Maszynki do golenia elektryczne ranking

0
737
Najlepszy


maszynka do golenia elektryczna BRAUN Series 7 MBS7

9.8
BRAUN Series 7 MBS7
Wybór miesiąca


maszynka do golenia elektryczna Sportsman 906782

9.7
Sportsman 906782
Najpopularniejszy


maszynka do golenia elektryczna REMINGTON Style Series F3000

9.5
REMINGTON Style Series F3000

Najlepszy maszynka do golenia elektryczna w 2024

Zadbana twarz, idealnie skrócony zarost oraz brak podrażnień to idealna wizytówka każdego mężczyzny. Golenie zaś to jeden z ważniejszych elementów męskiej pielęgnacji, będący często przykrym obowiązkiem dla wielu osób. Jednakże przy użyciu dobrej jakości sprzętu, proces ten może stać się przyjemnym rytuałem. Innowacyjne możliwości technologiczne pozwoliły wprowadzić na rynek elektryczne maszynki do golenia, stanowiące o wiele bardziej precyzyjną alternatywę niekomfortowej, żyletkowej golarki. Przy pomocy odpowiedniego przyrządu można łatwo dotrzeć w trudno dostępne miejsca, tak, aby z łatwością uzyskać idealnie wystylizowany zarost.

Maszynki do golenia elektryczne ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

BRAUN Series 7 MBS7

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

BRAUN Series 7 MBS7 – Opis:

Najpopularniejszym w ostatnich czasach modelem elektrycznej golarki jest Braun Series 7 MBS7. Należy do grupy zasilanych akumulatorowo, foliowych golarek i umożliwia golenie zarówno na sucho, jak i na mokro. Innowacyjnym elementem, wbudowanym w urządzenie, jest specjalny czujnik, który znacznie ułatwia proces pielęgnacji zarostu. Zasada jego działania opiera się na zwiększeniu mocy tnącej w momencie trafienia na twardszy bądź gęstszy zarost. Ruchoma głowica gwarantuje precyzyjne i szybkie golenie, nawet w trudno dostępnych miejscach. Wygodę użytkowania zapewnia ergonomiczny kształt sprzętu.

 • Kategoria: maszynka do golenia elektryczna
 • Cena: 863,84zł

Sportsman 906782

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Sportsman 906782 – Opis:

Fantastycznym pomysłem na prezent dla Twojego mężczyzny jest profesjonalny zestaw barbera od marki Sportsman. W jego skład wchodzi innowacyjna, elektryczna golarka oraz szereg końcówek ułatwiających regularny rytuał pielęgnacyjny. Precyzyjne golenie gwarantuje specjalnie skonstruowana głowica, która dzięki ruchom w wielu kierunkach zapewnia spektakularne efekty, nawet w trudnodostępnych miejscach. Ładowana przez 2 godziny za pomocą USB golarka jest w stanie pracować 85 minut. Dodatkowe, wymienne końcówki umożliwiają dostosowanie poziomu cięcia do długości zarostu.

 • Kategoria: maszynka do golenia elektryczna
 • Cena: 189,99zł

REMINGTON Style Series F3000

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

REMINGTON Style Series F3000 – Opis:

Jednym z tańszych, ale dokładnych i wydajnych modeli golarek elektrycznych jest Style Series F3000 od producenta Remington. Jest to foliowy, zasilany sieciowo bądź akumulatorowo sprzęt. Znakomicie sprawdzi się do golenia na sucho. Ruchome folie doskonale dopasowują się do kształtu twarzy, precyzyjnie skracając zarost. Istotnym elementem jest także wysuwany trymer. Pełne ładowanie golarki trwa zwykle około 4 godzin, co wystarcza na 40 minut bezprzewodowej pracy. Pozwala to na golenie zarówno w domu, jak i w trakcie podróży.

 • Kategoria: maszynka do golenia elektryczna
 • Cena: 129,00zł

PHILIPS series 7000 S778355

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS series 7000 S778355 – Opis:

Elektryczna golarka S7783/55 producenta Philips to model uznawany za jeden z najwydajniejszych obrotowych przyrządów, przydatnych do regularnych rytuałów mężczyzny. Ruchome głowice oraz szereg zastosowanych technologii zapewniają precyzyjne skracanie zarostu, bez ryzyka podrażnień, tarcia bądź szczypania. Głowice z łatwością docierają do wszystkich zakamarków twarzy, z dokładnością wykonując przy tym powierzone zadania. Wbudowane ostrza wykonują aż 90000 ruchów na minutę. Urządzenie idealnie sprawdza się do golenia zarówno na sucho, jak i na mokro.

 • Kategoria: maszynka do golenia elektryczna
 • Cena: 699,00zł

Xiaomi Mi Electric Shaver S500

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Xiaomi Mi Electric Shaver S500 – Opis:

Najtańszym, a zarazem wydajnym sprzętem przedstawionym w tym rankingu jest elektryczna golarka Electric Shaver S500 od marki Xiaomi. Ten zasilany akumulatorowo sprzęt wyposażony został w potrójne głowice, ułatwiające dokładne i szybkie golenie trudnodostępnych miejsc. Komfort użytkowania zaś gwarantują pływające ostrza, które dokładnie dopasowują się do kształtu twarzy, nie naciskając zbytnio na skórę. Jedno ładowanie wystarcza na 60 minut bezprzewodowej pracy. Golarkę należy ładować sieciowo, przy pomocy kabla USB.

 • Kategoria: maszynka do golenia elektryczna
 • Cena: 199,99zł