Mysz wertykalna ranking

0
682
Najlepszy


mysz wertykalna Delux M618 wertykalna czarna

9.8
Delux M618 wertykalna czarna
Wybór miesiąca


mysz wertykalna Natec Euphonie

9.7
Natec Euphonie
Najpopularniejszy


mysz wertykalna Perixx Perimice-513 Szara

9.5
Perixx Perimice-513 Szara

Najlepszy mysz wertykalna w 2024

Dobrej jakości myszka to podstawowy element wyposażenia każdego komputera oraz laptopa. Zazwyczaj kojarzy się ona z leżącym sprzętem najczęściej już bezprzewodowym, ale bywa jeszcze spotykany jako przewodowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie wygodę i komfort podczas długotrwałej pracy, producenci stworzyli ergonomiczne myszki wertykalne. Modele te charakteryzuje niespotykany kształt oraz możliwość pozostawienia tego urządzenia w pozycji pionowej. Sprzęt ten, dzięki przemyślanej konstrukcji stanowi idealnie podparcie dla nadgarstka i zapewnia jego optymalne ułożenie, co znacznie ułatwia pracę przez długie godziny.

Mysz wertykalna ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 129,99zł

WYBÓR MIESIĄCA

Natec Euphonie

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 139,90zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 79,00zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 49,90zł

Delux M618 wertykalna czarna

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Delux M618 wertykalna czarna – Opis:

Mysz Delux M618 to stworzony z myślą o osobach spędzających mnóstwo czasu przed ekranem komputera gadżet, zapewniający wygodę i komfort użytkowania podczas wielu godzin wytężonej pracy. Jej pionowa konstrukcja oraz ergonomiczny kształt zapewniają ręce naturalne ułożenie i podparcie nadgarstka. Z pomocą interface’u USB łatwo podłączyć ją do wybranego komputera bądź laptopa. Czułość myszki można regulować w zakresie 800-1000-1600 DPI. Włącznik oraz mechaniczna rolka to standardowe elementy jej wyposażenia. Do sprawnego działania należy zastosować baterię AA.

 • Kategoria: mysz wertykalna
 • Cena: 129,99zł

Natec Euphonie

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Natec Euphonie – Opis:

Wspaniałą propozycją bezprzewodowej myszki optycznej jest Natec Euphonie NMY-1601. Wyposażona ona została w 9 przycisków, w tym 5 programowalnych oraz praktyczny interfejs USB. Jej nietuzinkowa konstrukcja znacznie odciąża naprężone podczas długotrwałej pracy mięśnie nadgarstka, redukując ból i mrowienie, zapewniając tym samym komfortową pracę przez długi czas. Atutem urządzenia jest zastosowana technologia Bluetooth 5.0 oraz EasyShift. Zaletę stanowi również wbudowana bateria o pojemności 500 mAh.

 • Kategoria: mysz wertykalna
 • Cena: 139,90zł

Perixx Perimice-513 Szara

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Perixx Perimice-513 Szara – Opis:

Jeśli Twoja ręka często cierpi podczas długotrwałej pracy przy komputerze, koniecznie pomyśl nad zakupem optycznej myszki Perixx Perimice 513. Idealnie wpasuje się do każdej dłoni, odciążając tym samym napięte mięśnie nadgarstka i przedramienia. Dedykowana jest szczególnie osobom praworęcznym. Wyposażona została w 5 przycisków oraz mechaniczną rolkę do przewijania. Ten ergonomiczny model jest przewodowy, a jego łączność z urządzeniem odbywa się przy pomocy kabla o wystarczającej długości 1,8 metra.

 • Kategoria: mysz wertykalna
 • Cena: 79,00zł

SBOX VM-065W Czarny

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

SBOX VM-065W Czarny – Opis:

Kolejną propozycją myszki wertykalnej jest SBOX VM-065W. Występuje ona w klasycznym, czarnym kolorze. Jej nietuzinkowa konstrukcja i design z pewnością przypadną do gustu wielu osobom. Model ten jest bezprzewodowy oraz wyposażony w interfejs USB 2.0. Sprawność pracy gwarantuje 5 wbudowanych przycisków oraz rolka do przewijania. Czułość myszki zamyka się w granicy od 800 do 1600 DPI. Na uwagę zasługuje także solidny materiał, z jakiego zostało urządzenie oraz antypoślizgowe, gumowe pokrycie. Myszkę zasilają 2 baterie AAA.

 • Kategoria: mysz wertykalna
 • Cena: 49,90zł

Perixx PERIMICE-718 R Czarna

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Perixx PERIMICE-718 R Czarna – Opis:

Ostatnim przykładem myszki wertykalnej jest model Perimice 718 R marki Perixx, łączący w sobie funkcjonalność i stylowy design, dzięki któremu urządzenie stanie się elementem dekoracyjnym każdego miejsca pracy. Model stworzony jest głównie z myślą o praworęcznych osobach, spędzających większą część dnia przy komputerze. Jej nowoczesna konstrukcja idealnie wpasuje się w każdą dłoń, zapewniając komfort użytkowania i wspaniałe podparcie dla mięśni nadgarstka. Maksymalny zasięg myszki wynosi około 10 metrów.

 • Kategoria: mysz wertykalna
 • Cena: 109,00zł