Lek na wątrobę i trzustkę ranking

0
799
Najlepszy


lek na wątrobę i trzustkę Synoptis Pharma Apteo Sylimaryna Forte X 30 Kaps

9.8
Synoptis Pharma Apteo Sylimaryna Forte X 30 Kaps
Wybór miesiąca


lek na wątrobę i trzustkę ALLNUTRITION LivSupport 60 kaps

9.7
ALLNUTRITION LivSupport 60 kaps
Najpopularniejszy


lek na wątrobę i trzustkę Synoptis Herbatka Na Wątrobę Apteonatura 20 Saszetek

9.5
Synoptis Herbatka Na Wątrobę Apteonatura 20 Saszetek

Najlepszy lek na wątrobę i trzustkę w 2024

Wątroba i trzustka to kluczowe narządy ludzkiego organizmu, zapewniające jego prawidłowe funkcjonowanie. Niekiedy jednak zdarza się tak, że narządy te zaczynają człowieka zawodzić, co najczęściej jest skutkiem spożywania tłustych, ciężkostrawnych potraw, a także picia zbyt dużej ilości alkoholu. Na rynku dostępne są jednak różnorodne suplementy i leki, które wspomagają pracę wątroby i trzustki, poprawiając trawienie, regulując wydzielanie żółci oraz pozbawiając uczucia pełności. Preparaty te doskonale też sprawdzają się w trakcie przyjmowania niektórych leków, gdyż przyczyniają się do regeneracji podrażnionych narządów.

Lek na wątrobę i trzustkę ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Synoptis Pharma Apteo Sylimaryna Forte X 30 Kaps

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Synoptis Pharma Apteo Sylimaryna Forte X 30 Kaps – Opis:

Sylimaryna Forte to fantastyczny preparat o zbawiennym działaniu na wątrobę i trzustkę od marki Synoptis Pharma. Jego podstawowym składnikiem czynnym jest ostropest, który charakteryzuje się wielokierunkowym, korzystnym wpływem na działanie ludzkiego organizmu. Regularne spożywanie leku gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie wątroby, utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi oraz wspomaganiem wydzielania żółci, co w efekcie pomaga strawić ciężkie i tłuste potrawy. Jedno opakowanie zawiera 30, łatwych do połknięcia kapsułek.

 • Kategoria: lek na wątrobę i trzustkę
 • Cena: 12,99zł

ALLNUTRITION LivSupport 60 kaps

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

ALLNUTRITION LivSupport 60 kaps – Opis:

Świetnym suplementem diety idealnie wspierającym najważniejsze organy w organizmie człowieka – wątrobę oraz trzustkę jest AllNutrition LivSupport. Preparat zawiera w składzie fosfolipidy sojowe, ryboflawinę, cholinę, L-asparginian oraz witaminę B6, która wspomaga metabolizm oraz prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Może on być stosowany także przez sportowców, gdyż dba o odpowiedni poziom czerwonych krwinek we krwi, co sprzyja budowaniu odporności i regulacji aktywności hormonalnej. Zaletą produktu jest brak cukru i glutenu w składzie.

 • Kategoria: lek na wątrobę i trzustkę
 • Cena: 10,91zł

Synoptis Herbatka Na Wątrobę Apteonatura 20 Saszetek

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Synoptis Herbatka Na Wątrobę Apteonatura 20 Saszetek – Opis:

Suplementem idealnie poprawiającym funkcjonowanie wątroby i trzustki jest produkt Apteonatura producenta Synoptis, występującego pod postacią łatwo przyswajalnej formy – herbatki. W jej składzie zauważyć można starannie skomponowany kompleks różnorodnych ziół, w tym karczoch, mięta, mniszek lekarski, kolendra, pieprz oraz fiołek trójbarwny. Spożywane jako dodatek codziennej diety doskonale wpływają na pracę wątroby, podkręcając metabolizm i trawienie tłustych, ciężkich potraw. Jedno opakowanie to 20 saszetek, wypełnionych odpowiednią dawką ziół, gotowych do zaparzania.

 • Kategoria: lek na wątrobę i trzustkę
 • Cena: 5,83zł

Esseliv Max 450mg 30 kaps.

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Esseliv Max 450mg 30 kaps. – Opis:

Dość popularnym produktem, znanym wielu osobom z reklam telewizyjnych jest Esseliv Max producenta Aflofarm. Głównym składnikiem tego preparatu są fosfolipidy pochodzące z nasion soi, które regularnie przyjmowane wspomagają pracę wątroby, łagodzą jej podrażnienia oraz dbają o szybką regenerację uszkodzonych komórek. Lek doskonale sprawdza się podczas ostrych i przewlekłych chorób tego ważnego narządu oraz przy zaburzeniach pracy trzustki. Dla najlepszych efektów lek należy przyjmować dwa razy na dobę, najlepiej w trakcie posiłku.

 • Kategoria: lek na wątrobę i trzustkę
 • Cena: 13,69zł

ZIOŁA W TABLETKACH KARCZOCH TABL. POWL. 30 tabl.

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

ZIOŁA W TABLETKACH KARCZOCH TABL. POWL. 30 tabl. – Opis:

Ostatnią propozycją w kategorii suplementów diety wspomagających pracę wątroby i trzustki jest Karczoch od producenta Colfarm, występujący pod postacią powlekanych, łatwych do połknięcia tabletek. Jego działanie opiera się na wspomaganiu trawienia, utrzymania odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi, a także poprawie apetytu. Może on być stosowany zarówno jako uzupełnienie codziennej diety, jak i regenerująco w przypadku przewlekłych zapaleń wątroby. Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek, które wystarczą na cały miesiąc suplementacji.

 • Kategoria: lek na wątrobę i trzustkę
 • Cena: 9,14zł