Pasta do wrażliwych zębów ranking

0
894
Najlepszy


pasta do wrażliwych zębów elmex Sensitive Professional Repair & Prevent terapeutyczna pasta do zębów na nadwrażliwość i ochrona dziąseł 75 ml

9.8
elmex Sensitive Professional Repair & Prevent terapeutyczna pasta do zębów na nadwrażliwość i ochrona dziąseł 75 ml
Wybór miesiąca


pasta do wrażliwych zębów GUM SensiVital+ Pasta na nadwrażliwość zębów o podwójnym działaniu 75ml

9.7
GUM SensiVital+ Pasta na nadwrażliwość zębów o podwójnym działaniu 75ml
Najpopularniejszy


pasta do wrażliwych zębów Ziaja Mintperfekt Sensitiv Pasta Stomatologiczna Zmniejszająca Nadwrażliwość 75ml

9.5
Ziaja Mintperfekt Sensitiv Pasta Stomatologiczna Zmniejszająca Nadwrażliwość 75ml

Najlepszy pasta do wrażliwych zębów w 2024

Nadwrażliwość dziąseł to jedna z popularniejszych dolegliwości, z jaką boryka się obecnie wiele osób. Do przyczyn tej przypadłości zaliczyć można stosowanie nieodpowiednich past, zbyt mocne szczotkowanie zębów lub cofnięcie dziąseł, które skutkują odsłonięciem szyjek zębowych oraz tarciem szkliwa. Jak więc rozpoznać ten problem? Jeśli podczas mycia zębów lub jedzenia towarzyszy Ci kłujący, przenikliwy, trudny do zniesienia ból, można stwierdzić, że zmagasz się z nadwrażliwością dziąseł. Najlepszym sposobem na eliminację dolegliwości jest wdrożenie do codziennego stosowania odpowiedniej pasty do mycia zębów, której bogaty skład odpowiednio ochroni dziąsła i szyjki zębowe, a także zapobiegnie nawracaniu przykrego problemu.

Pasta do wrażliwych zębów ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: maj, 2024

elmex Sensitive Professional Repair & Prevent terapeutyczna pasta do zębów na nadwrażliwość i ochrona dziąseł 75 ml

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

elmex Sensitive Professional Repair & Prevent terapeutyczna pasta do zębów na nadwrażliwość i ochrona dziąseł 75 ml – Opis:

Terapeutyczna pasta Sensitive Professional Repair & Prevent producenta Elmex to fantastyczna propozycja dla osób zmagających się z nadwrażliwością dziąseł. Cechą charakterystyczną preparatu jest obecność technologii Pro Argin, wykorzystywanej również przez stomatologów, której zadaniem jest przynoszenie szybkiej i długotrwałej ulgi w przenikliwym bólu, spowodowanym przez odsłonięte szyjki zębowe. Zamknięta w wygodnej w użytkowaniu tubce o pojemności 75 ml pasta może być stosowana wyłącznie przez osoby dorosłe.

 • Kategoria: pasta do wrażliwych zębów
 • Cena: 14,75zł

GUM SensiVital+ Pasta na nadwrażliwość zębów o podwójnym działaniu 75ml

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

GUM SensiVital+ Pasta na nadwrażliwość zębów o podwójnym działaniu 75ml – Opis:

Jeśli borykasz się z problemem nadwrażliwości zębów, koniecznie wypróbuj pastę o podwójnym działaniu SensiVital+ od marki GUM. Preparat zawiera w składzie hydroksyapatyt, który jest odpowiedzialny za uszczelnienie kanalików chroniących zębinę, co w efekcie zapobiega powstawaniu bolesnych i nieestetycznych ubytków. Ważną rolę odgrywa też azotan potasu, który miejscowo znieczula odsłonięte zakończenia nerwowe, które są głównym sprawcą przenikliwego bólu. Komfortowe użytkowanie gwarantuje przystępny, miętowy smak.

 • Kategoria: pasta do wrażliwych zębów
 • Cena: 15,90zł

Ziaja Mintperfekt Sensitiv Pasta Stomatologiczna Zmniejszająca Nadwrażliwość 75ml

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Ziaja Mintperfekt Sensitiv Pasta Stomatologiczna Zmniejszająca Nadwrażliwość 75ml – Opis:

Pasta stomatologiczna Mintperfekt Sensitiv od znanej marki Ziaja to nietuzinkowy, zamknięty w wygodnej 75 mililitrowej tubce, preparat zmniejszający nadwrażliwość dziąseł. W składzie produktu zauważyć można substancje typu krzemionka, azotan potasu oraz fluor, które w połączeniu wykazują silne działanie przeciwpróchnicze, łagodzą kłujący ból zębów i chronią odsłonięte szyjki zębowe. Zgodnie z zaleceniami pasta może być stosowana u dzieci powyżej 6 roku życia i dorosłych. Atutem preparatu jest także przyjemny, odświeżający i miętowy smak.

 • Kategoria: pasta do wrażliwych zębów
 • Cena: 6,99zł

Sensodyne Nadwrażliwość i Dziąsła Mint Pasta do zębów wrażliwych 75ml

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Sensodyne Nadwrażliwość i Dziąsła Mint Pasta do zębów wrażliwych 75ml – Opis:

Jedną z popularniejszych marek produkujących rewelacyjne oraz skuteczne pasty chroniące dziąsła i zęby przed nadwrażliwością jest Sensodyne. Preparat charakteryzuje się dwukierunkowym działaniem, co pomaga zwalczać nieprzyjemny ból, usuwa wszelkie bakterie, a także ochrania wrażliwe obszary jamy ustnej, tworząc specjalną warstwę ochronną. Regularnie stosowana znacznie poprawia stan dziąseł. Dodatkowym atutem jest niski współczynnik ścieralności, istotny w trakcie delikatnego szczotkowania zębów. Jedna tubka zawiera 75 ml wydajnego preparatu, idealnego do codziennego użytku.

 • Kategoria: pasta do wrażliwych zębów
 • Cena: 18,00zł

Zdrovit Lacalut Pasta Do Zębów Activ&Sensitiwe Ochrona Dziąseł&Nadwrażliwość 75ml

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Zdrovit Lacalut Pasta Do Zębów Activ&Sensitiwe Ochrona Dziąseł&Nadwrażliwość 75ml – Opis:

Pasta do zębów Activ&Sensitive marki Lacalut to preparat, który zasługuje na uwagę, jeśli mowa o skutecznych środkach do ochrony dziąseł, zębów i jamy ustnej. Produkt został stworzony głównie z myślą o redukcji przenikliwego bólu związanego z odsłoniętymi szyjkami zębowymi oraz eliminacją zbyt dużej ścieralności szkliwa. Codziennie stosowana może z powodzeniem zastąpić standardową papkę do odpowiedniej higieny zębów. Za niezwykle atrakcyjną cenę można otrzymać 75 ml preparatu zamkniętego w wygodnej w użytkowaniu tubce, ułatwiającej aplikację wprost na szczoteczkę.

 • Kategoria: pasta do wrażliwych zębów
 • Cena: 27,17zł