Patelnia do pancakes ranking

0
883
Patelnia-do-pancakes-ranking
Najlepszy


patelnia do pancakes Nava Patelnia Granitowa Nature Do Smażenia Jajek Naleśników Pancakes Na Jajka 26Cm

9.8
Nava Patelnia Granitowa Nature Do Smażenia Jajek Naleśników Pancakes Na Jajka 26Cm
Wybór miesiąca


patelnia do pancakes Kinghoff Patelnia Do Naleśników Pancakes 25Cm Granitowa

9.7
Kinghoff Patelnia Do Naleśników Pancakes 25Cm Granitowa
Najpopularniejszy


patelnia do pancakes Berlinger Haus Patelnia Granitowa Do Naleśników 25Cm Red Metallic Line

9.5
Berlinger Haus Patelnia Granitowa Do Naleśników 25Cm Red Metallic Line

Najlepszy patelnia do pancakes w 2024

Szczególnym zainteresowaniem wśród wielu osób cieszą się patelnie o specjalnym zastosowaniu, w tym patelnie do pancakes. Pyszne amerykańskie placki uwielbiane są zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci, a dzięki odpowiedniemu urządzeniu, można cieszyć się także wspaniałym efektem wizualnym na talerzu. Ciasto pieczone na specjalnej patelni otrzymuje idealnie równy kształt, nie rozlewa się, a na odpowiedniej powłoce nie wymaga użycia tłuszczu, nie przywiera do sprzętu i nie przypala się. Ceny takich patelni wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, w zależności od modelu, powłoki, rozmiaru i kompatybilności z kuchenkami.

Patelnia do pancakes ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Nava Patelnia Granitowa Nature Do Smażenia Jajek Naleśników Pancakes Na Jajka 26Cm

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Nava Patelnia Granitowa Nature Do Smażenia Jajek Naleśników Pancakes Na Jajka 26Cm – Opis:

Jeśli jesteś fanem amerykańskich śniadań i chcesz, żeby Twoje placuszki ucieszyły oko każdego, nawet najmłodszego domownika, powinieneś zakupić patelnię granitową firmy Nava z serii Nature o średnicy 26 cm. Nadające się do kuchenek gazowych, elektrycznych i ceramicznych urządzenie, wyposażone zostało w cztery wgłębienia, na pięciu warstwach powłoki granitowej, niezwykle odpornej na zarysowania i wysokie temperatury, które pozwolą stworzyć prawidłowo wysmażone, o równomiernym kształcie smaczne placki. Patelnia ta występuje w klasycznych kolorach – dominujący czarny i brązowy oraz może być myta w zmywarce.

 • Kategoria: patelnia do pancakes
 • Cena: 85,49zł

Kinghoff Patelnia Do Naleśników Pancakes 25Cm Granitowa

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Kinghoff Patelnia Do Naleśników Pancakes 25Cm Granitowa – Opis:

Szukasz funkcjonalnej patelni, idealnej do smażenia placków, jajek czy naleśników? Model Kh3930 od Kingshoff o średnicy 25 cm jest wszystkim, czego potrzebujesz. Specjalna, nieprzywierająca, odporna na uszkodzenia mechaniczne powłoka granitowa pomoże stworzyć fantastyczne, odpowiednio wysmażone placki, bez ryzyka przywierania lub przypalenia. Rączka produktu, wykonana z nienagrzewającego się materiału, pomaga w przygotowywaniu różnorodnych przysmaków. Atutem wysokiej jakości patelni, służącej również do smażenia naleśników i innych potraw, jest atrakcyjnie niska cena.

 • Kategoria: patelnia do pancakes
 • Cena: 29,50zł

Berlinger Haus Patelnia Granitowa Do Naleśników 25Cm Red Metallic Line

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Berlinger Haus Patelnia Granitowa Do Naleśników 25Cm Red Metallic Line – Opis:

Dobrej jakości patelnia jest atutem każdej kuchni. Modelem, stworzonym z najwyżej klasy materiałów o wysokim współczynniku twardości i odporności, jest 25 cm wariant Bh1272 Red Metallic Line producenta Berlinger Haus. Przystosowana jest do mycia w zmywarce i do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnej i halogenowej, a także posiada system Turbo Induction, wspomagający szybkie nagrzewanie się i oszczędność około 35% energii. Sprzedawana w pięknym burgundowym, metalicznym kolorze oraz w bardzo zachęcającej cenie.

 • Kategoria: patelnia do pancakes
 • Cena: 79,99zł

G3Ferrari G10306

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

G3Ferrari G10306 – Opis:

Twoje dzieci kochają amerykańskie placki lub naleśniki na śniadanie, a Ty masz już dość mozolnego i czasochłonnego smażenia na zwykłej patelni? Rozwiązaniem Twojego problemu jest elektryczna, aluminiowa i nieprzywierająca o 20 centymetrach średnicy patelnia G3Ferrari G10306, której konstrukcja pozwala na zanurzenie urządzenia w cieście, tak, aby po kilku sekundach móc cieszyć się wspaniałym wypiekiem. G3Ferrari można zawsze łatwo chwycić za rączkę, która dzięki izolacji, nie nagrzewa się, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa.

 • Kategoria: patelnia do pancakes
 • Cena: 95,99zł

TEFAL Super Start 25 cm C2733853

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

TEFAL Super Start 25 cm C2733853 – Opis:

Częstym daniem na śniadanie lub obiad w Twoim domu są pancakes i naleśniki? Powinieneś zaopatrzyć się w patelnię Tefal Super Start o średnicy 25 centymetrów, wyposażoną w nieprzywierającą aluminiową powłokę, dzięki której smażenie staje się czystą przyjemnością. Patelnia idealnie sprawdzi się w stosowaniu na kuchence gazowej oraz indukcyjnych. Jej przydatną w użytkowaniu funkcją jest wskaźnik Thermo Signal, który informuje za pomocą czerwonego koloru, że sprzęt jest gotowy do użycia. Urządzenie z powodzeniem może być myte w zmywarce.

 • Kategoria: patelnia do pancakes
 • Cena: 89,00zł