Materac dla niemowlaka ranking

0
744
Materac-dla-niemowlaka-ranking
Najlepszy


materac dla niemowlaka Sensillo Wkład Do Łóżeczka Szare Piórka 120X60Cm

9.8
Sensillo Wkład Do Łóżeczka Szare Piórka 120X60Cm
Wybór miesiąca


materac dla niemowlaka Lateksowo Kokosowy Materac do łóżeczka 120x60 12cm

9.7
Lateksowo Kokosowy Materac do łóżeczka 120×60 12cm
Najpopularniejszy


materac dla niemowlaka Cuddleco Materac Do Łóżeczka Lullaby 140X70Cm Bambus

9.5
Cuddleco Materac Do Łóżeczka Lullaby 140X70Cm Bambus

Najlepszy materac dla niemowlaka w 2024

Wybór dobrej jakości materaca dla niemowlaka stanowi dla wielu rodziców nie lada wyzwanie. Odpowiedni materac powinien stanowić wsparcie dla kruchego i giętkiego kręgosłupa maluszków, a także wspomagać zdrowy i spokojny sen. Dość szeroki asortyment wielu sklepów na rynku bogaty jest w materace różniące się wypełnieniem, konstrukcją, rozmiarem i ceną. Dlatego też spotkać można modele kokosowe, piankowe oraz lateksowe. Warto wiedzieć, że produkt, który spełnia podstawowe wymogi higieny i bezpieczeństwa posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka i może być wyznacznikiem, a zarazem gwarancją zakupu wysokiej jakości materaca dla swojego niemowlaka.

Materac dla niemowlaka ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Sensillo Wkład Do Łóżeczka Szare Piórka 120X60Cm

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Sensillo Wkład Do Łóżeczka Szare Piórka 120X60Cm – Opis:

Wkład do łóżeczka Sensillo to fantastyczna propozycja dla osób, które nie dysponują dużym zasobem pieniężnym, ale szukają materaca spełniającego podstawowe wymagania. Proponowany materac występuje w standardowym rozmiarze 120×60 cm, wykonany został w 100% z bezpiecznej pianki poliuretanowej o grubości 6 cm, która zapewnia idealnie podparcie dla delikatnego kręgosłupa malutkiego dziecka. Ma on dwustronne zastosowanie, a każda ze stron ma identyczne właściwości – jest przede wszystkim trwały i odporny na zabrudzenia.

 • Kategoria: materac dla niemowlaka
 • Cena: 69,00zł

Lateksowo Kokosowy Materac do łóżeczka 120×60 12cm

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Lateksowo Kokosowy Materac do łóżeczka 120×60 12cm – Opis:

Lateksowo-kokosowy materac producenta Nikola to idealny jakościowo wyrób, pasujący do łóżeczka dziecięcego o wymiarach 120×60 cm. Jego wypełnienie stanowi kokos, który według pediatrów jest najzdrowszym rodzajem podparcia dla słabego i giętkiego kręgosłupa niemowlaka. Dodatkowym atutem jest zawartość sprężystego lateksu, dostosowującego się do ciężaru i kształtu ciała, podtrzymując je w odpowiedniej pozycji oraz zapobiegając przy tym wadom postawy. Materac lateksowo-kokosowy zapobiega rozwojowi bakterii, a więc łatwo go utrzymać w czystości.

 • Kategoria: materac dla niemowlaka
 • Cena: 126,90zł

Cuddleco Materac Do Łóżeczka Lullaby 140X70Cm Bambus

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Cuddleco Materac Do Łóżeczka Lullaby 140X70Cm Bambus – Opis:

Ręcznie wykonany, najwyższej klasy materac Lullaby producenta Cuddleco to fantastyczne wypełnienie dziecięcego łóżeczka o wymiarach 140×70 cm. Wypełnienie modelu stanowi miękki, delikatny dla skóry bobasa bambus, dzięki któremu materac oddycha i nie stanowi siedliska bakterii. Zaletą hipoalergicznego materaca jest możliwość użytkowania z dwóch stron, z czego pierwsza sprawdzi się w pierwszych dniach życia noworodka, a druga, ze względu na tak zwaną warstwę treningową, będzie idealna w trakcie nauki korzystania z nocnika.

 • Kategoria: materac dla niemowlaka
 • Cena: 312,00zł

Cuddleco Materac Do Łóżeczka Harmony 120X60Cm Bambus Sprężyny Bonellowe

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Cuddleco Materac Do Łóżeczka Harmony 120X60Cm Bambus Sprężyny Bonellowe – Opis:

Produktem z wyższej półki cenowej w kategorii materacy do łóżeczek dziecięcych jest model Harmony od producenta Cuddleco występujący w rozmiarze 120×60 cm. Wypełnienie materaca charakteryzują sprężyny bonellowe, które w połączeniu z miękką pianką, zapewniają odpowiednie podparcie dla delikatnego kręgosłupa dziecka, a także odciążają jego mięśnie i stawy dopasowując się do jego zmiennego kształtu i ciężaru ciała. Hipoalergiczność, przepuszczalność powietrza i dwie użytkowe strony stanowią dodatkowe zalety produktu.

 • Kategoria: materac dla niemowlaka
 • Cena: 465,00zł

Baby’S Zone Materac Dla Niemowlaka Vario Visco 120Cmx60Cm Z Pokrowcem Cotton-Bci

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Baby’S Zone Materac Dla Niemowlaka Vario Visco 120Cmx60Cm Z Pokrowcem Cotton-Bci – Opis:

Jeśli Twój maluszek niebawem przyjdzie na świat i jesteś na etapie kompletowania wyprawki, powinieneś zwrócić uwagę na materac Vario Visco o wymiarze 120×60 cm producenta Baby’S Zone. Jego wypełnienie stanowi elastyczna, hipoalergiczna i komfortowa pianka zapewniająca właściwe podparcie dla kręgosłupa bobasa oraz spokojny, zdrowy sen. Siedmiostrefowa konstrukcja, charakteryzująca się różnym stopniem twardości, umożliwia doskonałe dopasowanie do ciężaru dziecka. Pokrowiec Cotton Bci z łatwością można zdjąć i wyprać w pralce, co pozwala na utrzymanie go w czystości.

 • Kategoria: materac dla niemowlaka
 • Cena: 371,00zł