Pianino cyfrowe ranking

0
774
Najlepszy


pianino cyfrowe Yamaha YDP-145 B - pianino cyfrowe

9.8
Yamaha YDP-145 B – pianino cyfrowe
Wybór miesiąca


pianino cyfrowe KURZWEIL KA 130

9.7
KURZWEIL KA 130
Najpopularniejszy


pianino cyfrowe Yamaha P-125 B

9.5
Yamaha P-125 B

Najlepszy pianino cyfrowe w 2024

Pianino cyfrowe to fantastyczna alternatywa dla wszystkich tych osób, które nie mogą pozwolić sobie na tradycyjne pianino. Jest przykładem niebagatelnego instrumentu muzycznego, którego dźwięki mogą docierać do szerszego grona odbiorców. W dobie nowoczesnej technologii pianina te mogą pochwalić się wieloma funkcjami, typu wydobywaniem różnorodnych odgłosów czy dźwięków. Pianina te sprawdzą się doskonale zarówno dla zaawansowanych muzyków, jak i amatorów dobrej muzyki. Ogromnym ich atutem jest możliwość zagrania lub nauczenia się wielu unikalnych kompozycji.

Pianino cyfrowe ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

WYBÓR MIESIĄCA

KURZWEIL KA 130

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 2 930,00zł

NAJLEPSZY

Yamaha P-125 B

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 2 992,00zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 2 059,00zł

Yamaha YDP-145 B – pianino cyfrowe

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Yamaha YDP-145 B – pianino cyfrowe – Opis:

Pianino cyfrowe Yamaha YDP-145 B to rewelacyjne urządzenie, które może pochwalić się innowacyjnymi możliwościami, zaawansowanymi parametrami oraz stylowym designem. Z każdym dotykiem wybranego klawisza ze sprzętu wydobywa się czyste, luksusowe brzmienie, które jest miodem dla uszu każdego muzyka. Model ten może wydać z siebie 10 różnorodnych brzmień, a wszystko to przy pomocy 1920 głosowej polifonii. Dwuśladowy rejestrator umożliwia stworzenie i zapisanie jednego, wybranego przez siebie utworu.

 • Kategoria: pianino cyfrowe
 • Cena: 4 239,00zł

KURZWEIL KA 130

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

KURZWEIL KA 130 – Opis:

Pianino Kurzweil KA 130 to doskonały instrument, który sprawdzi się zarówno w zaciszu Twojego domu, jak i w instytucjach prowadzących edukacyjną działalność muzyczną. Pianino zostało wyposażone w 88 klawiszy Hammer Action o wysokiej jakości brzmienia, 6 ustawień ich czułości oraz wyświetlacz LED 7-segmentowy. Jego dodatkowym atutem są wyjście stereo RCA, interfejs midi usb plug and play oraz 3 pedały nożne – sostenuto, soft i sustain. Ważnym elementem jest też wbudowany metronom. Z uwagi na stylowe wykończenie i eleganckie kolory, model ten stanie się honorowym instrumentem w każdym miejscu.

 • Kategoria: pianino cyfrowe
 • Cena: 2 930,00zł

Yamaha P-125 B

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Yamaha P-125 B – Opis:

Jeśli szukasz dobrej jakości pianina cyfrowego w dobrej cenie, koniecznie wybierz model P-125 B marki Yamaha. Może on się pochwalić wspaniale brzmiącą klawiaturą młoteczkową Graded Hammer Standard, która w połączeniu z zastosowanym modułem Pure CF Soun Engine gwarantuje czyste i realistyczne brzmienie każdego wydobywającego się dźwięku. Powierzchnia klawiszy jest gładka, przyjemna w dotyku, a dzięki matowemu wykończeniu górnych elementów wspaniale cieszy oko. Na uwagę zasługuje też waga pianina – 12 kg oraz moc głośników – 14 W.

 • Kategoria: pianino cyfrowe
 • Cena: 2 992,00zł

Korg B2 WH

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Korg B2 WH – Opis:

Model pianina cyfrowego B2 WH od Korg to fantastyczny sprzęt, który będzie Twoim idealnym kompanem w trakcie pierwszych muzycznych podrygów. Cieszy się on sporą popularnością ze względu na nowoczesne oprogramowanie i innowacyjne funkcje, zapewniające doskonały dźwięk, zbliżony do muzyki wydobywającej się z pianina akustycznego. Model ten oferuje aż 12 nietuzinkowych brzmień. Wyposażony został w 3 pedały, z których pomocą gra staje się czystą przyjemnością. Dołączony do zestawu statyw to wyjątkowa zaleta, ułatwiająca użytkowanie oraz zapewniająca muzykowi wygodę i komfort.

 • Kategoria: pianino cyfrowe
 • Cena: 2 059,00zł

Casio GP510 Grand Hybrid Polished Ebony pianino cyfrowe

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Casio GP510 Grand Hybrid Polished Ebony pianino cyfrowe – Opis:

Ostatnią propozycją pianina cyfrowego jest najnowocześniejszy model na rynku z serii Grand Hybrid, czyli Casio GP510 Grand Hybrid Polished Ebony. Idealny dla zaawansowanych muzyków oraz osób amatorsko związanych z dobrymi kawałkami. Model może pochwalić się fantastycznym nagłośnieniem, które gwarantuje luksusowe i czyste brzmienie. Wszystkie klawisze są bardzo czułe na dotyk, dlatego gra jest bardzo lekka i przyjemna. Ogromną zaletą pianina są wbudowane 3 brzmienia słynnych fortepianów, zamknięte w jednym instrumencie.

 • Kategoria: pianino cyfrowe
 • Cena: 19 499,00zł