Orbitrek ranking

0
619
Najlepszy


orbitrek Kettler Optima 800 5610

9.8
Kettler Optima 800 5610
Wybór miesiąca


orbitrek Kettler Elipso P

9.7
Kettler Elipso P
Najpopularniejszy


orbitrek Zipro Hulk Rs

9.5
Zipro Hulk Rs

Najlepszy orbitrek w 2024

Nowoczesne możliwości technologiczne umożliwiają stworzenie niewielkim kosztem siłowni w zaciszu własnego domu. Jednym ze sprzętów, który doskonale wspomaga walkę z nadprogramowymi kilogramami, ułatwia wyszczuplanie i rzeźbienie sylwetki, a także dba o poprawę kondycji, jest orbitrek. Ćwiczenia z użyciem proponowanego przyrządu angażują zarówno górne, jak i dolne partie ciała, co przynosi efektywne skutki wysiłku. Idealnie sprawdzi się dla osób, które nie mają chęci lub czasu na regularne wizyty na siłowni. Sprzęt cieszy się sporą popularnością, gdyż można dbać o swoje ciało w dowolnym momencie dnia, nawet oglądając ulubione programy telewizyjne.

Orbitrek ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

NAJPOPULARNIEJSZY

Kettler Optima 800 5610 – orbitrek

9.8

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 11 191,00zł

WYBÓR MIESIĄCA

Kettler Elipso P

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 3 799,00zł

NAJLEPSZY

Zipro Hulk Rs

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 149,00zł

Kettler Optima 800 5610

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Kettler Optima 800 5610 – Opis:

Jednym z najnowocześniejszych modeli orbitreków dostępnych na rynku jest Optima 800 od marki Kettler. Ten elektromagnetyczny, stabilny i w pełni bezpieczny sprzęt wyposażony został w 15 programów treningowych, różniących się intensywnością wykonywanych ćwiczeń. Maksymalne obciążenie orbitreka pozwala na wysiłek fizyczny osobom o wadze nieprzekraczającej 150 kg. Doskonałe, ulepszone technologiczne parametry to długość kroku 480 mm i rozstaw stopek 190 mm. Dodatkowym atutem jest duży i czytelny wyświetlacz informujący użytkownika o przebytych kilometrach, spalonych kaloriach, czasie treningu i przeciętnej prędkości.

 • Kategoria: orbitrek
 • Cena: 11 191,00zł

Kettler Elipso P

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Kettler Elipso P – Opis:

Orbitrek Elipso od producenta Kettler to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz stworzyć w zaciszu własnego domu niewielką siłownię i w dowolnym momencie dnia wraz z profesjonalnym sprzętem rzeźbić i budować swoją sylwetkę. 12 wbudowanych programów treningowych umożliwia dostosowanie intensywności ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Na uwagę zasługuje też jego nowoczesny design oraz stabilna i wytrzymała rama z antypoślizgowymi, w pełni bezpiecznymi elementami wykończeniowymi. Maksymalne obciążenie orbitreka to 130 kg.

 • Kategoria: orbitrek
 • Cena: 3 799,00zł

Zipro Hulk Rs

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Zipro Hulk Rs – Opis:

Orbitrek magnetyczny Hulk Rs producenta Zipro to unowocześniony i rozbudowany technologicznie sprzęt, który doskonale sprawdzi się na profesjonalnych siłowniach oraz w zaciszu własnego domu. Ergonomiczne pokrętło umożliwia ustawienie jednego z 8 stopni regulacji oporu, co pozwala ustawić intensywność treningu do potrzeb użytkownika. Wbudowany komputer z czytelnym wyświetlaczem na bieżąco informuje o czasie ćwiczeń, spalonych kaloriach i pokonanym dystansie, a dodatkowe sensory kontrolują tętno. 150 kg to maksymalne obciążenie polecanego orbitreka.

 • Kategoria: orbitrek
 • Cena: 1 149,00zł

Coden Fitness Orbitrek Magnetyczny Coden 700

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Coden Fitness Orbitrek Magnetyczny Coden 700 – Opis:

Coden 700 to wyjątkowy model orbitreka od marki Coden Fitness. Oprócz fantastycznych parametrów technicznych, w tym 9 kilogramowe koło zamachowe, sprzęt charakteryzują niewielkie rozmiary pozwalające na ćwiczenia w domowym zaciszu oraz ponadczasowy, przykuwający wzrok design. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania gwarantuje solidna rama z wytrzymałej stali oraz uchwyty wykończone antypoślizgową, poliuretanową pianką. Nakładki poziomujące oraz ergonomiczne pokrętło to dodatkowe elementy, umożliwiające wypoziomowanie i ustawienie poziomu intensywności ćwiczeń według indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • Kategoria: orbitrek
 • Cena: 639,00zł

Tectake Orbitrek I Rower Stacjonarny Do Fitnessu 401716

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Tectake Orbitrek I Rower Stacjonarny Do Fitnessu 401716 – Opis:

Urządzenie marki Tectake to wyjątkowy przykład idealnego połączenia orbitreka z rowerkiem stacjonarnym w jednym. Regularne korzystanie z tego typu sprzętów pozwala w domowym zaciszu osiągnąć oczekiwane efekty treningów. Dużym udogodnieniem jest regulacja intensywności ćwiczeń, antypoślizgowe uchwyty z pianki poliuretanowej oraz duży, czytelny wyświetlacz, informujący użytkownika o ilości spalonych kalorii, dystansie lub czasie treningu. Wyposażony w czterokilogramowe koło zamachowe orbitek jest szybki i łatwy w montażu, a jego maksymalne obciążenie to 100 kg.

 • Kategoria: orbitrek
 • Cena: 695,99zł