Piekarniki parowe ranking

0
947
Piekarniki-parowe-ranking
Najlepszy


piekarnik parowy Piekarnik Beko BIS15300X

9.8
Piekarnik Beko BIS15300X
Wybór miesiąca


piekarnik parowy Piekarnik GOTIE GPP-400

9.7
Piekarnik GOTIE GPP-400
Najpopularniejszy


piekarnik parowy Piekarnik GORENJE GS879B

9.5
Piekarnik GORENJE GS879B

Najlepszy piekarnik parowy w 2024

Nowoczesnym technologicznie urządzeniem, idealnie sprawdzającym się w codziennym domowym przygotowywaniu zdrowych posiłków oraz w profesjonalnych kuchniach, jest piekarnik parowy, charakteryzujący się wygodnymi funkcjami – gotowania oraz pieczenia w jednym. Jego działanie opiera się na generacji łączącej gorące powietrze i parę, dzięki którym Twoje obiady będą smaczne i lekkie. Gotowanie na parze stało się bardzo popularne, gdyż pozwala zachować wyrafinowany smak potrawy, nie pozbawiając posiłku niezbędnych witamin, wartości odżywczych i substancji mineralnych.

Piekarniki parowe ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Piekarnik Beko BIS15300X

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Beko BIS15300X – Opis:

Urządzenie producenta Beko BIS15300X to fantastyczny piekarnik parowy, który idealnie wpasuje się w wolną lukę w Twojej kuchni. Sprzęt o szerokości 60 cm ma pojemność 71 litrów, a dzięki funkcji Steam Assisted oraz wbudowanemu pojemnikowi na wodę doskonale posłuży w przygotowywaniu codziennych posiłków przy pomocy pary. Jego dodatkowym atutem jest możliwość pieczenia 3D, które równomiernie rozkłada ciepło w piekarniku. Urządzenie jest również energooszczędne, gdyż należy do klasy energetycznej A.

 • Kategoria: piekarnik parowy
 • Cena: 1 279,00zł

Piekarnik GOTIE GPP-400

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik GOTIE GPP-400 – Opis:

Chcesz zamienić swoje urządzenie do pieczenia na nowszy i lepszy model? Piekarnik parowy Gotie GPP-400 będzie idealnym wyborem. W pełnej klasie wypełni on lukę w kuchni o szerokości poniżej 56 cm. Sprzęt Gotie o pojemności 40 litrów oraz mocy 2100 W charakteryzuje połączenie technologii mikroprocesorowej z funkcjonalnością. Dzięki tym cechom upiecze, rozmrozi i podgrzeje potrawy przy pomocy 10 – stopniowej regulacji pary, co pozwoli na utrzymanie wykwintnego smaku wszystkim przygotowywanym posiłkom.

 • Kategoria: piekarnik parowy
 • Cena: 1 499,00zł

Piekarnik GORENJE GS879B

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik GORENJE GS879B – Opis:

Planujesz remont kuchni i wymianę sprzętu AGD na nowy? Jednym z nowoczesnych i funkcjonalnych sprzętów, przydatnych w sercu Twojego domu, który spełni Twoje wszelkie możliwe oczekiwania, jest piekarnik parowy Gorenje GS879B o klasie energetycznej A i pojemności 71 litrów. Zapewnia on równomierną cyrkulację powietrza MultiFlow oraz możliwość pieczenia, podgrzewania lub rozmrażania kilku potraw jednocześnie. Zaletą piekarnika jest także funkcja AquaClean, dzięki której Twoje urządzenie zawsze będzie czyste, bez zbędnego i męczącego szorowania.

 • Kategoria: piekarnik parowy
 • Cena: 4 989,00zł

Piekarnik Electrolux KOCBP39WX

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Electrolux KOCBP39WX – Opis:

Jesteś zwolennikiem wszelkich nowinek technologicznych i planujesz wymianę swojego starego piekarnika na nowy, to urządzenie parowe KOCBP39WX od Electrolux jest świetnym rozwiązaniem. Sprzęt pozwala na pieczenie oraz odgrzewanie różnorodnych potraw, które dzięki technologii pary i funkcji SteamCrips pozostają soczyste i smaczne. Kontrolowaniem stanu przygotowywanego jedzenia zajmuje się praktyczna termosonda, która wyłącza piekarnik w momencie, gdy potrawa nadaje się do spożycia. Urządzenie może być sterowane za pomocą Wi-Fi, a dotykowy ekran pozwala na szybką i łatwą zmianę ustawień.

 • Kategoria: piekarnik parowy
 • Cena: 3 990,00zł

Piekarnik Candy Piekarnik z czyszczeniem parowym FCP625NXL

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Candy Piekarnik z czyszczeniem parowym FCP625NXL – Opis:

Nowoczesnym modelem piekarnika parowego o klasie energetycznej A+, o pojemności 69 litrów i maksymalnej, a zarazem standardowej szerokości 60 cm, jest urządzenie FCP62NXL od marki Candy. Technologia pary pozwala na równomierne pieczenie kilku potraw jednocześnie, ale także na wygodne czyszczenie trudnych zabrudzeń. Urządzenie cechują 3 praktyczne funkcje – cook light, soft cook oraz pizza, które w zależności od wyboru doskonale spełnią swoją rolę i sprawiają, że jedzenie jest wyjątkowo smaczne i soczyste. Atutem jest także wygodny w użytkowaniu dotykowy panel sterowania.

 • Kategoria: piekarnik parowy
 • Cena: 999,00zł