Leki na nadciśnienie ranking

0
782
Leki-na-nadciśnienie-ranking
Najlepszy


lek na nadciśnienie Herbarium Św Franciszka Herbatka Ziołowa Na Ciśnienie 40 Saszetek

9.8
Herbarium Św Franciszka Herbatka Ziołowa Na Ciśnienie 40 Saszetek
Wybór miesiąca


lek na nadciśnienie  Bonimed CARDIOBON wspomaga serce 30 kaps

9.7
Bonimed CARDIOBON wspomaga serce 30 kaps
Najpopularniejszy


lek na nadciśnienie  MAGPRIM Cardio 50 tabl.

9.5
MAGPRIM Cardio 50 tabl.

Najlepszy lek na nadciśnienie w 2024

Jedną z najbardziej popularnych obecnie chorób dotykających zarówno młodszych, jak i starszych jest nadciśnienie. Jego najczęstszymi objawami są przewlekłe bóle i zawroty głowy, zmęczenie, nerwowość, duszność, a czasem też krwawienie z nosa. Wszystkie niepokojące objawy warto skonsultować z lekarzem, gdyż nieleczone nadciśnienie może prowadzić do poważnych i nieuleczalnych schorzeń. Na rynku dostępnych jest wiele leków – tabletki, herbatki i płyny doustne, które można stosować przy łagodnych objawach, ale także jako substancje pomocnicze w zaawansowanej farmakologii.

Leki na nadciśnienie ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Herbarium Św Franciszka Herbatka Ziołowa Na Ciśnienie 40 Saszetek

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Herbarium Św Franciszka Herbatka Ziołowa Na Ciśnienie 40 Saszetek – Opis:

Masz często podwyższone ciśnienie, borykasz się z przewlekłym bólem głowy i zmęczeniem? Warto zaopatrzyć się w herbatkę ziołową na ciśnienie marki Herbarium Świętego Franciszka. Zawarte w niej substancje: wyciąg z oliwki reguluje przepływ krwi i utrzymuje jej odpowiednie ciśnienie, działanie uspokajające wykazują szyszki chmielu, a głóg wspiera układ krążenia. Wszystkie te składniki są doskonałym dodatkiem do codziennej diety. Jedno opakowanie zawiera 40 saszetek, nadających się do parzenia i popijania ziołowego naparu od 1 do 3 razy dziennie.

 • Kategoria: lek na nadciśnienie
 • Cena: 19,90zł

Bonimed CARDIOBON wspomaga serce 30 kaps

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Bonimed CARDIOBON wspomaga serce 30 kaps – Opis:

Cardiobon od Bonimed to doskonale dobrane składniki, przeznaczone dla osób dorosłych, wspomagające pracę serca i utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia tętniczego. Kapsułki te mogą być stosowane zarówno jako farmakologia w leczeniu nadciśnienia, jak i również mogą być dodatkiem do codziennej diety. W składzie zawarty został liść miłorzębu, który wspiera koncentrację, zapobiega utracie pamięci i wspomaga utrzymywanie równowagi. Dodatkowe substancje typu magnez i głóg działają uspokajająco i wyciszająco, eliminując uczucie zmęczenia.

 • Kategoria: lek na nadciśnienie
 • Cena: 25,61zł

MAGPRIM Cardio 50 tabl.

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

MAGPRIM Cardio 50 tabl. – Opis:

Osobom zmagającym się z nadciśnieniem tętniczym polecamy lek MagPrim Cardio. Wyjątkowo skomponowane składniki leku poprawiają układ krążenia, a co za tym idzie, wspomagają także pracę serca. Preparat ten bogaty jest w magnez, głóg, potas oraz witaminy B1 i B6, które korzystnie wpływają na organizm, wzmacniając układ odpornościowy i nerwowy, a przy tym zmniejszając przewlekłe znużenie i zmęczenie. Rekomendowana przez producenta dawka to 1 lub 2 tabletki dziennie, popijane wodą. Zachęcająco cenowo opakowanie zawiera 50 tabletek.

 • Kategoria: lek na nadciśnienie
 • Cena: 15,38zł

Novocardia 40 kaps.

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Novocardia 40 kaps. – Opis:

Dostępnym bez recepty lekiem poprawiającym ogólne samopoczucie, pracę serca, układ krążenia oraz stosowanym przy nadciśnieniu tętniczym jest Novocardia. Ten skomponowany suplement diety zawiera w składzie kwas foliowy, olej rybi oraz szereg witamin, które mają wielokierunkowe działanie. Dobrze dobrana kompozycja składników zawarta w Novocardi pozwala dbać o odpowiednie ciśnienie krwi i dobrą kondycję, eliminując tym samym znane wielu osobom uczucie zmęczenia. Lek ten sprzedawany jest w opakowaniu zawierającym 40 kapsułek, rekomendowanych do spożywania w trakcie posiłku 1, maksymalnie 3 razy dziennie.

 • Kategoria: lek na nadciśnienie
 • Cena: Ostatnia cena: 14,29zł

Verbena Cukierki Ziołowe Głóg 60G

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Verbena Cukierki Ziołowe Głóg 60G – Opis:

Masz stwierdzone nadciśnienie i poszukujesz dodatkowego suplementu, który w umiarkowany sposób złagodzi objawy choroby, z którą się borykasz? Przystępne w spożywaniu cukierki ziołowe od Verbena zawierają w składzie głóg, który wykazuje działanie wzmacniające na układ sercowy, wspomaga przepływ krwi oraz obniża zbyt wysokie ciśnienie tętnicze. Regularnie stosowana suplementacja przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka zawału. Za niewielką kwotę 3 złote otrzymujesz 60 gram przeznaczonych do ssania cukierków.

 • Kategoria: lek na nadciśnienie
 • Cena: 2,99zł