Ranking Najlepsza deska do prasowania

0
803
Najlepszy


Vileda Deska do prasowania Star Plus - Najlepsza deska do prasowania

9.8
Najlepsza deska do prasowania – Vileda Deska do prasowania Star Plus
Wybór miesiąca


Najlepsza deska do prasowania  Keter Deska Do Prasowania Curver Lotus

9.7
Keter Deska Do Prasowania Curver Lotus – Najlepsza deska do prasowania
Najpopularniejszy


Najlepsza deska do prasowania  Eurogold Deska Do Prasowania Black Rex Full Opcja Bike

9.5
Eurogold Deska Do Prasowania Black Rex Full Opcja Bike – Najlepsza deska do prasowania

Najlepszy Najlepsza deska do prasowania w 2024

Deska do prasowania to jeden z niezbędnych sprzętów w każdym domu. To głównie od niej zależy jakość, szybkość oraz komfort pracy podczas prasowania. Dobra deska do prasowania to również gadżet, który będzie służył lata, dlatego też warto dobrze się zastanowić, czego tak naprawdę oczekujemy od niej. Należy także pamiętać, że to głównie dzięki desce prasowanie może być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Nasz ranking bogaty jest w różnorodne deski do prasowania, na ogół cieszące się dobrą opinią wśród użytkowników. Koniecznie zajrzyj i poznaj ich plusy oraz minusy, a następnie wybierz idealny model dla siebie!

Najlepsza deska do prasowania [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Vileda Deska do prasowania Star Plus – Najlepsza deska do prasowania

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Vileda Deska do prasowania Star Plus – Opis:

Deska do prasowania Star Plus od zaufanego i godnego polecenia producenta Vileda to niezwykle komfortowy gadżet, który może znacznie ułatwić pracę przy codziennym obowiązku, jakim jest prasowanie. Model ten cechuje stabilna, a zarazem lekka konstrukcja, dzięki czemu deskę łatwo składać, rozkładać oraz przechowywać. Zależnie od własnych preferencji, można ją wyregulować na pożądaną wysokość – od 75 cm do 96 cm. Obecność przesuwnego gniazdka elektrycznego stanowi jej niepodważalny atut, zapobiegający plątaniu się przewodu od żelazka.

 • Kategoria: Najlepsza deska do prasowania
 • Cena: 161,16zł

Keter Deska Do Prasowania Curver Lotus

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Keter Deska Do Prasowania Curver Lotus – Opis:

Prostą, atrakcyjną cenowo oraz funkcjonalną deską do prasowania z pewnością jest Curver Lotus od marki Keter. Sprawdzi się znakomicie w trakcie prasowania góry świeżego prania lub do codziennych wygładzeń ubrań przed wyjściem z domu. Zastosowana technologia podwójnego efektu grzewczego gwarantuje nie tylko oszczędność energii, ale także sprawniejsze wykonywanie codziennego obowiązku. Bezpieczeństwo i komfort zapewniają zaś antypoślizgowe nakładki na nóżki. Do zalet Curver Lotus należy także wysuwany haczyk na wyprasowane koszule oraz duża półka z silikowymi wypustkami, na którą można odłożyć gorące żelazko.

 • Kategoria: Najlepsza deska do prasowania
 • Cena: 214,00zł

Eurogold Deska Do Prasowania Black Rex Full Opcja Bike

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Eurogold Deska Do Prasowania Black Rex Full Opcja Bike – Opis:

Black Rex Full to model deski do prasowania o wymiarach 120 x 38 cm od producenta Eurogold. Jest to przykład stabilnego gadżetu, wyposażonego w bawełniany pokrowiec, przykuwający uwagę prowansalskim designem. Szeroki blat wykonany zaś został z metalowej siatki, która bezproblemowo przepuszcza parę wodną z żelazka. Elementami znacznie ułatwiającymi pracę są gniazdo elektryczne z długim kablem, elastyczna antenka podtrzymująca przewód żelazka nad blatem oraz szeroka podstawa z silikonowymi wypustami, na którą można odłożyć gorące urządzenie.

 • Kategoria: Najlepsza deska do prasowania
 • Cena: 169,99zł

Najlepsza deska do prasowania – Rörets Deska Do Prasowania Athena

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Rörets Deska Do Prasowania Athena – Opis:

Deska do prasowania Athena producenta Rorets to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Ten niezwykle stabilny oraz fantastycznie prezentujący się gadżet występuje w rozmiarze 38 x 120 cm. Model ten waży zaledwie 5,5 kg, co znacznie ułatwia przenoszenie z pomieszczenia do pomieszczenia. W zależności od potrzeb osoby korzystającej z deski, dzięki płynnej regulacji, można ją ustawić na preferowaną wysokość – od 50 do 97 cm. Na uwagę zasługują także nogi sprzętu wykonane z rurek o średnicy 22 mm, zakończone specjalnymi gumami, zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania.

 • Kategoria: Najlepsza deska do prasowania
 • Cena: 169,90zł

Zelmer ZIB0002 Deluxe – Najlepsza deska do prasowania

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Zelmer ZIB0002 Deluxe – Opis:

Niezwykle potrzebnym w codziennych sytuacjach sprzętem jest deska do prasowania Zelmer ZIB0002 Deluxe. Nietuzinkowa powierzchnia tego gadżetu – 130 x 47 cm umożliwia prasowanie szczególnie dużych, trudnych do wyprasowania materiałów – firanek, zasłon oraz pościeli. Jej dołączonym, komfortowym elementem jest półka na żelazko, zapewniająca doskonałą podporę dla gorącego urządzenia. Po skończonej pracy deska może zostać złożona na płasko, co ułatwia jej przechowywanie za szafą lub pod łóżkiem. Zestaw zawiera bawełniany pokrowiec.

 • Kategoria: Najlepsza deska do prasowania
 • Cena: 169,99zł