Nawilżacz ewaporacyjny ranking

0
923
Nawilżacz-ewaporacyjny-ranking
Najlepszy


nawilżacz ewaporacyjny PHILIPS HU470611

9.8
PHILIPS HU470611
Wybór miesiąca


nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar Biały

9.7
Stadler Form Oskar Biały
Najpopularniejszy


nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2

9.5
SmartMi Evaporative Humidifier 2

Najlepszy nawilżacz ewaporacyjny w 2024

Dobrej jakości, funkcjonalny nawilżacz ewaporacyjny to obecnie najskuteczniejsze rozwiązanie w kontrolowaniu jakości powietrza i poziomu wilgotności w pomieszczeniach najczęściej użytkowanych. Czynniki te są niezwykle ważne, gdyż odpowiedni poziom wilgoci, chroni nasze zdrowie, dba o odporność i zapobiega wielu chorobom. Urządzenia te warto szczególnie stosować w sezonie grzewczym, kiedy organizm jest najbardziej narażony na wdychanie zbyt suchego powietrza. Nawilżacz ewaporacyjny to zaawansowany technologicznie, naturalny sposób na nawilżenie czynnika niezbędnego do życia.

Nawilżacz ewaporacyjny ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 272,00zł

WYBÓR MIESIĄCA

Stadler Form Oskar Biały

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 479,00zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 494,00zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 449,00zł

PHILIPS HU470611

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS HU470611 – Opis:

Szukasz urządzenia, zdolnego do odpowiedniego nawilżania powietrza w pomieszczeniu, w którym aktualnie przebywasz? Warto zakupić nawilżacz ewaporacyjny Philips HU4706/11. Produkt został wyposażony w nowoczesny system parowania z technologią NanoCloud, dzięki któremu powietrze jest zdrowe – bez bakterii, kurzu, szkodliwych osadów oraz równomiernie rozprowadzane w promieniu 15 m2, co zapewnia właściwy poziom wilgotności. Zaletą urządzenia jest pojemny zbiorniczek na wodę 1,3 l oraz automatyczne wyłączenie sprzętu w przypadku jej braku.

 • Kategoria: nawilżacz ewaporacyjny
 • Cena: 272,00zł

Stadler Form Oskar Biały

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Stadler Form Oskar Biały – Opis:

Jeśli szukasz praktycznego, funkcjonalnego, a jednocześnie idealnie pasującego designem do każdego wnętrza nawilżacza ewaporacyjnego to Stadler Form Oskar jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Ten niewielki sprzęt ma wbrew pozorom duży 3,5 l zbiornik na wodę, który pozwala na nawilżanie powierzchni w promieniu 50 m2. Dodatkowym atutem jest dozownik zapachów, do którego można wlać swój ulubiony olejek eteryczny i cieszyć się wspaniałą wonią w każdym, wybranym pomieszczeniu. Tego typu urządzenie polecane jest alergikom, osobom z problemami górnych dróg oddechowych, a także astmatykom.

 • Kategoria: nawilżacz ewaporacyjny
 • Cena: 479,00zł

SmartMi Evaporative Humidifier 2

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

SmartMi Evaporative Humidifier 2 – Opis:

Dla fanów nowoczesnych rozwiązań technologicznych polecamy nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 z możliwością sterowania w aplikacji Xiaomi i podłączenia do Mi Home, które pozwala na kierowanie urządzeniem poprzez sygnał Wi – Fi. Ten cichy i energooszczędny sprzęt utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności i oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji w pomieszczeniach do 40 m2, a jego 4 litrowy zbiornik wodny pozwala na 16 godzin nieprzerwanej pracy. Cyfrowy i dotykowy wyświetlacz umożliwia stałą kontrolę poziomu wilgotności oraz ilości wody w pojemniku.

 • Kategoria: nawilżacz ewaporacyjny
 • Cena: 494,00zł

Stylies Alaze

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Stylies Alaze – Opis:

Zastanawiasz się, czy powietrze w pomieszczeniu najczęściej przez Ciebie użytkowanym, jest wystarczająco wilgotne? Polecamy zakup niewielkiego nawilżacza ewaporacyjnego Stylies Alaze, który sam sprawdzi wszystko za Ciebie. Ten energooszczędny sprzęt nie tylko kontroluje i przywraca odpowiedni poziom wilgoci, ale także usuwa drobny pył i kurz. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy, zbiornik wodny mieszczący 3 litry wody oraz praktyczny timer, który wyłączy nawilżacz po wcześniej ustalonym czasie.

 • Kategoria: nawilżacz ewaporacyjny
 • Cena: 449,00zł

Venta Nawilżacz powietrza LW73 Czarny

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Venta Nawilżacz powietrza LW73 Czarny – Opis:

Jednym z większych nawilżaczy ewaporacyjnych, jakie można dostać na rynku, jest LW73 producenta Venta. Ten o klasycznym kolorze nawilżacz posiada aż 9 litrowy zbiornik, zapewniając przy tym nie tylko kilkanaście godzin ciągłej pracy, ale także zdrowe i czyste powietrze. Zastosowana w urządzeniu najnowsza technologia AeroStyle pozwala na wydajne i szybkie nawilżanie, usuwając przy tym szkodliwe substancje. Czytelny, dotykowy wyświetlacz pozwala na zmianę prędkości pracy, tryb nocny, a także kontrolę poziomu wilgoci, mierzoną w procentach. Nawilżacz od Venta może być sterowany przy pomocy Wi -Fi.

 • Kategoria: nawilżacz ewaporacyjny
 • Cena: 2 788,00zł