 2l 33 Prania – Opis:

Hipoalergicznym, delikatnym oraz przebadanym dermatologicznie płynem do płukania tkanin jest Lovela, zamknięta w eleganckiej białej butelce o pojemności 2 litrów, z wygodą rączką do użytkowania. Środek ten idealnie sprawdza się do płukania dziecięcych, w tym także niemowlęcych ubranek. Jego dodatkowym atutem jest substancja, której głównym zadaniem jest zmiękczanie tkanin, co także ułatwia szybkie suszenie i prasowanie ubranek. Delikatny, niepodrażniający zapach przypadnie do gustu dorosłym, a przede wszystkim jest bezpieczny dla najmłodszych.

 • Kategoria: płyn do płukania
 • Cena: 26,07zł