Klawiatura mechaniczna do 200 zł ranking

0
632
Drukarka-do-zdjęć-z-telefonu-ranking
Najlepszy


klawiatura mechaniczna do 200 zł Marvo Klawiatura Przewodowa Kg962 R Tkl Mechaniczna

9.8
Marvo Klawiatura Przewodowa Kg962 R Tkl Mechaniczna
Wybór miesiąca


klawiatura mechaniczna do 200 zł Savio Tempest Rx Outemu Blue

9.7
Savio Tempest Rx Outemu Blue
Najpopularniejszy


klawiatura mechaniczna do 200 zł Aurora K-4 Gaming Szara

9.5
Aurora K-4 Gaming Szara

Najlepszy klawiatura mechaniczna do 200 zł w 2024

Klawiatura to idący w parze z myszką, jeden z podstawowych elementów, wchodzących w skład wyposażenia komputera stacjonarnego. Sprzęt ten jest niezbędnym akcesorium w trakcie pracy, nauki lub codziennych obowiązków. Ze względu na różnorodne zastosowania i potrzeby klientów, szeroka paleta produktów na rynku umożliwia każdemu użytkownikowi zakupić odpowiedni dla siebie model. Idealnym rozwiązaniem dla graczy są klawiatury mechaniczne, które ze względu na swoją konstrukcje dzielą się na przewodowe i bezprzewodowe.

Klawiatura mechaniczna do 200 zł ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Marvo Klawiatura Przewodowa Kg962 R Tkl Mechaniczna

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Marvo Klawiatura Przewodowa Kg962 R Tkl Mechaniczna – Opis:

Jeśli jesteś fanatykiem gier komputerowych i poszukujesz niezawodnego sprzętu, który umożliwi realizowanie Twoich pasji, koniecznie sprawdź model przewodowej klawiatury KG962 R TKL producenta Marvo. Sprzęt ten to przykład poręcznej mechanicznej klawiatury, charakteryzującej się standardowym układem klawiszy oraz specjalnymi kolorami, ułatwiającymi rozgrywanie interesujących gier w domowym zaciszu. Możliwość zaprogramowania potrzebnych lub wybranych skrótów klawiszowych, doskonale wpływa na wygodę oraz jakość gry użytkownika.

 • Kategoria: klawiatura mechaniczna do 200 zł
 • Cena: 131,00zł

Savio Tempest Rx Outemu Blue

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Savio Tempest Rx Outemu Blue – Opis:

Przykładem modelu, w kategorii klawiatury mechanicznej, stworzonego specjalnie dla graczy jest Tempest Rx Outemu Blue od producenta Savio. Sprzęt ten został wyprodukowany z wytrzymałego aluminium oraz wyposażony w kabel o maksymalnym zasięgu 1,50 m. Antypoślizgowe, regulowane nóżki, możliwość wyłączenia niebieskiego podświetlenia LED oraz przełącznik umożliwiający wygodne, w razie potrzeby pracy lub innych obowiązków, zmianę klawiszy stanowią niepodważalny atut urządzenia. Klawiatura nie posiada, dostępnego w standardowych wersjach, bloku numerycznego.

 • Kategoria: klawiatura mechaniczna do 200 zł
 • Cena: 120,00zł

Aurora K-4 Gaming Szara

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Aurora K-4 Gaming Szara – Opis:

Świetną propozycją klawiatury mechanicznej w przedziale cenowym do 200 zł jest model K-4 Gaming producenta Aurora, występująca w neutralnym, szarym kolorze. Sprzęt zamknięty został solidnej aluminiowej obudowie, a czerwone przełączniki wytrzymają 50 mln naciśnięć. Ogromnym atutem, zapewniającym wygodę użytkowania każdego gracza, jest doczepiana magnetycznie podstawka pod nadgarstki, która eliminuje uczucie drętwienia oraz zmęczenia rąk w trakcie długotrwałego korzystania z urządzenia. Praktyczną zaletą jest też możliwość wyregulowania jasności lub całkowite wyłączenie podświetlenia padającego na klawisze.

 • Kategoria: klawiatura mechaniczna do 200 zł
 • Cena: 229,00zł

Motospeed Klawiatura Mechaniczna Ck107

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Motospeed Klawiatura Mechaniczna Ck107 – Opis:

Wysokiej jakości, wygodną w użytkowaniu dla graczy e-sportowych oraz wyróżniającą się stylem klawiaturą mechaniczną jest model CK107 marki Motospeed. Wbudowane, niebieskie przełączniki sprawiają, że urządzenie sprawdzi się zarówno w trakcie rozgrywek, jak i podczas codziennych, zawodowych obowiązków. Obudowa z solidnego aluminium oraz klawisze odporne na około 60 mln wciśnięć to jedne z wielu zalet gwarantujących niezawodność i praktyczność sprzętu. Dodatkowym atutem jest technologia anti-ghosting, zapobiegająca niekontrolowanym ruchom użytkownika oraz możliwość zmiany trybów podświetlenia.

 • Kategoria: klawiatura mechaniczna do 200 zł
 • Cena: 199,00zł

E-Blue Mazer Mechanical 729 EKM729BTCZIU

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

E-Blue Mazer Mechanical 729 EKM729BTCZIU – Opis:

Modelem klawiatury mechanicznej stworzonej z myślą o wygodzie użytkowania e-sportowych graczy jest E-Blue Mazer Mechanical 729. Jest to przykład połączenia profesjonalnego sprzętu niezbędnego w trakcie rozgrywek z klasycznym modelem umożliwiającym wygodne i precyzyjne wykonywanie zleconej pracy. Klawiatura ta wyposażona została w część numeryczną, 4 poziomy intensywności podświetlenia jednego z sześciu kolorów do wyboru oraz 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych. Jej specjalne ukształtowanie oraz regulacja wysokości eliminują ryzyko zmęczenia i drętwienia rąk. Zaletą urządzenia jest dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym zalaniem.

 • Kategoria: klawiatura mechaniczna do 200 zł
 • Cena: 177,00zł