Płyn do prania ranking

0
2478
płyn do prania ranking
Najlepszy


płyn do prania Persil Gel Color 50P 2,5L

9.8
Persil Gel Color 50P 2,5L
Wybór miesiąca


płyn do prania Perwoll Black Płyn Do Prania Czarnych Ubrań 1L

9.7
Perwoll Black Płyn Do Prania Czarnych Ubrań 1L
Najpopularniejszy


płyn do prania Woolite Color Płyn Do Prania 3,6L Nnhbygk36001

9.5
Woolite Color Płyn Do Prania 3,6L Nnhbygk36001

Najlepszy płyn do prania w 2024

Najdelikatniejszym, a zarazem skutecznym środkiem piorącym ubrania o wielorakiej teksturze i różnym stopniu delikatności materiałów, jest dobrej jakości płyn do prania. Zaletą produktu jest płynna konsystencja, dzięki której środek doskonale miesza się z wodą, rozpuszcza uporczywy brud i nie pozostawia zacieków. Na rynku spotkać można płyny w dwóch wariantach – najczęściej są to środki przeznaczone do prania tkanin białych lub kolorowych. Spotkać można także płyny do czarnych materiałów, których atutem oprócz dokładnego czyszczenia ubrań, jest dbałość o ciemny kolor – eliminują ryzyko blaknięcia lub sprania.

Płyn do prania ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: kwiecień, 2024

Persil Gel Color 50P 2,5L

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Persil Gel Color 50P 2,5L – Opis:

Persil Gel Color to fantastyczny środek piorący w postaci płynnego żelu, idealny do kolorowych i delikatnych tkanin. Jego substancje czynne wnikają w brud, z łatwością rozpuszczając wszelkie plamy i zabrudzenia. Skoncentrowana formuła sprawia, że żel doskonale miesza się z wodą, dzięki czemu pranie jest perfekcyjnie czyste. Producent gwarantuje także zachowanie naturalnego koloru ubrań, bez ryzyka przebarwień lub sprania. Jedno opakowanie produktu to aż 2,5 litra płynnej substancji do prania, wystarczającej na około 50 prań.

 • Kategoria: płyn do prania
 • Cena: 32,99zł

Perwoll Black Płyn Do Prania Czarnych Ubrań 1L

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Perwoll Black Płyn Do Prania Czarnych Ubrań 1L – Opis:

Szukasz odpowiedniego detergentu do prania czarnych ubrań? Chcesz uniknąć wyblaknięcia, ale perfekcyjnie wyczyścić wszelkie trudne zabrudzenia i plamy? Płyn Perwoll Black to specjalna substancja, idealnie spełniająca swoją funkcję przy praniu ciemnych i czarnych tkanin. Perwoll zapobiega jakiejkolwiek zmianie koloru, nie odbarwia materiałów, a przy tym wygładza zniszczone włókna, dzięki czemu barwy są nadal trwałe i intensywne. Płyn do prania dostępny jest w litrowej butelce, której zawartość wystarczy 16 prań.

 • Kategoria: płyn do prania
 • Cena: 10,87zł

Woolite Color Płyn Do Prania 3,6L Nnhbygk36001

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Woolite Color Płyn Do Prania 3,6L Nnhbygk36001 – Opis:

Jednym z najchętniej wybieranych przez wielu klientów środków piorących jest Woolite Color. Ta udoskonalona formuła z łatwością usuwa wszelkie plamy oraz trudne to zmycia zabrudzenia, pozostawiając ubrania w nienaruszonym stanie. Płyn ten nadaje się zarówno do ręcznego prania, jak i do użytku w pralce. Doskonale pełni swoją funkcję w praniu ubrań o wysokim stopniu delikatności materiałów, zachowując ich kolor i blask, a także ułatwiając prasowanie, dzięki ochronie włókien tkaniny. Zamknięty w 3,6 litrowej butelce łagodny środek ma przyjemny, dopasowujący się do gustu wielu osób zapach.

 • Kategoria: płyn do prania
 • Cena: 23,36zł

lovela Hipoalergiczny płyn do prania 1,85L Family 12m+ do kolorów

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

lovela Hipoalergiczny płyn do prania 1,85L Family 12m+ do kolorów – Opis:

Hipoalergiczny płyn do prania Lovela Family to niezbędny środek do prania ubrań, jeśli w Twoim domu są małe dzieci. Jak wiadomo, skóra maluszka jest bardzo delikatna i wrażliwa na zbyt mocne formuły, dlatego producent Lovela wprowadził do oferty detergent, który jest połączeniem niesamowitej delikatności z substancją czynną, która idealnie rozpuszcza brud i plamy. Środek ten nadaje się zarówno do prania dziecięcych ubranek, ale równie skutecznie poradzi sobie z tkaninami dorosłych. Przebadany dermatologicznie, zamknięty w wygodnej butelce płyn wystarczy na około 28 prań.

 • Kategoria: płyn do prania
 • Cena: 20,43zł

Surf Płyn Do Prania Ubrań Do Koloru Tropikalna Lilia & Ylang Ylang 2 L

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Surf Płyn Do Prania Ubrań Do Koloru Tropikalna Lilia & Ylang Ylang 2 L – Opis:

Masz już dość zacieków na ubraniach? Szukasz środka, który równie skutecznie, jak proszek, poradzi sobie z zabrudzeniami na Twoich ubraniach? Żel do prania kolorowych ubrań od Surf to strzał w dziesiątkę. Detergent ten nadaje się do prania różnorodnych tkanin o mniej lub bardziej zaawansowanym stopniu zabrudzenia. Dodatkowo chroni materiały, nadaje im blask i eliminuje ryzyko wyblaknięcia lub sprania kolorów. Występuje on w 2 litrowej butelce o przyjemnym zapachu, która przy stosowaniu według zaleceń producenta wystarczy na 40 prań.

 • Kategoria: płyn do prania
 • Cena: 21,99zł