Odstraszacze na krety ranking

0
1179
Odstraszacze-na-krety-ranking
Najlepszy


odstraszacz na krety Bros Karbid 1kg Odstraszacz Kretów Środek Na Krety

9.8
Bros Karbid 1kg Odstraszacz Kretów Środek Na Krety
Wybór miesiąca


odstraszacz na krety Bros Odstraszacz Solarny Na Krety Sonic

9.7
Bros Odstraszacz Solarny Na Krety Sonic
Najpopularniejszy


odstraszacz na krety Bros Odstraszacz Na Krety i Gryzonie Sonic Solarny

9.5
Bros Odstraszacz Na Krety i Gryzonie Sonic Solarny

Najlepszy odstraszacz na krety w 2024

Piękny i zadbany ogród jest cudowną wizytówką każdego domu. Jednak urok kwiatów, krzewów oraz grządki z warzywami łatwo mogą zniszczyć różnorodne gryzonie i uprzykrzyć życie niejednego ogrodnika. Odstraszacze na krety to fantastyczne urządzenia lub środki, które w skuteczny i często naturalny sposób wypędzić krety, myszy, nornice i mnóstwo innych gryzoni. Zwalczanie szkodników jest często trudnym i żmudnym procesem, jednak przy wyborze odpowiednich, najnowszej generacji preparatów, odstraszenie gryzoni przebiegnie w przystępny sposób.

Odstraszacze na krety ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Bros Karbid 1kg Odstraszacz Kretów Środek Na Krety

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Bros Karbid 1kg Odstraszacz Kretów Środek Na Krety – Opis:

Najpopularniejsza marka Bros, znana z produkcji skutecznych środków do zwalczania szkodników, posiada w swoim szerokim asortymencie też preparaty odstraszające krety. Jednym z nich jest karbid w postaci granulek, które wysypane na powierzchnie ziemi, głównie w krecich kopcach, pod wpływem naturalnej wilgoci zawartej w glebie wydzielają acetylen, którego nieprzyjemny zapach odstrasza krety oraz nornice, zamieszkałe w specjalnych podziemnych korytarzach. Jedno opakowanie preparatu to aż 1 kg granulowanego karbidu.

 • Kategoria: odstraszacz na krety
 • Cena: 14,50zł

Bros Odstraszacz Solarny Na Krety Sonic

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Bros Odstraszacz Solarny Na Krety Sonic – Opis:

Fantastycznym, skutecznym urządzeniem zwalczającym krety, nornice oraz inne ziemne gryzonie, jest solarny odstraszacz, który w naturalny i przyjazny dla środowiska sposób pomaga pozbyć się szkodliwych gryzoni, bez wykorzystywania silnych środków chemicznych. Sprzęt zasilany jest energią słoneczną, a promień działania sięga do 20 m wokół, co jest niepodważalnym atutem tego urządzenia. Wytwarza on drgania oraz fale dźwiękowe, które są nieprzyjemne dla wszelkich szkodników. Odstraszacz sprawdza się podczas każdej pory roku i różnych warunków pogodowych.

 • Kategoria: odstraszacz na krety
 • Cena: 56,00zł

Bros Odstraszacz Na Krety i Gryzonie Sonic Solarny

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Bros Odstraszacz Na Krety i Gryzonie Sonic Solarny – Opis:

Odstraszacz solarny od marki Bros jest wspaniałym urządzeniem, działającym w zależności od rodzaju ziemi na powierzchni do 650 m2, które znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie, w którym pojawiły się krety lub inne gryzonie. Zasada jego działania polega na emitowaniu co 3 sekundy przystępnego dla ludzkiego słuchu dźwięku i specjalnych drgań, nieprzyjemnych dla wszystkich szkodników, posiadających zmysł słuchu. Nie wymaga on użycia baterii, gdyż energia słoneczna jest dla tego sprzętu wystarczającym zasilaniem.

 • Kategoria: odstraszacz na krety
 • Cena: 48,99zł

No-Pest Odstraszacz Na Krety No-Mole Ultra Fogger

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

No-Pest Odstraszacz Na Krety No-Mole Ultra Fogger – Opis:

Marzysz o pięknym, cudownie wyglądającym ogrodzie, ale krety i nornice spędzają Ci sen z powiek? Najlepszym środkiem, działającym bezpośrednio w miejscu przebywania szkodników, jest odstraszacz No-Mole Ultra Fogger od marki No-Pest, który po wciśnięciu spustu wystarczy umieścić w kopcu kreta, a preparat pod wpływem wysokiego ciśnienia zrobi resztę za Ciebie! Ten skuteczny, nietoksyczny środek działa aż do 100 m2, a zawarte w niej substancje odstraszają gryzonie aż do 12 tygodni od aplikacji zamgławiającej chmury.

 • Kategoria: odstraszacz na krety
 • Cena: 29,99zł

Odstraszacz Na Krety Nornice Pest Protect 250Ml

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Odstraszacz Na Krety Nornice Pest Protect 250Ml – Opis:

Odstraszacz na krety i nornice producenta Pest Protect to fantastyczna substancja zamknięta w 250 ml butelce, która sprawi, że szkodniki znikną w mgnieniu oka, a ogród ponownie stanie się przepięknym i zadbanym otoczeniem Twojego domu. Preparat ten to wyjątkowa kompozycja bezpiecznych, nietoksycznych i naturalnych składników, które zapachem skutecznie odstraszają gryzonie na okres 12 tygodni od czasu aplikacji. Produkt na tyle dobrze spełnia swoją funkcję i ma tak duży zasięg działania, że nadaje się do zastosowania na terenie boisk sportowych oraz lotnisk.

 • Kategoria: odstraszacz na krety
 • Cena: 59,99zł