Piekarniki do zabudowy ranking

0
443
Najlepszy


piekarnik do zabudowy Piekarnik Bosch ParaPlus HSG636BB1

9.8
Piekarnik Bosch ParaPlus HSG636BB1
Wybór miesiąca


piekarnik do zabudowy Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost

9.7
Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost
Najpopularniejszy


piekarnik do zabudowy Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB

9.5
Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB

Najlepszy piekarnik do zabudowy w 2024

Piekarnik to jeden z tych sprzętów, którego wybór stawia przed wieloma osobami nie lada wyzwanie w trakcie meblowania nowej kuchni czy wymiany zepsutego urządzenia na nowe. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły wprowadzić na rynek piekarniki do zabudowy, które można bardzo łatwo ukryć w zabudowie kuchennej, co idealnie łączy funkcjonalność z estetycznym designem. Wybór ten zależy głównie od rodzaju zabudowy, w jakiej zostanie zamontowany ten sprzęt. Warto też zwracać uwagę na wbudowane funkcje piekarnika oraz bezpieczeństwo jego użytkowania.

Piekarniki do zabudowy ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: maj, 2024

Piekarnik Bosch ParaPlus HSG636BB1

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Bosch ParaPlus HSG636BB1 – Opis:

Piekarnik ParaPlus HSG36BB1 marki Bosch to fantastyczne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Wzrok przykuwa przede wszystkim elegancki, pasujący do wielu styli wnętrz design. Oprócz standardowych możliwości piekarnik wyposażony został w wiele praktycznych funkcji, takich jak równomierna dystrybucja ciepła, pieczenie w niskiej temperaturze oraz rozmrażanie. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje chłodny front, a wygodę i komfort pieczenia teleskopowe prowadnice wysuwające blachy. Utrzymanie piekarnika w czystości zaś zapewnia specjalna powłoka absorbująca tłuszcz.

 • Kategoria: piekarnik do zabudowy
 • Cena: 4 249,00zł

Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Electrolux EOB7S31Z SteamBoost – Opis:

Piekarnik do zabudowy Electrolux EOB7S31Z SteamBoost to wyjątkowe połączenie funkcjonalności ze stylowym wyglądem. Seria ta stworzona została z myślą o prawdziwych pasjonatach kuchennych eksperymentów. Wbudowana funkcja pary umożliwia nie tylko szybkie i smaczne gotowanie ulubionych warzyw, mięsa lub ryb, ale także łatwe czyszczenie. Dodatkowym atutem sprzętu jest termosonda, która intuicyjnie kontroluje proces pieczenia, wyłączając piekarnik, kiedy potrawa jest gotowa do spożycia. Model charakteryzuje nietuzinkowa pojemność 70 l, energooszczędna klasa A+ oraz wydajna moc 3500 W.

 • Kategoria: piekarnik do zabudowy
 • Cena: 3 048,98zł

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB – Opis:

Bardzo atrakcyjną propozycją piekarnika do zabudowy jest urządzenie Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB, który wyróżnia opcja Dual Cook, czyli jednoczesne przygotowywanie dwóch różnorodnych potraw. Fantastyczną funkcją w tym wypadku jest także Flex Door oraz Auto Menu, z 50 zaprogramowanymi przepisami kulinarnymi. Cechą charakterystyczną jest 75 litrowa pojemność, która pozwala na pieczenie sporej ilości produktów przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. Dotykowe sterowanie umożliwia szybkie i łatwe ustawienie wszelkich parametrów, a czyszczenie parowe pomaga utrzymać piekarnik w sterylnej czystości.

 • Kategoria: piekarnik do zabudowy
 • Cena: 2 529,00zł

Piekarnik Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS – Opis:

Szukając dobrej jakości sprzętu AGD do swojej nowej kuchni, warto przyjrzeć się fantastycznym funkcjom i parametrom piekarnika Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS. Ten spory wielkościowo piekarnik posiada możliwość przygotowywania czterech różnych potraw jednocześnie, bez ryzyka łączenia się zapachów. Oszczędność energii zaś oraz szybsze pieczenie zapewnia klasa energetyczna A+, ale również system Ready2Cook. Za nietuzinkowy design odpowiada elegancki kolor i styl, ale także łatwy i wygodny w obsłudze dotykowy panel. Teleskopowe prowadnice oraz samooczyszczenie się to dodatkowe zalety piekarnika.

 • Kategoria: piekarnik do zabudowy
 • Cena: 2 429,00zł

Piekarnik Amica ED57529B X-TYPE PYRO

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Piekarnik Amica ED57529B X-TYPE PYRO – Opis:

Piekarnik Amica ED57529B X-TYPE PYRO to przykład atrakcyjnego cenowo urządzenia, który przyciąga swoją uwagę zarówno nowoczesnym, jak i eleganckim designem. Z uwagi na dużą pojemność – 77 litrów oraz praktyczne funkcje, takie jak termoobieg, regulacja temperatury w zakresie od 30 do 280 stopni oraz równomierne pieczenie, przygotowywanie potraw staje się szybkim i łatwym procesem. Fantastycznymi zaletami są także zimny front oraz funkcja samooczyszczania się, która pozwoli utrzymać piekarnik w idealnej czystości.

 • Kategoria: piekarnik do zabudowy
 • Cena: 1 799,00zł