Płyn do higieny intymnej ranking

0
869
Najlepszy


płyn do higieny intymnej Provag Żel Dla Kobiet Do Ochrony I Pielęgnacji Okolic Intymnych 30g

9.8
Provag Żel Dla Kobiet Do Ochrony I Pielęgnacji Okolic Intymnych 30g
Wybór miesiąca


płyn do higieny intymnej Lactacyd Płyn Do Higieny Intymnej O Właściwościach Antybakteryjnych 200Ml

9.7
Lactacyd Płyn Do Higieny Intymnej O Właściwościach Antybakteryjnych 200Ml
Najpopularniejszy


płyn do higieny intymnej Ziaja - Intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym 200ml

9.5
Ziaja – Intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym 200ml

Najlepszy płyn do higieny intymnej w 2024

Na półkach każdej apteki, drogerii kosmetycznej, a nawet sklepów wielobranżowych spotkać można różnorodne środki myjące z przeznaczeniem do sfer intymnych. Tego typu specyfiki powinny być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Coraz bardziej popularne stają się także specjalnie skomponowane płyny, w pełni bezpieczne dla dzieci. O dobrych preparatach do higieny wrażliwych miejsc można mówić, jeśli nie zawierają w składzie mydła oraz sztucznych barwników. Wiele z nich zaś bogatych jest w pałeczki kwasu mlekowego, które mają za zadanie łagodzić ewentualnie podrażnienia i zapobiegać powstawaniu nowych, a przede wszystkim chronić naturalną florę bakteryjną strefy intymnej.

Płyn do higieny intymnej ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Provag Żel Dla Kobiet Do Ochrony I Pielęgnacji Okolic Intymnych 30g

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Provag Żel Dla Kobiet Do Ochrony I Pielęgnacji Okolic Intymnych 30g – Opis:

Żel pielęgnacyjno – ochronny od producenta Provag to doskonały przykład kosmetyku, w pełni dostosowanego do wszelkich potrzeb okolic intymnych. Jest on szczególnie polecany w przypadku różnorodnych podrażnień oraz zaburzeń równowagi mikrobiologicznej. Jego łagodna formuła wspomaga także utrzymanie właściwej higieny. Do zalet preparatu zaliczyć można lekką i delikatną konsystencję, która pod wpływem wody lekko się pieni i dokładnie myje każdy obszar. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej w użytkowaniu butelce z pompką o pojemności 30g.

 • Kategoria: płyn do higieny intymnej
 • Cena: 20,65zł

Lactacyd Płyn Do Higieny Intymnej O Właściwościach Antybakteryjnych 200Ml

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Lactacyd Płyn Do Higieny Intymnej O Właściwościach Antybakteryjnych 200Ml – Opis:

Specjalistycznym płynem do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych, dostępnym w aptekach oraz drogeriach, jest Lactacyd. Jest on szczególnie polecany kobietom ze skłonnościami do nawracających infekcji. Jego bogaty w kwas mlekowy skład, idealnie pomaga w utrzymywaniu naturalnego pH oraz łagodzi wszelkie podrażnienia. Jest na tyle delikatny, że może być stosowany przez kobiety w ciąży lub w trakcie menstruacji. Proponowany bezzapachowy preparat zamknięty został w buteleczce o pojemności 200 ml.

 • Kategoria: płyn do higieny intymnej
 • Cena: 15,94zł

Ziaja – Intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym 200ml

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Ziaja – Intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym 200ml – Opis:

Jednym z najbardziej znanych i korzystnych cenowo płynów do higieny intymnej jest Intima od producenta Ziaja, przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Proponowany preparat posiada w składzie kwas laktobionowy, który idealnie spełnia funkcję ochronną oraz łagodzi wszelkie podrażnienia. Stąd też polecany jest szczególnie dla osób o zmniejszonej tolerancji na zmiany oraz ze skłonnością do nawrotów infekcji bakteryjnych w okolicach miejsc intymnych. Delikatność i bezwonność to dodatkowe zalety płynu zamkniętego w butelce z pompką o pojemności 200 ml.

 • Kategoria: płyn do higieny intymnej
 • Cena: 6,88zł

Iladian Żel Do Higieny Intymnej 180ml

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Iladian Żel Do Higieny Intymnej 180ml – Opis:

Żel do higieny intymnej Iladian do fantastyczny kosmetyk, który sprawdzi się, jeśli szukasz delikatnego, a zarazem skutecznego preparatu do ochrony wrażliwych okolic. Proponowany produkt dokładnie nawilża, a tym samym wspomaga utrzymywanie prawidłowego poziomu pH. Zawarty w składzie wyciąg z żurawiny i lukrecji wykazuje ochronne działanie na układ moczowy oraz zapobiega przedostawaniu się grzybów i bakterii do pochwy. Żel jest hipoalergiczny, jego zapach jest delikatny, a wydajna buteleczka zawiera 180 ml kosmetyku, przeznaczonego do codziennego mycia.

 • Kategoria: płyn do higieny intymnej
 • Cena: 11,46zł

Ginexid ginekologiczna pianka 150ml

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Ginexid ginekologiczna pianka 150ml – Opis:

Ginekologiczny kosmetyk marki Ginexid to wspaniały produkt, występujący pod postacią delikatnej pianki, idealnej do mycia wrażliwych okolic intymnych. Skład preparatu bogaty jest w chlorheksydynę, wykazującą skuteczne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, łagodzący wszelkie podrażnienia wyciąg z rumianku oraz przyspieszający gojenie wyciąg z oczaru – niezastąpiony podczas różnorodnych zapaleń. Uczucie świeżości zaś gwarantuje mentol. Produkt przeznaczony jest dla kobiet na różnych etapach życia, bezpieczny także w trakcie połogu lub ciąży.

 • Kategoria: płyn do higieny intymnej
 • Cena: 31,65zł